Мовна школа Tamwood Language Centres

  • Мова для вивчення: англійська.
  • Місце розташування: Канада, м. Торонто (Онтаріо), м. Ванкувер та м. Вістлер (Британська Колумбія).
  • Види мовних курсів: загальна англійська, бізнес-англійська, англійська+навчання катанню на лижах/ cноуборді/ гірському велосипеді, підготовка до тесту IELTS та до Кембриджських іспитів, розвиток академічних навичок для успішного навчання у ВНЗ, індивідуальні заняття, сімейні програми.
  • Вікова категорія: 16 років (Торонто та Вістлер) та 17 років (Ванкувер).
  • Тривалість уроку: 50 хв. у Вістлері, 45 хв. у Ванкувері та Торонто.
  • Розмір груп: до 18 студентів, на курсах бізнес-англійської — до 15.
  • Акредитація і членство: канадська спеціалізована асоціація мовних шкіл Languages Canada, висока якість навчання підтверджена спеціальною програмою перевірки у Британській Колумбії EQA (British Columbia Education Quality Assurance).
  • Тип проживання: приймаючі сім'ї, студентські резиденції, готелі.

Місце розташування та матеріальна база

Кожна мовна школа Tamwood обладнана сучасними комп'ютерними класами та вдало розташована у центрі міста, поряд з кафе та торговими центрами.

У Торонто школа знаходиться у багатоповерхівці, в пішохідній доступності до станції метро. У школі є вітальня, де можна відпочити та повчитись, а у самій будівлі — кафе та магазини.

У Вістлері, відомому своїми неймовірної краси горами, лісами та озерами, школа Tamwood розташована на головній площі міста. На території школи пропонують безкоштовне зберігання спортивного інвертарю.

Центральне розміщення школи у Ванкувері також забезпечує студентам швидкий доступ до магазинів, станцій і зупинок громадського транспорту та цікавих туристичних місць.

Унікальність школи

У 2019 році Tamwood Language Centres визнані найкращою школою викладання англійської в Північній Америці спеціальним голосуванням від профільного британського журналу Study Travel Magazine — STM Star English Language School — North America.

Кожної п'ятниці школа пропонує відвідати безкоштовні інтерактивні воркшопи, які допомагають прискорити процес навчання та отримати більше цікавих знань з англійської мови на такі теми як: Back to Basics, Canadian Culture, Confusing Words, English Through Song, English Through TV, Fun with Vocabulary, Academic skills, Grammar Fun, Power Speaking 1 & 2, Pronunciation Practice, Read and Discuss, What Does That Say. Після закінчення навчання в школі Tamwood кожен студент отримує особисте академічне портфоліо, яке містить звіти та сертифікати про досягнення у школі. Дане портфоліо студент може використати пізніше при вступі в університет чи коледж або ж при пошукові роботи.

Для тих, хто любить займатися спортом, школи Tamwood Language Centres розробили унікальні заняття англійської у поєднанні з різними видами спорту у курортному містечку Вістлер. Вранці ви вивчаєте англійську, а після обіду катаєтесь на лижах чи сноуборді, квадрациклах, прогулюєтесь на снігоступах.

Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

 

Актуальні знижки на мовні курси за кордоном