Мовна школа ActiLingua Academy, Австрія

  • Мова для вивчення: німецька. 
  • Місце розташування: Австрія, м. Відень.
  • Види мовних курсів: загальна німецька, бізнес-німецька, підготовка до вступу в університети Австрії, індивідуальні заняття, німецька для вчителів, німецька в місті, підготовка до мовних тестів ÖSD чи TELC, німецька та музика, німецька та катання на лижах/сноуборді, також за запитом організовуються сімейні програми та програма 50+.
  • Вікова категорія: від 16 років.
  • Тривалість уроку: 45 хв.
  • Розмір груп: до 12 студентів.
  • Акредитація і членство: контроль якості освіти здійснюється міжнародною асоціацією мовних центрів IALC (International Association of Language Centres).
  • Тип проживання: приймаючі сім'ї, апартаменти, студентська резиденція.

Місце розташування та матеріальна база

Школа знаходиться у Відні — найкомфортнішому для життя місті згідно з рейтингом Mercer (Quality of Living) — міжнародної консалтингової компанії в сфері людських ресурсів. Насамперед це безпечне, чисте та зелене місто, з тисячолітньою історією в самому серці Європи. Школа знаходяться в нещодавно відремонтованій будівлі у центрі міста, навпроти палацу Belvedere Schloss. Просторі, сучасні класи з кондиціонерами, кімната для відпочинку, де можна випити каву та перекусити — все зроблено для максимального комфорту студентів та занурення у навчальний процес.

Унікальність школи

ActiLingua Academy — провідна мовна школа для дорослих і організатор мовних програм для дітей в Австрії з майже 30-ти річним досвідом викладання німецької для іноземців. Школа дуже відповідально відноситься до відбору персоналу. Це висококваліфіковані викладачі, які регулярно підвищують свій рівень знань на спеціальних курсах. Заняття в кожній групі проводять 2 (стандартний курс) або ж 3 викладачі (інтенсив). Завдяки цьому студенти знайомляться з різними методиками викладання, що робить процес навчання різноманітним. Великий акцент школа робить на розмовну німецьку.

Школа отримала високу оцінку від міжнародної організації мовних центрів IALC (International Association of Language Centers) зі строгими кваліфікаційними критеріями.

ActiLingua Academy — це офіційний екзаменаційний центр, де можна скласти іспит ÖSD та отримати сертифікат відповідного рівня: від А1 до С2.

ActiLingua Academy пропонує чудовий канікулярний курс для молоді 16-19 років. Це дуже гарна можливість для вивчення мови, ознайомлення з атмосферою та культурою міста. У першій половині дня студенти вивчають граматику, лексику та письмо, а після занять беруть участь у різних культурних та спортивних заходах.

Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

 

Актуальні знижки на мовні курси за кордоном