Навчання за кордоном. Чому влітку дорожче

Обучение за рубежомОсновний потік тих, хто їде у мовні школи вивчати англійську чи іншу мову за кордон — в США, Канаду, Великобританію, Мальту та інші країни — припадає на літо. І не дивно, адже в цю пору року переважає жарка і тепла, майже без дощів, погода; на неї припадає основна кількість відпусток, літні шкільні та університетські канікули. Та й навчання за кордоном передбачає не тільки навчання, а ще й дослідження нових країн і культур. Саме тому такий туризм називають навчальним туризмом.

В той же час, ті, хто планують навчання на мовних курсах влітку, повинні бути готовими заплатити за поїздку значно більше, ніж за навчання восени, взимку (не рахуючи різдвяний період) чи весною. Давайте дослідимо, чому.

Повна вартість поїздки за кордон на навчання включає наступні складові:

 • візові збори для відкриття візи;
 • кур’єрські послуги для отримання документів із закордону;
 • реєстраційні збори школи;
 • плата за навчання;
 • плата за проживання;
 • трансфер — за вимогою;
 • авіапереліт;
 • медична страховка на час навчання;
 • послуги агенції.

Збільшення вартості поїздки за кордон у нашому випадку відбувається за рахунок трьох складових: плати за навчання, плати за проживання та авіаперельоту. І якщо плата за навчання відрізняється влітку та в інші пори року лише в деяких школах, то плата за проживання та авіапереліт — практично завжди.

З точки зору ведення бізнесу все логічно: літній період із великим напливом студентів вимагає залучення більшої кількості адміністративного персоналу для їх обслуговування; додаткові сім’ї і студентські резиденції для розміщення студентів; додаткову кількість вчителів для викладання.

Плата за навчання. Доплата за тиждень навчання у “високий сезон” (а він у кожній школі має свої часові рамки і починається в основному в червні) в середньому — GBP 30 у Великобританії, EUR 50 на Мальті. Доплати за навчання у високий сезон у США і Канаді практично не існує.

Плата за проживання. Доплата за тиждень у високий сезон в середньому GBP 15 за проживання в сім’ї та GBP 10 за проживання у студентській резиденції у Великобританії; EUR 40 та EUR 70 за тиждень відповідно на Мальті; USD 25 за тиждень проживання у сім’ї чи резиденції в США; CAD 25 а тиждень проживання у сім’ї чи резиденції в Канаді.

Авіапереліт. У високий сезон вартість авіаперельоту в будь-яку країну вища, оскільки дуже великий попит. На перельоті в США у низькі сезони (восени і весною) можна зекономити від USD 100 до USD 800 на економ-класі; приблизно стільки ж — на перельоті в Канаду; в середньому USD 300-400 на самостійному перельоті на Мальту, не рахуючи чартерів туроператорів; USD 100-400 на перельоті в Лондон.

За що треба бути готовим доплачувати і в інші пори року: за наявність особистої ванної кімнати при проживанні в сім’ї, за дотримання особливої дієти про готуванні їжі сім’єю, у деяких сім’ях за Інтернет, за святкову вечерю на Різдво; за розміщення, а інколи і проживання неповнолітніх у сім’ях (за ними потрібен особливий нагляд).

Ось за такі послуги влітку ви платите більше, відправляючись за кордон на навчання. Тому якщо доступ до пляжного відпочинку і спорту для вас не має принципового значення під час вивчення англійської мови чи будь-якої іншої мови, якщо ви можете взяти відпустку восени чи, скажімо, весною, якщо навчальний заклад вам дозволить поїхати на навчання в інший крім літа період — чому б не скористатися нижчими цінами та отримати високу якість навчання дешевше.

А в організації навчання, у виборі правильної школи, місця проживання та інших додаткових послуг ми вам з радістю допоможемо. Звертайтеся.

З повагою,

партнер освітньої агенції Вивчай!

Юля

Ураган Айрін. Будьте обережні та терплячі

Ураган АйрінТі, хто цікавляться міжнародними новинами вже чули про діючий атлантичний ураган Айрін (Hurricane Irene), який, після значних руйнувань на Карибах та інших островах, сьогодні загрожує східному узбережжю США та Атлантичній Канаді.

Тропічна хвиля утворилася ще 15 серпня на африканському узбережжі і зараз нестримно рухається на захід по території Атлантичного океану. У небезпеці такі штати США як Південна Кароліна, Північна Кароліна, Вірджинія, Меріленд, Делавер, Пенсильванія, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Коннектикут, Род-Айленд і Массачусетс.

26 серпня в Нью-Йорку оголошено надзвичайний стан. Людей, які живуть у “низьких територіях”, що можуть бути затоплені сильними дощами, евакуюють у “вищі території”, вже створюють велику кількість притулків для людей, укріплюють, де можливо, будинки. В суботу та неділю практично увесь громадський транспорт буде зупинено через небезпеку сильних вітрів і дощу. Усі аеропорти Нью-Йорка будуть закриті.

Ми бажаємо нашим студентам, які саме на цих вихідних повертаються із Каліфорнії додому, щасливо долетіти та бути терплячими у разі затримки чи відміни рейсів. Ми на зв’язку 24/7.

Ті, хто зараз навчаються у Нью-Йорку — будьте обережні, запасайтеся на вихідні харчами та дотримуйтеся правил безпеки, про які весь час розповідають по телебаченню, в Інтернеті, по радіо.

Дякуємо мовним школам, які завчасно попереджають про можливі труднощі під час урагану та роблять усе можливе, щоб студенти успішно селилися у місцях проживання навіть у разі затримки рейсів.

Більше про ураган можна почитати на Вікіпедії та у новинах.

Юля

Американські університети – безперечні лідери у китайському рейтингу вищих навчальних закладів

У рейтингу 500-а найкращих вищих навчальних закладів 2011 Academic Ranking of World Universities (ARWU), який вже дев’ятий рік поспіль готується китайським університетом Цзяотун (Shanghai Jiao Tong University), топ-позиції знову зайняли американські університети.

Зокрема, у четвірці найкращих — Harvard University, Stanford University, MIT і University of California, Berkeley. Решту місць першої десятки ділять Cambridge, Caltech, Princeton, Columbia, Chicago та Oxford.

В оцінюванні вищих навчальних закладів світу, дослідження ARWU керується шістьма об’єктивними критеріями, у тому числі такими як кількість випускників і переможців Нобелівської премії, а також премії Філдса, кількість найбільш цитованих дослідників у Thomson Scientific, кількість публікацій в журналах Nature and Science.

Незважаючи на те, що методика оцінювання рейтингу, яка фокусується на досягненнях університетів у дослідженнях, неодноразово критикувалася європейськими університетами, ARWU — у списку досліджень, яким найбільше довіряють в усьому світі.

Осінні канікули в Англії

Осінні канікули в АнгліїКінець серпня — саме час готуватися до осінніх шкільних канікул!

Освітня агенція Вивчай! запрошує підлітків — школярів і студентів — на індивідуальні поїздки в мовні школи Англії на осінні канікули 2011 року: в Істборн, Брайтон, Кембридж та Лондон.

При реєстрації до 15 вересня знижка на послуги агенції — 50%. Для тих, хто має чинну британську візу, послуги агенції безкоштовні

Мінімальний вік студентів: 14 років і 16 років залежно від школи та міста.

Кількість занять на тиждень: 15, 20, 28 або 30.

Тривалість занять: 50 хв. або 45 хв.

Індивідуальні уроки — на вибір.

Середня кількість студентів у групі восени — 10.

Проживання: сім’я з харчуванням двічі на день.

Популярні заходи на вихідних та в будні дні: екскурсії, відвідування театру та опери, спортивні ігри, перегляд фільмів та їх обговорення, уроки танців, караоке, барбекю.

Основні переваги індивідуальних поїздок на навчання в Англію:

 • гнучкість у виборі тривалості та дати початку навчання;
 • незалежність у виборі кількості уроків на тиждень;
 • повне занурення в англомовне середовище;
 • більше можливостей подружитися з учнями з інших країн;
 • розвиток самостійності та відповідальності дитини.

Вартість навчання в школах.

Тривалість навчання — від одного тижня.

Послуги агенції включають вирішення всіх адміністративних питань організації поїздки, допомогу у відкритті візи, купівлі авіаквитків і медичної страховки; перебування на зв’язку зі школою, студентом та батьками 24/7.

Надіслати запит чи отримати відповіді на запитання можна по електронній пошті, написавши на адресу info(собачка)vyvchay.com, та зателефонувавши за номерами

 • (044) 522 95 99
 • (097) 151 38 58
 • (050) 772 72 55 

О проживании в семье в Санта-Монике — из первых рук

Одна из наших клиентов вот первую неделю обучается в языковой школе CSL в Санта-Монике, возле Лос-Анджелеса в Калифорнии. Кроме обучения, Ольга много путешествует, а также регулярно пишет очень интересные записки о ее пребывании в США.

Так как многих студентов, а также их родителей всегда волнует вопрос места и условий проживания в Америке во время обучения, мы решили воспользоваться тем, что Ольга все так интересно описывает, и попросили написать немного и об условиях ее проживания в семье в Санта-Монике (проживание с завтраком и ужином). И вот, информация из первых рук из Санта-Моники:

«Написала Записки, решила лечь еще поспать, но не спалось. Решила зря время не тратить, пошла в душ и столкнулась с Беверли (прим.: хозяйка дома), которая тоже встает очень рано. Мы еще со вчерашнего дня договорились, что я завтракаю яичницей, чем я ей очень обязана. Без яичницы на завтрак мне не жить!...

Кстати, про дом и комнаты. Домик одноэтажный, но очень уютный. При входе налево комната без двери, что-то типа гостиной, справа тоже комната с кучей надувных матрацев, я так поняла, что там спят Дэриел и Маркус (прим.: гостят у Беверли до среды). Оказывается Маркус, это друг внука Беверли, он просто повсюду ездит с этой семьей. В среду они все на Гавайи улетают, круто! Дальше опять комната налево... Направо от нее кухня. За кухней душ и туалет, а дальше прямо моя комната. Средняя и очень милая. Наверное, немного больше моей киевской. С огромным плазменным экраном... (Смотрите фото комнаты Ольги неже)

По названиям улиц в этом районе совсем не сложно ориентироваться. Беверли живет на 19ой. А далее идут 18ая, 17ая, ну и ниже. Я дошла аж до 9й, что в принципе далеко. Так Беверли сказала. А у меня просто было желание пройтись и лишние два часа. Все домики ухоженные и одноэтажные. Люди приветливые. Хулиганов не видела.

...Обнаружила, что мой нетбук сдох, а переходника-то нет, вот ужас. Дочка Беверли, Тина, принялась быстро искать по интернету мне переходник и звонить по магазинам. Где-то нашли, и мы с Беверли вскочили в машину и помчались. Еле успели к закрытию, оставалось пару минут. Пока я покупала, Беверли случайно припарковалась не там, везде странные таблички, об этом и Джеки (прим.: сотрудница школы CSL) говорила, чтобы мы внимательно смотрели. Например «парковка только с 12 до 6», вот на такую мы и попались! А штрафы по 500 долларов!!! Но офицер попался добрый, отпустил нас, уж точно не украинский гаишник. Просто Беверли его попросила и объяснила ситуацию, да и мальчик-продавец вышел и сказал, что мы не специально, а только в магазин заехали... А Беверли реально такой прекрасный человек, ну кто бы меня еще в машине по городу за переходником возил?..

...Когда приехали, я получила отличный ужин, спагетти с фаршем и салат из помидоров, черри и листьев капусты. Мне хотели еще добавки дать, но я решила не переедать на ночь, хотя и походила я сегодня прилично, и утром, и вечером, в поиске остановки, вот смехота!!!». 

Спасибо, Ольга, за такое яркое изложение. Будем ждать от тебя еще новостей.

Юля

RSS (Opens New Window)