Вивчати англійську у сонячній Флориді. Маямі чи Маямі-Біч?

Поїздка на мовні курси за кордон влітку — це зазвичай поєднання навчання і відпочинку, дійсно корисне проведення літніх канікул чи літньої відпустки. Перед тими, хто обрав для навчальної відпустки США, постає непросте завдання: Нью-Йорк, Бостон, Маямі, Вашингтон, Сан-Франциско, Лос-Анджелес, Санта-Моніка — куди поїхати? Список популярних і таких цікавих місць та міст цієї великої країни можна ще продовжувати і продовжувати.

англійська у маямі-бічЯкщо ви і досі у пошуках правильного вибору, любите море, пляж, сонце, парки, спілкування з представниками десятків країн світу в одному місці, і не хочете перетинати Америку на її Захід, радимо розглянути та обрати навчання у Маямі чи Маямі-Біч у сонячній Флориді. І якщо ви ще не встигли дослідити цей райський куточок у Google, нижче подані цікаві факти про нього саме для вас.

 • Маямі та Маямі-Біч — два окремі міста, що простяглися зовсім поруч. Маямі знаходиться на материку, а Маямі-Біч — на 17 островах у Затоці Біскейн (Biscayne Bay). Як Маямі, так і Маямі-Біч пропонують туристу багато цікавого: Маямі — музеї, тематичні парки, величезний акваріум, зоопарк, театри тощо; Маямі-Біч — пляжі та незабутнє нічне життя. Через надзвичайну популярність серед туристів, Маямі-Біч давно називають американською Рів’єрою.

  Освітня агенція Вивчай! працює з ретельно відібраними мовними школами як у Маямі, так і у Маямі-Біч. south beach art deco
   
 • Місто Маямі-Біч прославилося своїм історичним районом Арт-Деко (Art Deco District), що становить собою найбільшу колекцію архітектури стилю Арт-Деко у світі. Готелі, будинки, інші об’єкти цього стилю були зведені тут у 1923-1943 р.р.

  Саме у районі Арт-Деко, поряд із South Beach, знаходиться мовна школа Zoni Miami Beach. английский в майами
   
 • South Beach (“Південний Пляж”) — частина Маямі-Біч, що простяглася від 1-ї (1st Street) до 23-ї (23rd Street) вулиці — є основним “гарячим” місцем Маямі. Це популярне місце пропонує все для відпочинку: кафе та ресторани, нічні клуби, готелі, магазини та бутіки, велодоріжки і, звичайно, пляжі — одні з найкращих у світі.
 • Піковий туристичний сезон у Маямі припадає на період жовтень — квітень. Самі ж американці надають перевагу відпочинку у Флориді у травні-серпні, коли тут менше туристів. Саме у цей час (період літніх канікул) у Маямі їдуть з України для вивчення англійської мови, отримуючи додаткові можливості попрактикувати мову з американцями.
 • Маямі має найчисельніше населення латиноамериканців за межами самої Латинської Америки. Більшість місцевого населення, разом з англійською мовою, розмовляє тут ще й іспанською мовою. Проте, це ніяким чином не заважає студентам мовних шкіл вивчати англійську. У мовних школах діє строге правило “English only”, а на вулицях, у кафе та ресторанах ви завжди зможете знайти англомовних друзів та легко подолати мовний бар’єр.зоопарк маямі
 • Навчаючись на мовних курсах у Маямі чи Маямі-Біч, студенти неодмінно відвідують такі місця як Зоопарк Маямі (Miami MetroZoo); один з найкращих у США та у світі акваріум Miami Seaquarium; один з найбільших і найнезвичніших у США парків — Національний парк Еверґлейдз (Everglades National Park); Музей Науки Маямі (Miami Science Museum) та багато інших цікавих місць, більше про які можна почитати тут.
 • Приїхавши у Маямі чи Маямі-Біч вивчати англійську, варто провести час максимально цікаво та різноманітно, скористатися чудовими хай-веями та забезпеченням авіа-транспортом Флориди й обов’язково відвідайти такі міста як Fort Lauderdale, Tampa, St Petersburg, Orlando. Кожне з них розповість і покаже щось цікаве про Флориду та обов’язково змусить вас закохатися у цей сонячний штат.

Інформація для блог-поста частково взята з таких онлайн ресурсів як

Английский за границей — полезное проведение майских праздников

Май уже не за горами, и многие задаются вопросом: "Куда поехать на майские праздники?". Так уж сложилось исторически в нашей стране, что начало мая приносит нам время и возможности не только для отдыха, но и для личного и даже профессионального развития.

Из опыта нашей работы, смело утверждаем, что майские праздники для украинцев — отличный период для краткосрочных курсов английского языка в Англии (или в любой другой точке Великобритании) и на Мальте. Особенно для занятых людей, которые не ранее летних каникул будут иметь возможность на некоторое время оставить свои проекты на работе. Те, кто может в мае взять дополнительную неделю отпуска, обычно едут прежде всего в Англию и на Мальту на 3 недели на интенсивное обучение — недорого и быстро добираться; в свободное от учебы время есть что посетить и обогатиться культурно.

На фото: студенты школы St Giles Истборн весной.

В мае погода наконец перестает капризничать, даря теплые и солнечные, но не жаркие дни со средней температурой воздуха 12-16С в Англии и 15-22С на Мальте. Все вокруг окончательно просыпается, воздух наполняется ароматами цветов и зелени. Именно при такой погоде высокая продуктивность работы мозга.

Как сделать обучение на языковых курсах за рубежом, продолжительностью даже 3 недели, эффективным:

 • подтянуть уровень английского дома перед поездкой хотя бы до среднего (Intermediate) — чем выше уровень английского у студента, тем эффективнее его краткосрочное обучение;
 • выбрать максимально посильную интенсивную нагрузку от 28 уроков в неделю;
 • заранее, до поездки, как можно подробнее, спланировать посещение интересных мероприятий, экскурсий и занятий спортом после обучения — чтобы не терять ни минуты ни в общении, ни в культурном обогащении;
 • выбрать проживание в семье как дополнительное место и средство для практики языка и нахождения новых друзей;
 • ну и, конечно, уже начинать подготовку поездки: выбор школы, открытие визы, покупку авиабилетов и страховки...

Желаем, чтобы ваши майские праздники 2012 прошли впечатляюще, полезно и незабываемо. За вами — выбор языковых курсов, за нами — организация поездки.

С уважением,

партнер образовательного агентства Вивчай!

Юля Кобук

Істборн - найбільш сонячне місто Великобританії

істборн, англіяІстборн (Eastbourne) очолив групу міст з найбільшою кількістю сонця, довівши свій статус найбільш сонячного місця в Об’єднаному Королівстві з найбільшою кількістю годин сонячного світла за 2011 рік, відповідно до даних провідного метеоролога.

Визначний метеоролог Філіп Еден, дописувач у видання Daily Telegraph і Sunday Telegraph та керівник власних веб-сайтів weather-uk.com і climate-uk.com, підтвердив, що Істборн отримав 1962 год. сонця у 2011 р., значно випередивши у цьому своїх конкурентів — о. Джерсі (Jersey) (між Францією і Великобританією) і о. Гернсі (Guernsey) (у складі Нормандських островів).

обучение в истборнеУ 2011 році південне узбережжя загалом мало винятково тепле літо з найвищою середньою температурою у своїй історії. Завдяки своєму унікальному кліматові, Істборн — популярне туристичне місце, що приваблює більше 4,9 млн. відвідувачів на рік. Швидкість розвитку міста як морського курорту — друга в Об’єднаному Королівстві із щорічним зростанням туристичного бізнесу на 11%.

На 2012 рік в Істборні вже запланована величезна кількість цікавих заходів, у тому числі святкування діамантового ювілею Королеви та Олімпійських Ігор. Рік уже почався сонячно, і Істборн чекає на черговий захопливий рік попереду.

За матеріалами http://www.eastbourne.gov.uk/eastbourne/news/2012/january/eastbourne-tops-the-2011-sunshine-league/.

Нагадаємо, що саме в Істборні розташувалася одна з найпопулярніших мовних шкіл в Англії — St Giles Eastbourne, офіційним представником якої в Україні є агенція Вивчай! Студенти полюбляють навчання у цьому мальовничому місті не тільки влітку, проте саме влітку, крім високої якості викладання, їх приваблює прекрасна комфортна погода для навчання та відпочинку. Реєструватися на мовні курси можна вже сьогодні, спокійно обравши тип проживання та плануючи у деталях свою поїздку.

Я давно мечтала посетить Шотландию

Я давно мечтала посетить Шотландию, вдохновленная ее богатой историей и природой, которые до этого видела только в фильмах и на картинках. Рыцари, борьба за независимость, история Робин Гуда, типичная шотландская музыка, льющаяся из волынки, знаменитая шотландская клетка...

эдинбургский замокОстановились мы в Эдинбурге (Edinburgh), столице Шотландии. Это – старинный город, где история у тебя прямо под ногами и вокруг тебя. Эдинбургский средневековый замок стоит на горе в самом сердце города и, где бы вы не были, вы можете его увидеть. Старая часть города достаточно большая, по его улицам можно гулять и гулять и открывать для себя красивые зеленые парки, старые церкви и красивую архитектуру зданий.

Где-то вдалеке слышен крик чаек, уже из более современной части города, которые напоминают, что город находится на берегу залива Ферт-оф-Форт (Firth of Forth).

На второй день поездки мы решили взобраться на холм Arthur's Seat "Трон Короля Артура". Он находится между старым и новым городом и с его высоты виден весь Эдинбург, а в центре него Эдинбургский замок. Многие пожилые шотландцы занимаются интересным видом фитнеса, взбираясь на холм каждый раз новым маршрутом.

трон короля артура шотландия  эдинбург

                              Arthur's Seat                                                       Эдинбургский замок виден с холма

Но самым ярким впечатлением для меня стала поездка вглубь Шотландии на север. Мы купили однодневный автобусный тур с конечной целью — озеро Лох-Несс. Ближе к северу Шотландии дорожные знаки были написаны уже на двух языках – английском и кельтском, на котором местные племена говорили тысячи лет назад.

озено лох-несс  несси шотландия

                        Озеро Лох-Несс и замок Аркарт                                             Я и Несси

Какая Шотландия красивая страна! Горы Гленкое (Glencoe) потрясли меня своей красотой и оставили еще более неизгладимое впечатление после того, как экскурсовод представила их в контексте драматических исторических событий, которые имели здесь место. На озере Лох-Несс мы все надеялись увидеть знаменитое чудовище Несси, но она так и не показалась.

 

                                На север Шотландии                                                  Горы Гленкое

регби в шотландииВ субботу в городе был национальный матч регби между Шотландией и Англией. Поэтому по городу можно было увидеть много фанатов шотландской команды, которые в этот день одели юбки – национальную одежду Шотландии килт.

Шотландцы очень любят свою страну. И по характеру они очень дружелюбные и простые люди. Я не заметила типичных черт лица, но все шотландцы – высокие люди. Когда они разговаривают между собой, то говорят очень быстро, и кажется, что это – не английский. Но с иностранцами они общаются медленней, и всегда были открыты помочь и ответить на вопрос.

Шотландия – страна с ярким культурным и историческим колоритом. Моя мечта исполнилась!

 

Посмотреть все фотографии можно здесь

 

Таня

Найцікавіше, чим можна зайнятися в Кембриджі

Ти хочеш вивчати англійську у місці, де можна по-справжньому відчути університетську атмосферу? Якщо так, розглянь навчання у мовній школі Кембриджа. Кембридж добре знаний своєю багатолітньою академічною історією. Нижче подані топ-5 найцікавіших речей, якими можна зайнятися в Кембриджі.

кембриджский университет

Відвідай коледжі Кембриджського університету

Ти просто повинен відвідати гарні історичні будівлі коледжів, якщо ти приїхав у Кембридж. Кембриджський університет — другий серед найстаріших університетів світу, і багато визначних політиків, академіків, науковців і просто чудових людей навчалися у Кембриджі. Там дійсно можна відчути престижну академічну атмосферу. Відвідай найбільшу університетську каплицю, зведену за ініціативи представників Королівського коледжу (King's College), а також величезну Бібліотеку Кембриджського університету (The Cambridge University Library). Не забудь заглянути до Коледжу Крісті (Christ's College), де навчався Чарлз Дарвін у 1828-1831 р.р.

кембриджПокатайся на плоскодонці по річці Кам

Кембридж та Оксфорд відомі своїми змаганнями з греблі, подивитися на які приїжджають з усього світу. Проте ти і сам можеш відчути насолоду катання у човні по р. Кам. Це заняття — серед тих, які найбільш захоплюють і розслабляють. Можна також приєднатися до екскурсії на човні. Найпопулярніша екскурсія на плоскодонці триває 45 хв., протягом яких екскурсовод розповідає про довгу історію Кембриджу та коледжів Кембриджського університету. Під час екскурсії можна побачити знаменитий дерев’яний Математичний Міст Коледжу Куінс (Queen's College).

англійська в кембриджіМузей Фіцуільяма (Fitzwilliam Museum)

Музей Фіцуільяма — один з найперших державних музеїв Великобританії, відкритий у 1848 р. Колекція музею направду багата та багатостороння. У музеї 5 основних секцій: Пам’ятки античного світу; Монети і медалі; Рукописи та друковані книги; Живопис і графіка; Прикладне мистецтво. Поринь на деякий час у світ історії та мистецтва.

 

Кембриджський ринок

Кембридж — прекрасне місце для шопінгу, і для нього у центрі міста розташувалися безліч магазинів. З понеділка по суботу працює величезний ринок. Там можна спробувати свіжі фрукти й овочі від місцевих фермерів, а також придбати унікальні, ручної роботи речі.

английский в кембриджеМісто Ілі (The Town of Ely)

Місто Ілі ідеально підходить для короткої, на один день, подорожі. До нього легко добратися на поїзді від станції Кембридж. Ілі відоме своїм величавим Нормадським Собором, будівництво якого почалося у 673 р., а закінчилося у середині XII століття. Це — один з найбільших і найкрасивіших соборів в Об’єднаному Королівстві. Перебуваючи у місті, ти також можеш дізнатися багато цікавих фактів з історії Англії у Будинку-музеї Олівера Кромвеля (Oliver Cromwell's House).

За матеріалами блогу Kaplan International Colleges http://kaplaninternational.com/blog/5-things-to-do-in-cambridge-england/

Фото взяті з http://en.wikipedia.org

RSS (Opens New Window)