Повернутися

Анна Гержан, EC Мальта, 04.11.2011

навчання на мальті

  • Країна навчання: Мальта
  • Тип програми: Intensive English
  • Вік студента: 23
  • Тривалість навчання: 4 тижні, вересень-жовтень 2011 року
  • Навчальний заклад: EC Мальта

Переклад з російської: "Хочу висловити величезну подяку агенції "Вивчай!", а саме Юлії Кобук, за ефективну допомогу в організації моєї поїздки на Мальту в школу ЄС, за допомогу у виборі школи і підготовці документів для візи. Особливо хочеться відзначити пунктуальність і високу старанність Юлії, так як з моєї вини все робилося "в останній момент", у великому поспіхові.

Не дивлячись на це, все пройшло чудово і в належні терміни. Протягом усіх етапів підготовки я отримувала точні рекомендації та поради до дій (куди йти, що брати, які довідки, як це все має виглядати, і коли повинно бути готове), з будь-якого питання я отримувала вичерпну і кваліфіковану відповідь, так що весь процес був зрозумілим і налагодженим.

Загалом, ніяких сумнівів у вдалому результаті не було. Також було дуже приємно отримувати повідомлення від Юлії на Мальті з питаннями: "як долетіли?" "задоволені школою, викладачами та умовами проживання?". І я знала, що якщо щось мені не підходить або не влаштовує мене, ми спробуємо це змінити. На щастя, нічого такого не знадобилося, поїздкою я залишилася дуже задоволена! Тепер думаю про Лондон..."

Більш детально про поїздку можна почитати у блог-постові від Ані за посиланням.