Сторінки із теґом англійська в кембриджі .

St Giles International розширюється до Кембриджу і радує щедрими знижками

З нагоди відкриття нового мовного центру у Кембриджі, мережа мовних шкіл St Giles International, що серед лідерів у якості викладання англійської мови у світі, запрошує вивчати загальну або бізнес-англійську, готуватись до міжнародних мовних іспитів (у тому числі IELTS) зі знижкою 30% від стандартної вартості курсів!

Для того, щоб скористатись знижкою, необхідно зареєструватись на курс будь-якої тривалості до 31 січня 2018 року (навчатись можна протягом всього 2017-2018 року).

Новий центр St Giles International Cambridge зручно для студентів розташувався у серці історичного Кембриджу, відомого на весь світ своєю університетською атмосферою та унікальною архітектурою. St Giles Cambridge розрахований максимум на 170 студентів віком від 16 років, для яких обладнані 12 класів з сучасним ремонтом, бібліотека і цифрова лінгвістична лабораторія, комп'ютерний клас з доступом до інтернету. На перерві або після занять студенти можуть перекусити у шкільному кафе, а в теплу пору року — відпочити у затишному саду, яким оточена школа.

изучение английского в кембридже

В період з серпня 2017 по січень 2018 року школа пропонує обрати серед наступних типів мовних програм:

  • курси загальної англійської інтенсивністю 15 або 21 година на тиждень (вартість зі знижкою всього 161/ 175 ф.ст. на тиждень — економія 61/75 ф.ст. на тиждень);
  • 15 годин групових занять загальною англійською + 10 індивідуальних занять бізнес англійської (вартість зі знижкою — 756 ф.ст. на тиждень — економія 324 ф.ст. на тиждень!); к
  • курс загальної англійської інтенсивністю 15 годин на тиждень + 10 годин групових занять з підготовки до складання мовних іспитів FCE, CAE, CPE або IELTS (вартість зі знижкою всього 175 ф.ст. на тиждень — 75 ф.ст. на тиждень).

З лютого 2018 року очікується значно ширший вибір курсів, як і у всіх мовних школах St Giles International (детальна інформація буде доступна вже восени цього року).

St Giles International — надійний і перевірений партнер освітньої агенції Вивчай!, який вже багато років поспіль доводить свою професійність і керується винятково високими стандартами у викладанні англійської для міжнародних студентів. Щороку наші клієнти від 14 років з дорослих мовних шкіл і віком 7-16 років з дитячих мовних центрів St Giles привозять позитивні відгуки про свій досвід навчання у школах St Giles International, а ми радіємо за їх швидкий прогрес у володінні англійською.

Нагадуємо, що до 30 вересня 2017 року діють знижки 15-25% для українців у всіх мовних центрах мережі St Giles в Англії, Канаді і США.

Найцікавіше, чим можна зайнятися в Кембриджі

Ти хочеш вивчати англійську у місці, де можна по-справжньому відчути університетську атмосферу? Якщо так, розглянь навчання у мовній школі Кембриджа. Кембридж добре знаний своєю багатолітньою академічною історією. Нижче подані топ-5 найцікавіших речей, якими можна зайнятися в Кембриджі.

кембриджский университет

Відвідай коледжі Кембриджського університету

Ти просто повинен відвідати гарні історичні будівлі коледжів, якщо ти приїхав у Кембридж. Кембриджський університет — другий серед найстаріших університетів світу, і багато визначних політиків, академіків, науковців і просто чудових людей навчалися у Кембриджі. Там дійсно можна відчути престижну академічну атмосферу. Відвідай найбільшу університетську каплицю, зведену за ініціативи представників Королівського коледжу (King's College), а також величезну Бібліотеку Кембриджського університету (The Cambridge University Library). Не забудь заглянути до Коледжу Крісті (Christ's College), де навчався Чарлз Дарвін у 1828-1831 р.р.

кембриджПокатайся на плоскодонці по річці Кам

Кембридж та Оксфорд відомі своїми змаганнями з греблі, подивитися на які приїжджають з усього світу. Проте ти і сам можеш відчути насолоду катання у човні по р. Кам. Це заняття — серед тих, які найбільш захоплюють і розслабляють. Можна також приєднатися до екскурсії на човні. Найпопулярніша екскурсія на плоскодонці триває 45 хв., протягом яких екскурсовод розповідає про довгу історію Кембриджу та коледжів Кембриджського університету. Під час екскурсії можна побачити знаменитий дерев’яний Математичний Міст Коледжу Куінс (Queen's College).

англійська в кембриджіМузей Фіцуільяма (Fitzwilliam Museum)

Музей Фіцуільяма — один з найперших державних музеїв Великобританії, відкритий у 1848 р. Колекція музею направду багата та багатостороння. У музеї 5 основних секцій: Пам’ятки античного світу; Монети і медалі; Рукописи та друковані книги; Живопис і графіка; Прикладне мистецтво. Поринь на деякий час у світ історії та мистецтва.

 

Кембриджський ринок

Кембридж — прекрасне місце для шопінгу, і для нього у центрі міста розташувалися безліч магазинів. З понеділка по суботу працює величезний ринок. Там можна спробувати свіжі фрукти й овочі від місцевих фермерів, а також придбати унікальні, ручної роботи речі.

английский в кембриджеМісто Ілі (The Town of Ely)

Місто Ілі ідеально підходить для короткої, на один день, подорожі. До нього легко добратися на поїзді від станції Кембридж. Ілі відоме своїм величавим Нормадським Собором, будівництво якого почалося у 673 р., а закінчилося у середині XII століття. Це — один з найбільших і найкрасивіших соборів в Об’єднаному Королівстві. Перебуваючи у місті, ти також можеш дізнатися багато цікавих фактів з історії Англії у Будинку-музеї Олівера Кромвеля (Oliver Cromwell's House).

За матеріалами блогу Kaplan International Colleges http://kaplaninternational.com/blog/5-things-to-do-in-cambridge-england/

Фото взяті з http://en.wikipedia.org

RSS (Opens New Window)