Повернутися

Каріна Попович, Bright School of English, Борнмут, Англія, 10.10.2014

навчання в Англії
  • Країна навчання: Великобританія
  • Тип програми: General English
  • Вік студента: 20
  • Тривалість навчання: 5 тижнів, 21 липня-22 серпня 2014 року
  • Навчальний заклад: Bright School of English

"Моя поїздка в Англію, була першою поїздкою за кордон в моєму житті. Тому це було для мене дещо тривожно і складно. Так як англійську я знала не на найвищому рівні, був присутній мовний бар'єр. Було складно в перші 2 тижні, а потім звикла…і в цьому допомогли і викладачі в школі, і хазяйка, в якої я жила, і друзі, з якими я проводила свій вільний час.

Щодо навчання, то я навчалася у Bright School of English. Це невеличка школа, але в цьому їхній великий плюс, так як атмосфера за рахунок маленьких розмірів є сімейною і дружелюбною. Завжди, в будь-яку хвилину ти обов'язково отримаєш підтримку і допомогу. Мені дуже сподобався директор цієї школи, Бен. Він постійно піклувався про нас, студентів, кому не подобається сім'я, змінить, кому не подобається група, переведе… Я навіть спочатку не зрозуміла, що він є директором…такий простий і привітний до всіх.

Сім'я, в якій я жила – це була одна жінка, але дуже добра і привітна. Вона мене підтримувала весь час, і за рахунок цього я не сильно сумувала за домом. Я мала окрему кімнату і мені було комфортно, вона все робила для цього. По вечорах, ми могли просто сидіти і проговорити 4 години підряд, це було для мене додатковим досвідом спілкування англійською.

На кінець, я хочу сказати, що я сильно задоволена поїздкою, не дивлячись на те, що було страшно їхати одній в чужу країну. І хочу додати, що я була у маленькому містечку Борнмут, 1,5 год від Лондона, і зовсім не жалкую, так як я не планувала жити в Лондоні. Борнмут – дуже гарне, мальовниче містечко на березі Ла-Маншу, з красивою природою.

Хочу також подякувати, агенції Вивчай!. За ефективну допомогу і швидку організацію моєї поїздки."