Повернутися

Ярослав Гедз, Chichester College, Чічестер, Велика Британія, 5.09.2016

  • Країна навчання: Велика Британія
  • Тип програми: інтенсивний курс загальної англійської
  • Вік студента: 18
  • Тривалість навчання: 4 тижні, 18.07.- 12.08.2016
  • Навчальний заклад: Chichester College

Це була моя перша поїздка за кордон з ціллю навчання. Уроки були завжди цікавими, я постійно відчував, що рівень моєї англійської росте. Всі викладачі мали чудовий індивідуальний підхід до кожного студента, та мали жагу навчити. Викладачі були креативними, тому кожного разу уроки були освіжені новими видами ігор чи способами подачі інформації. Найбільше запам'ятався Річард ТІрел — це людина широкою душею та колосальною любов'ю до студентів.

Як не дивно, погода була оптимальною та теплою, за весь час мого перебування дощило тільки один раз.

У коледжі для мене були доступні усі можливі види спорту, навіть клаймбінг, також було багато екскурсій в інші міста та поселення, і все це було організоване коледжем.

Проживання було комфортним і практичним, усе необхідне було в межах моєї кімнати, також кухня з усім там потрібним. Харчування змушувала очікувати кращого, дуже багато нездорової та навіть несмачної їжі, харчуватись правильно — складно.

Усім хто збирається їхати на навчання, я порадив би підготуватись до цього та освіжити пам'ять, згадати деякі слова та структури речень, аби легше було складати вступний іспит, щоб вас відправили в групу з вашим реальним рівнем англійської мови.

Це був безцінний досвід і також можливість навчитись чомусь новому. Також окрема подяка "Вивчай!" за підтримку та консультацію, ви найкращі!