Освітня агенція Вивчай! — агенція, визнана і перевірена поважною міжнародною організацією, яка виконує дослідницькі, навчальні та маркетингові функції на глобальному ринку освіти за кордоном ICEF.

Наш блог

Наші контакти

"Освіта за кордоном — це інвестиція. Інвестиція часу, зусиль, фінансових заощаджень. Розмір інвестицій може бути різний. Говорячи про фінанси, один може інвестувати умовно 3 тис. у. о. на рік, інший — 40 тис. у. о. Продукт купівлі при цьому відрізняється, але в обох випадках віддача від інвестицій повинна бути максимально великою.

Освіта за кордоном — це доступ до ресурсів і можливостей конкретної країни, вибір шляху руху студента у певному напрямкові; можливості отримати певну віддачу від своїх інвестицій. Наше завдання в освітній агенції Вивчай! — отримати максимальну можливу віддачу від інвестицій клієнта для клієнта: і від вже зроблених зусиль, і від фінансових вкладень, але з мінімальними часовими витратами. При цьому, консультуючи і ведучи клієнтів від постановки цілей до їх реалізації, ми застосовуємо свої знання, багаторічний досвід, натхнення від слів подяки.

Ми прийняли рішення не спеціалізуватися на клієнтах з певним мінімальним розміром фінансових інвестицій. Разом з тим, ми спеціалізуємося на клієнтах, які хочуть вчитися; готові прислухатися, обговорювати і приймати рішення. Ми спеціалізуємося на клієнтах, які мріють, ставлять цілі та не бояться їх досягати.

Ми, професіонали у сфері освіти за кордоном, обіцяємо допомогти у здійсненні ваших мрій та досягненні поставлених цілей".

З повагою,

Юлія Кобук

директор освітньої агенції Вивчай!

--------------------------------------

Освітня агенція Вивчай! надає професійні консультаційні послуги у сфері освіти за кордоном для дорослих, студентів, підлітків та дітей.

Як ми це робимо:

 • підбираємо програму навчання та навчальний заклад відповідно до Ваших потреб, очікувань та фінансових можливостей;
 • беремо на себе вирішення всіх адміністративних питань, пов'язаних із навчанням та проживанням за кордоном: візову підтримку, переклад документів, пошуки та бронювання житла, бронювання авіаквитків, купівлю медичної страховки, організацію трансферу, спілкування з навчальним закладом до та під час Вашого навчання;
 • супроводжуємо підготовку до Вашого навчання та саме навчання цінними порадами щодо особливостей перебування в тій чи іншій країні за кордоном.

Стандарти нашої роботи:

 • індивідуальний та проактивний підхід до кожного клієнта;
 • зв'язок із клієнтом 7 днів на тиждень, у тому числі в неробочий час;
 • відповідь на будь-який запит не пізніше, ніж протягом 24 годин;
 • ретельний відбір кожного навчального закладу-партнера.

Наші переваги:

 • експертні рішення: завдяки власному досвіду здобуття освіти за кордоном, у тому числі вищої, постійному спілкуванню з партнерами, участі у спеціалізованих виставках, тренінгах і семінарах, ми добре знаємо сферу навчання за кордоном "зсередини";
 • швидкі й оперативні рішення: ми підтримуємо тісний зв'язок із клієнтом та навчальним закладом протягом усього терміну підготовки до поїздки та перебування клієнта за кордоном, допомагаємо негайно з'ясувати питання чи усунути проблеми та зробити навчання максимально комфортним і ефективним;
 • економні рішення: ми постійно отримуємо партнерські знижки, що дозволяє нашим клієнтам значно економити на навчанні;
 • гнучкі рішення: підбираючи програму та заклад навчання, місце проживання, авіапереліт чи медичну страховку, ми не обмежуємося колом компаній, з якими вже працюємо.