Навігація Навігація

дитячі табори за кордоном

Дитячі, сімейні програми: англійська, німецька, іспанська

Корисне літо 2017: групові й індивідуальні поїздки

Англія: Незабутні літні канікули у мовному таборі в Редингові біля Лондона з проживанням в резиденції, екскурсіями і активностями. Вартість пакету з авіаперельотом всього 2400 євро за 2 тижні.

Літні програми для підлітків від 13 років, спеціально для підготовки до навчання в університетах і коледжах за кордоном: академічні предмети, лідерські проекти, розвиток презентаційних навичок, програма міні-MBA, STEM-програма для підлітків.

Середня освіта за кордоном 

навчатися в школі ірландіяСаме зараз, у квітні-травні триває набір у державні та приватні середні школи Канади, США, Ірландії, Британії, Німеччини та інших країн.

Тривалість навчання — від одного семестру (4 місяці). Тривалість повного періоду у старшій середній школі — 3-4 роки від віку 14 років.

Детальніше >>>

Навчання за кордоном — вигідна інвестиція з величезним прибутком. Це — завжди відкриття нового, значне розширення кругозору, здобуття практики міжкультурного спілкування, отримання сучасних знань і навичок для реалізації безмежного потенціалу — свого і своїх дітей.

Освіта за кордоном стає все доступнішою і зрозумілішою для жителів країн Східної Європи. Все більше наших клієнтів їде навчатися не лише у давно відомі і популярні Великобританію і США, а й у Канаду, Ірландію, Німеччину, Іспанію, Італію, Польщу та інші країни.

Здобуття вищої освіти за кордоном значно розширює можливості знайти достойну роботу як в Україні, так і за кордоном; додає впевненості для відкриття власної справи.

Вища освіта і середня освіта за кордоном, короткострокові мовні курси і спеціалізовані програми, дитячі літні і зимові табори, сімейні програми вивчення англійської чи іспанської і відпочинку — все це далеко не повний перелік програм і напрямків, з якими працює освітня агенція Вивчай!. Наші менеджери підберуть країну і школу навчання відповідно до потреб і цілей навчання, планів на майбутнє, сфери професійної діяльності та захоплень — Ваших і Ваших дітей.