Kaplan International Colleges, мовні школи Каплан – всесвітньо відома мережа коледжів підготовки до вступу у вищі навчальні заклади та мовних шкіл, розташована в різних куточках світу з головним офісом у Великобританії. Більше 40 шкіл для дітей та дорослих кожного року відкривають свої двері в Англії, Шотландії, Ірландії, США, Канаді, Австралії, Новій Зеландії та на Мальті. Тут викладають курси англійської мови для всіх рівнів, а цікава і гнучка система навчання дозволяє задовольнити будь-які потреби.

У Великобританії мовні школи Kaplan розмістилися у наступних містах: Бат (Kaplan Bath), Солсбері (Kaplan Salisbury), Торкі (Kaplan Torquay), Борнмут (Kaplan Bournemouth), Лондон (Kaplan Leicester Square, Kaplan Covent Garden), Кембридж (Kaplan Cambridge), Оксфорд (Kaplan Oxford), Манчестер (Kaplan Manchester), Единбург (Kaplan Edinburgh).

вивчення англійської за кордономМінімальний вік навчання на дорослих курсах Каплан — 16 років. У групах до 15 чол., в середньому 12. Тривалість заняття — 45 хв. Усі школи Каплан розміщені за 3-4 хвилини від центру міст, пропонують бездоганні умови для навчання з доступом до Інтернету та wi-fi; деякі школи мають кафетерії, де можна смачно пообідати; у деяких є власний дворик, де можна проводити довгі літні вечори, чи навчатись, або робити англійські барбекю.

Мовні центри Каплан пропонують свою унікальну та універсальну для всіх шкіл мережі програму навчання, із власними навчальними матеріалами, інтегрованими для навчання у тому числі он-лайн та з використанням інтерактивних дошок. Професійні викладачі, більшість з яких працюють з Каплан вже протягом багатьох років, навчають на курсах загальної англійської мови різного навантаження, академічної англійської, підготовки до тесту IELTS і кембриджських екзаменів. В усіх центрах Каплан допомагають зі вступом у вищі навчальні заклади.

В усіх містах у Британії, де розміщені школи, для проживання можна обирати проживання у сім'ї чи у студентській резиденції.

каплан бат, англіяКаплан Бат – невеличка затишна школа на 6 класів в одному з найкрасивіших та найелегантніших міст світу, Бат. Крім класних кімнат, тут є комп'ютерна кімната та простора вітальня, дворик, де можна відпочити та поспілкуватися. Школа знаходиться в історичній будівлі, прямо в серці міста. Навкруги — затишні кафе та ресторани, бутіки, музеї, нічні клуби. Від Бату всього 15 хвилин на поїзді до більшого за розмірами університетського міста Бристоль, де можна знайти ще більше розваг та цікавих міць (Бристольський зоопарк, відома музична сцена, фестивалі та концерти).

мовна школа каплан солсберіКаплан Солсбері – школа зі спокійним і сприятливим для навчання середовищем на 11 класів у відреставрованому будинку стилю Вікторіанської епохи. В головній вітальні школи вікна виходять на собор Солсбері, тому студенти можуть обідати і насолоджуватися прекрасним краєвидом. Місто Солсбері відоме своєю величною історією та старовинними соборами; знаходиться дуже близько до відомої історичної пам'ятки Стоунхендж.

 

курси англійської каплан торкіКаплан Торкі – сучасна з прекрасною матеріальною базою школа в мальовничому місті на південному узбережжі Англії, Англійській Рів'єрі — Торкі — всього за 3 хв. від центру міста. Крім навчальної бази, у школі є власне кафе, де можна недорого і смачно пообідати, а на подвір'ї коледжу — басейн. Студентів у Торкі приваблює безпечна і дуже затишна атмосфера навчання, гарна природа навкруги, доступ до пляжного спорту, активний відпочинок у численних добре доглянутих парках.

 

Каплан Борнмут – школа розташована на головній вулиці з відкритим двориком всереді. Коледж є офіційним центром для англійська в борнмуті капланздачі тестів IELTS лише для студентів Kaplan, а також центром комп'ютеризованих підготовки і здачі Кембриджських екзаменів. Це дуже зручно для студентів, адже екзамени вони можуть здавати спокійно у вже звичній для них обстановці. Борнмут — дуже гарне і популярне курортне місто на березі затоки Ла-Манш; тут можна займатися різними видами спорту: і тенісом, і гольфом, і плаванням, і звичайно пляжним спортом. Завдяки популярності і високій відвідуваності, а відповідно, і наявності значної кількості готельних і ділових комплексів, у місті полюбляють проводити різноманітні конференції і конгреси.

 

 

Каплан Лондон вивчення англійської в лондоні капланУ Лондоні, неподалік одна від одної, розмістилися дві школи Kaplan — в районі Ковент Ґарден, Covent Garden, та на площі Leicester Square у West End. Обидві школи розраховані на понад 150 студентів, пропонують чудові умови навчання у світлих класах зі інтерактивними дошками, комп'ютерні кімнати, бібліотеки, вітальні для відпочинку та спілкування, ланчу. Навкруги шкіл можна знайти десятки затишних кафе, ресторанів, магазинів. Район Covent Garden історично і по сьогодні є одним із найпотужніших торговельних центрів Лондона, де розмістився також найбільший магазин компанії Apple (Appple Store) у світі. Liecester Square — відомий центр кіномистецтва, та театрального мистецтва, з численними прем'єрами круглий рік. Неподалік можна знайти популярні Трафалгарську площу, площу Пікаділлі-Серкус, транспортну розв'язку Кембридж-Серкус. У коледжі на Leicester Square у студентів є можливість відвідувати фітнес-центр. Обидва райони, де знаходяться школи Каплан, мають чудове транспортне сполучення.

англійська в кембриджі капланКаплан Кембридж — одне з найулюбленіших міст та центрів навчання серед студентів Каплан. Всього за годину їзди від Лондону на поїзді, за 10 хвилин від ділової частини Кембриджа на автобусі, школа зручно розташована в зеленому затишку західної частини центру міста. У коледжі є 12 класів, як комп'ютерна кімната, так і окрема кімната для концентрації і тихого навчання з 5-ма додатковими комп'ютерами. Будинок Едвардіанської епохи має зелений досить просторий, зі столиками і стільцями, дворик. У школі є кафетерій з холодними і гарячими обідами і напоями, студенти мають доступ до місцевого фітнес-центру. До школи дуже легко добиратися громадським транспортом, а для тих, хто полюбляє велосипеди — зручна велосипедна парковка.

навчання в оксфорді капланКаплан Оксфорд – школа, яка повністю відповідає духу і рівню навчання студентського міста Оксфорд з найстарішим англомовним університетом світу. Кожен без винятку клас школи забезпечений інтерактивною дошкою, у мультимедійному класі з комп'ютерами можна як навчатися, так і використовувати Інтернет у своїх потребах під час перерви. Під час спеціальних структурованих занять з будь-яким питанням можна звернутися до представника школи, який допоможе і у засвоєнні граматики чи практики стиля написання, і у виборі потрібного навчального матеріалу чи засобу. У власному кафетерії, де у 2013 році повністю проведено ремонт, студенти мають доступ до широкого вибору страв і напоїв для ланчу.

курси англійської в манчестері капланКаплан Манчестер – для тих, кому подобається життя у стилі великих індустріальних, наукових і мистецьких досягнень та винаходів, поєднання історичної та супер-модерної архітектури, насичених студентських буднів і вихідних, шопінгу, нічого життя, спілкування, футбольних ігор... - у місті, яке сміливо можна ставити у список тих, які ніколи не сплять. Навчальний центр, розташований у центрі міста, облаштований усіма новітніми технологіями, має мультимедійний центр, загальну кімнату для студентів, бібліотеку (з усіма можливими засобами для навчання, у тому числі сучасною технікою). Звичними у школі є проектна робота, розмовні клуби.

вивчення англійської каплан единбург

 

 

Каплан Единбург пропонує унікальну атмосферу навчання у космополітичній столиці Шотландії, багатій на незабутню природу, романтичні традиції, багату історію і, в той же час, бурхливе сучасне студентське життя. Даний центр Каплан один — один з найбільших серед мережі Британії, розрахований на 300 студентів; забезпечений інтерактивними дошками, бездротовим он-лайн сполученням по всій школі, достатньою кількістю комп'ютерів. У кімнаті для самостійного навчання майже цілий робочий день працює вчитель, який допоможе у будь-якому питанні вивченні мови та з виконанням домашніх завдань.

Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

 

Актуальні знижки на мовні курси за кордоном