Вивчайте англійську за кордоном дешевше

Восени та взимку вигідно навчатися на мовних курсах за кордоном, а також реєструватися на навчання на наступний рік.

Переважна більшість студентів мовних шкіл навчається все ж таки влітку. Проте навчання восени і взимку дуже заохочується мовними школами та стимулюється всілякими знижками на вартість навчання.

Крім того, ціни на навчання і проживання у всіх мовних школах зростають на наступний, 2012 рік, в середньому на 5%. Деякі школи пропонують навчання у 2012 році за цінами 2011 року при реєстрації в певний період цього року.

Детальніше зі спеціальними пропозиціями від мовних шкіл можна ознайомитися на нашій сторінці Спеціальні пропозиції. Їхній список постійно оновлюється, тому слідкуйте та навчайтеся дешевше.

А ми вам у цьому допоможемо.

Юля

партнер освітньої агенції Вивчай!

Як вивчати англійську за кордоном найбільш ефективно

Англійська за кордономВивчаючи англійську за кордоном (в США, Канаді, Великобританії, Австралії, Новій Зеландії, на Мальті тощо), у мовній школі чи в іншому навчальному закладі, важливо не просто старанно відвідувати заняття, зубрити слова та граматичні правила, а використовувати набуті знання в реальному житті, у СПІЛКУВАННІ. Адже які би методики не застосовували школи чи студенти самостійно для вивчення іноземної мови, найбільш дієвий шлях вивчення англійської мови — повне занурення у мовне середовище та якомога частіше використання мови на практиці.

Ми нещодавно отримали newsletter (електронний інформаційний лист) від мовної школи Zoni, в якому надані три влучні поради, як вивчати англійську за кордоном максимально ефективно.

Изучение английского за рубежомПорада 1. Слухайте

Уважно слухайте, як говорять носії мови навколо вас. Прислухайтеся, як вони вимовляють слова і які слова та словосполучення використовують у певній ситуації. Задумуйтеся, чому конкретне слово краще використати в конкретному контексті, ніж інше. Корисно вести нотатки таких слів і фраз та ситуацій, а потім використовувати їх правильно самостійно.

Порада 2. Відповідайте словами

Не бійтеся вливатися у розмову чи відповідати на запитання носіїв мови навколо вас. Такі розмови виникають скрізь у місцях, які ви відвідуєте: у ресторані чи кафе, магазині, метро чи іншому громадському транспорті. Якщо до вас звертаються із запитанням, відповідайте словами, не жестами. Аналізуйте, що і як ви відповідаєте, проте не бійтеся робити помилки.

Изучение английского за границей

Порада 3. Будьте природні. Розслабтеся

Уважно слухаючи та запам’ятовуючи, як говорять навколо носії мови, вливаючись у розмови, поступово відходьте від перекладання в голові усіх фраз і виразів. Намагайтеся говорити природно, використовуючи ті слова, які найбільше підходять до контексту. Поступово застосовуйте вивчені на уроках слова та фрази, граматичні правила в реальному житті, поза школою. Так, спочатку робити це буде складно, однак з часом використання набутих знань стане для вас звичним явищем.

Від себе ще додам: вивчаючи англійську мову в англомовній країні, намагайтеся уникати російськомовних і україномовних студентів чи хоча би розмовляйте з ними винятково англійською мовою. Шукайте та відвідуйте місця та заходи, націлені в основному на місцевих жителів, не туристів: семінари і воркшопи у місцевих бібліотеках, зустрічі з обговорення книг, зустрічі клубів Toastmasters, вистави у театрах, фільми англійською мовою у кінотеатрах, місцеві фестивалі.

Свідомо працюючи над своєю англійською КОЖНОГО ДНЯ, ви несвідомо почнете говорити природно і правильно вже через 2-3 тижні. Все у ваших руках, не зупиняйтеся!

З повагою,

партнер освітньої агенції Вивчай!

Юля

Навчання в Канаді восени і взимку прекрасне

Канада восениТак, навчатися в Канаді восени і взимку дуже цікаво і гарно — як з точки зору якості викладання у навчальних закладах, у тому числі мовних школах Канади, так і з точки зору краси природи, яка оточує студентів. В який би куточок Канади ви не подалися — скрізь на вас чекають незабутні краєвиди з різнокольоровим листям, де переважає багряний колір восени, та засніженими схилами гір і пагорбів взимку. Зміна кольорів лісів робить осінь в Канаді особливо прекрасною.

 

Учні мовної школи LSC в Канаді біля озера Луїза

Учні мовних шкіл Канади ніколи не сидять на місці

Після занять перевагу надають, як правило, шопінгу та відвідуванню визначних і пізнавальних місць у містах, де навчаються (а це часто музеї, мистецькі галереї, театри та кінотеатри, фестивалі у Ванкувері, Торонто, Калгарі, Монреалі, Оттаві та інших містах), ходять грати в більярд, боулінг, на концерти. А на вихідних полюбляють їздити в гори на хайкінг і в походи з наметами в гори та до озер (наприклад, в Rocky Mountains, до озера Lake Louise), робити сплави по річках, грати у футбол і волейбол

Англійська в Канаді взимку — на лижі, сноуборд, санки. Багато заходів проводяться безкоштовно, поїздки на вихідні з ночівлею передбачають додаткову плату.

Куди ж студенти їздять займатися зимовими видами спорту чи просто насолоджуватися зимовими краєвидами?

Якщо ви плануєте навчатися взимку у Ванкувері, вам пряма дорога на Вістлер, до якого на автомобілі легко доїхати за 2 год., або на Сайпрес Маунтін, куди їхати лише 30 хв. Під час Зимової Олімпіади 2010 саме на території Вістлера проходила значна кількість змагань, а на Сайпрес Маунтін — із сноубордингу і фрістайлу.

Якщо у ваших планах вивчати англійську мову в Калгарі, адміністрація мовних шкіл організовує поїздки в Національний парк Банфф (1 год. і 40 хв. на авто). Три популярні лижні курорти парку — це Sunshine Village, Norquay і Lake Louise Mountain Resort.

Вивчення англійської в КанадіІз Монреаля на лижі їздять в гори Ґатіно – на авто 3 год.

Під час лижних екскурсій студенти беруть уроки із катання на лижах і сноуборді, беруть напрокат ті ж лижі чи сноуборд і катаються. Найкраща пора — зранку, хоча нічне катання також популярне.

Більшість міст Канади, особливо великі, де і знаходяться мовні школи, відкривають взимку льодові катки. Для студентів вони стають місцем веселого та активного проведення часу після уроків у будні та на вихідних.

Канада славиться своїм містобудуванням “для людей”. Міста Канади пристосовані до холодної погоди наземними і підземними переходами, які часто опалюються. Не рідкість і підземні моли для шопінгу. Ціле підземне місто в Монреалі, наприклад, простягається на 32 км і є найбільшим підземним комплексом у світі. Взимку більше 500 000 людей використовують підземне місто кожного дня.

Отже, Канада восени та взимку ідеально підійде тим, хто любить активне та захопливе проведення часу. Вивчення англійської мови або французької мови (у Монреалі) до обіду чи до післяобіднього часу (в залежності від навантаження) у поєднанні з прогулянками по свіжому повітрі, вилазками на природу, екскурсіями та відвідуваннями цікавих міст і концертів, катанням на лижах і ковзанах залишать масу приємних спогадів, посприяють розширенню кругозору і, безперечно, значному покращенню знань найпоширеніших у світі іноземних мов. 

А ми з радістю допоможемо підібрати школу та курс навчання.

Юля

партнер освітньої агенції Вивчай!

Навчання за кордоном. Чому влітку дорожче

Обучение за рубежомОсновний потік тих, хто їде у мовні школи вивчати англійську чи іншу мову за кордон — в США, Канаду, Великобританію, Мальту та інші країни — припадає на літо. І не дивно, адже в цю пору року переважає жарка і тепла, майже без дощів, погода; на неї припадає основна кількість відпусток, літні шкільні та університетські канікули. Та й навчання за кордоном передбачає не тільки навчання, а ще й дослідження нових країн і культур. Саме тому такий туризм називають навчальним туризмом.

В той же час, ті, хто планують навчання на мовних курсах влітку, повинні бути готовими заплатити за поїздку значно більше, ніж за навчання восени, взимку (не рахуючи різдвяний період) чи весною. Давайте дослідимо, чому.

Повна вартість поїздки за кордон на навчання включає наступні складові:

  • візові збори для відкриття візи;
  • кур’єрські послуги для отримання документів із закордону;
  • реєстраційні збори школи;
  • плата за навчання;
  • плата за проживання;
  • трансфер — за вимогою;
  • авіапереліт;
  • медична страховка на час навчання;
  • послуги агенції.

Збільшення вартості поїздки за кордон у нашому випадку відбувається за рахунок трьох складових: плати за навчання, плати за проживання та авіаперельоту. І якщо плата за навчання відрізняється влітку та в інші пори року лише в деяких школах, то плата за проживання та авіапереліт — практично завжди.

З точки зору ведення бізнесу все логічно: літній період із великим напливом студентів вимагає залучення більшої кількості адміністративного персоналу для їх обслуговування; додаткові сім’ї і студентські резиденції для розміщення студентів; додаткову кількість вчителів для викладання.

Плата за навчання. Доплата за тиждень навчання у “високий сезон” (а він у кожній школі має свої часові рамки і починається в основному в червні) в середньому — GBP 30 у Великобританії, EUR 50 на Мальті. Доплати за навчання у високий сезон у США і Канаді практично не існує.

Плата за проживання. Доплата за тиждень у високий сезон в середньому GBP 15 за проживання в сім’ї та GBP 10 за проживання у студентській резиденції у Великобританії; EUR 40 та EUR 70 за тиждень відповідно на Мальті; USD 25 за тиждень проживання у сім’ї чи резиденції в США; CAD 25 а тиждень проживання у сім’ї чи резиденції в Канаді.

Авіапереліт. У високий сезон вартість авіаперельоту в будь-яку країну вища, оскільки дуже великий попит. На перельоті в США у низькі сезони (восени і весною) можна зекономити від USD 100 до USD 800 на економ-класі; приблизно стільки ж — на перельоті в Канаду; в середньому USD 300-400 на самостійному перельоті на Мальту, не рахуючи чартерів туроператорів; USD 100-400 на перельоті в Лондон.

За що треба бути готовим доплачувати і в інші пори року: за наявність особистої ванної кімнати при проживанні в сім’ї, за дотримання особливої дієти про готуванні їжі сім’єю, у деяких сім’ях за Інтернет, за святкову вечерю на Різдво; за розміщення, а інколи і проживання неповнолітніх у сім’ях (за ними потрібен особливий нагляд).

Ось за такі послуги влітку ви платите більше, відправляючись за кордон на навчання. Тому якщо доступ до пляжного відпочинку і спорту для вас не має принципового значення під час вивчення англійської мови чи будь-якої іншої мови, якщо ви можете взяти відпустку восени чи, скажімо, весною, якщо навчальний заклад вам дозволить поїхати на навчання в інший крім літа період — чому б не скористатися нижчими цінами та отримати високу якість навчання дешевше.

А в організації навчання, у виборі правильної школи, місця проживання та інших додаткових послуг ми вам з радістю допоможемо. Звертайтеся.

З повагою,

партнер освітньої агенції Вивчай!

Юля

Ураган Айрін. Будьте обережні та терплячі

Ураган АйрінТі, хто цікавляться міжнародними новинами вже чули про діючий атлантичний ураган Айрін (Hurricane Irene), який, після значних руйнувань на Карибах та інших островах, сьогодні загрожує східному узбережжю США та Атлантичній Канаді.

Тропічна хвиля утворилася ще 15 серпня на африканському узбережжі і зараз нестримно рухається на захід по території Атлантичного океану. У небезпеці такі штати США як Південна Кароліна, Північна Кароліна, Вірджинія, Меріленд, Делавер, Пенсильванія, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Коннектикут, Род-Айленд і Массачусетс.

26 серпня в Нью-Йорку оголошено надзвичайний стан. Людей, які живуть у “низьких територіях”, що можуть бути затоплені сильними дощами, евакуюють у “вищі території”, вже створюють велику кількість притулків для людей, укріплюють, де можливо, будинки. В суботу та неділю практично увесь громадський транспорт буде зупинено через небезпеку сильних вітрів і дощу. Усі аеропорти Нью-Йорка будуть закриті.

Ми бажаємо нашим студентам, які саме на цих вихідних повертаються із Каліфорнії додому, щасливо долетіти та бути терплячими у разі затримки чи відміни рейсів. Ми на зв’язку 24/7.

Ті, хто зараз навчаються у Нью-Йорку — будьте обережні, запасайтеся на вихідні харчами та дотримуйтеся правил безпеки, про які весь час розповідають по телебаченню, в Інтернеті, по радіо.

Дякуємо мовним школам, які завчасно попереджають про можливі труднощі під час урагану та роблять усе можливе, щоб студенти успішно селилися у місцях проживання навіть у разі затримки рейсів.

Більше про ураган можна почитати на Вікіпедії та у новинах.

Юля

RSS (Opens New Window)