University of Saskatchewan

навчання в канаді саскачеванUniversity of Saskatchewan — Університет Саскачевану (Саскачеванський університет) — один з найкращих у Канаді державних дослідницьких університетів, заснований ще у 1907 році. Величезний кампус університету розмістився на мальовничих берегах р. Південний Саскачеван у м. Саскатун — одному з економічно найсильніших міст провінції Саскачеван.

Університет славиться перш за все академічним успіхом своїх програм навчання вищої освіти — дипломних, сертифікаційних, програмам бакалавріату, магістратури та докторантури; красою та продуманістю свого кампусу, а також індивідуальним підходом до потреб кожного свого студента.

Освітня агенція Вивчай! є офіційним представником і партнером University of Saskatchewan та його мовного центру в Україні.

Більш детальну консультацію з питань вступу до University of Saskatchewan і навчання в університеті, а також здобуття вищої освіти в Канаді можна отримати в офісі агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay).

 

Деякі факти про університет у цифрах

Програми навчання

Міжнародні визнання і рейтинги

Мовний центр Університету Саскачевану

Кампус університету

Можливості проживання іноземних студентів

 

Деякі факти про університет у цифрах:

 • університет саскачевану вища освіта в канадіблизько 21 000 іноземних студентів з понад 100 країн світу навчається в університеті станом на 2014-15 навчальний рік;
 • близько 200 різних сфер навчання;
 • 13 міждисциплінарні коледжі, 3 школи рівня магістратури та докторантури, 6 незалежних афілійованих коледжів;
 • близько 100 студентських спільнот і клубів;
 • 2 театральні групи;
 • 7 мистецьких галерей і музеїв;
 • 6 музичних ансамблів.

Програми навчання

Університет Саскачевану має наступні коледжі з бакалаврськими програмами, програмами рівня диплому та сертифікату:

 • Коледж сільського господарства та біоресурсів
 • Коледж гуманітарних і природничих наук
 • Коледж освіти
 • Школа бізнесу Едварда
 • Коледж інженерії і машинобудування
 • Коледж кінезіології
 • Юридичний коледж
 • Медичний коледж
 • Коледж сестринської справи
 • Коледж фармації і дієтології
 • Школа питань захисту та раціонального використання навколишнього середовища
 • Коледж ветеринарної медицини

Крім бакалаврських програм, магістерські та аспірантські програми доступні у близько 80 академічних сферах.

Визнання і рейтинги університету

освіта за кордоном канада саскачеванУніверситет Саскачевану — серед першої десятки у 2013 році та на 12 місці у 2014 році найкращих медичних університетів Канади, відповідно до дослідження канадського бізнес-видання Maclean's — Maclean's Guide to Canadian Universities. У 2013 році університет також був 10-й серед найкращих у Канаді, які пропонують в основному бакалаврські програми.

Відповідно до популярного світового рейтингу університетів Shanghai Academic Ranking, University of Saskatchewan — серед місць 301-400 у загальному рейтингу.

Міжнародний рейтинг QS-2014 ставить університет на наступні місця відповідно до викладання предметів: сільське та лісове господарство — 51-100; англійська мова та література — 151-200; природничі науки — 101-150; географія — 151-200.

Мовний центр при Саскачеванському університеті

Мовний центр університету пропонує дуже якісні академічні програми вивчення англійської, які перш за все готують студентів до навчання у вищих навчальних закладах Канади, в тому числі в Університеті Саскачевану.

Навчатися у мовному центрі університету можна з ціллю підвищити свій рівень англійської загалом, а також з ціллю подальшого навчання на одній з програм вищої освіти University of Saskatchewan.

Рік навчання у центрі ділиться на чотири чорирьохместри: зимовий, весняний, літній та осінній відповідно, кожен тривалістю по 10 тижнів.

Кожен чотирьохместр вивчення англійської, крім удосконалення основних навичок говоріння, слухання, читання, писання, вимови та поповнення словникового запасу, включає Програму культурної адаптації (Cultural Adaptation Program) а також навіть обов'язкові (які надають додаткові крЕдити) культурні та рекреаційні заходи. Програма культурної адаптації допомагає студентам розібратися з системою охорони здоров'я провінції, особливостями роботи банків, культурними нормами канадців тощо.

мовний центр університету саскачеванПочаток наступного чотирьохместру — 24 вересня.

Початок наступного зимового чотирьохместру — 5 січня 2015 року — коли є достатньо часу для отримання дозволу на навчання (Study Permit).

Після досягнення найвищого рівня англійської за шкалою оцінювання мовного центру та успішного проходження курсу підготовки до університету U-PREP2, можна, за умови попереднього зарахування до університету, розпочати навчання вже на університетській програмі — без додаткового складання тестів IELTS чи TOEFL.

Мовний центр при Університеті Саскачевану регулярно пропонує спеціалізовані короткострокові мовні програми від 2 тижнів. Дані програми, крім основних занять англійською, включають спеціальні воркшопи, семінари на певну специфіку, відвідування бізнес-структур та громадських структур Саскатуна, коледжів університету.

Запрошуємо на навчання на такі програми взимку 2015 року:

Saskatchewan Goes Global (11-31 січня 2015 року) — тематично-спеціалізований курс англійської у сфері бізнесу;

Saskatchewan Health Sciences (18 січня — 14 лютого 2015 року) — тематично-спеціалізований курс англійської у сфері вивчення медицини та системи охорони здоров'я Саскачевану.

Кампус University of Saskatchewan

університет саскачевану освіта в канадіКампус університету — серед найкрасивіших та найбільш продуманих і комфортних у Канаді.

Саме на території University of Saskatchewan стоїть монумент геніальній українській поетесі та письменниці, громадській діячці Лесі Українці.

Особливо найперші будівлі та більшість будівель кампусу були збудовані з місцевого вапняку сірого кольору, що з часом став одним з найбільш впізнаваних зовнішніх ознак університету. Кампус побудовано так, що основні будівлі розмістилися навколо зеленої території (the Bowl) і з'єднанні тунелями та прохідними закритими містками, що особливо зручно взимку.

University of Saskatchewan має величезний комплекс фізичних активностей, поєднаний з Коледжем кінезіології. На території комплексу знаходяться три просторі спортивні зали, баскетбольні та волейбольні корти, тенісні корти (під відкритим небом) та для гри у бадмінтон, бігові доріжки під дахом, басейни, фітнес-центри, стіна для альпінізму, танцювальна студія, льодова арена, клініка спортивної медицини та багато іншого.

На кампусі студенти користуються декількома бібліотеками з багатющими навчальними ресурсами, одна з них є також на території Мовного центру.

Можливості проживання іноземних студентів

саскачаван англійська в канадіПід час навчання у мовному центрі при університеті, більшість студентів проживає у сім'ї, які намагаються підібрати відповідно до основних вимог студента та з проживанням у місцях з хорошим транспортним забезпеченням. Проживання у канадській сім'ї передбачає окрему кімнату та триразове харчування (ланч пакується у школу).

Після закінчення першого семестру у мовному центрі (у деяких виняткових випадках з перших днів навчання), а також при навчанні на університетській програмі, можна проживати в одній з резиденцій університету.