Повернутися

Юрій Свищ, VGC Language School, Ванкувер, Канада, 12.08.2015

  • Країна навчання: Канада
  • Тип програми: інтенсивний курс загальної англійської
  • Вік студента: 16
  • Тривалість навчання: 8 тижнів, 05.07.- 30.08.2014
  • Навчальний заклад: VGC Language School

Це була моя перша поїздка до Канади, тим більше, на таку далеку відстань. Звичайно, в мене були хвилювання, але переліт був дуже легким, а голландські авіалінії KLM дійсно приємно мене вразили!) Щодо приїзду в Канаду, то різниця в часі (10 годин з Києвом) перші два дні давалася в знаки. Але адаптація не була надто довгою, я швидко почав звикати до міста, до сім'ї в якої жив та до канадського середовища в цілому. Місто мені дуже сподобалось, і не раз переконувався, що не дарма вибрав саме Ванкувер! Мені досить повезло, адже це місто відоме своїми постійними дощами, взагалі, дощить там 7 місяців на рік, проте, саме липень та серпень є дуже теплими та навіть жаркими! Краєвиди там були казковими, адже мало де в світі, ти можеш бути оточеним океаном та височенними горами одночасно!

 

Навчання почалось одразу ж, школа знаходиться в самому центрі міста, а оскільки я жив на окраїні, то добиратися туди потрібно було автобусом та скайтрейном (місцеве надземне метро). Школа була шикарною, особливо сподобався персонал VGC! Мені було запропоновано безліч розважальних програм, подорожей та екскурсій, а кожного дня, в програмі було щось нове.

На завершення, хотілося б сказати, що поїздкою я безмежно задоволений, мої знання англійської підвищились в два рази, ну і звичайно я отримав безліч емоцій!

Окреме спасибі агентству Вивчай!, а також Юлії Кобук, за прекрасну організацію, та за те, що все було на вищому рівні!