вища освіта в канадіAlgonquin College of Applied Arts and Technology http://www.algonquincollege.com – державний коледж, головний кампус якого знаходиться у столиці Канади Оттава, провінція Онтаріо. Коледж також має кампуси в історичних містечках Перт (Perth) та Пембрук (Pembroke) неподалік від Оттави.

Algonquin \al-ˈgän-kwən\ College був заснований ще 1967 року і до цього часу тримає позиції серед найкращих коледжів Канади, які навчають технологічним і прикладним спеціальностям. Коледж — член асоціації Polytechnics Canada. Algonquin College пропонує програми бакалавра (Bachelor Degree — 4 роки навчання), Advanced Diploma (3 роки), Diploma (2 роки), Certificate (1 рік) і Post-Graduate Certificate (1 рік) різноманітних факультетів і відділень, серед яких

 • School of Advanced Technology (Школа новітніх технологій): спеціальності з архітектурних технологій, інженерії, комп'ютерних технологій, фотоніки і лазерних технологій, авіатехнологій та ін.;
 • School of Business (Школа бізнесу): маркетинг, фінанси, бізнес-адміністрування, менеджмент, логістика;
 • School of Hospitality and Tourism (Школа гостинності та туризму): менеджмент у сфері гостинності й туризму, менеджмент у сфері кулінарії, івент-менеджмента та ін.;школа туризму коледж в канаді
 • Faculty of Media and Design (Факультет медіа та дизайну): спеціальності з реклами, програмування у сфері мультимедіа, графічного дизайну, дизайну інтер'єру та ін.

Навчання у коледжі можна почати у вересні, на деяких програмах — в січні чи травні. Кінцевий строк подачі документів на осінні програми — 1 лютого. Розгляд документів на зимові та весняні програми зазвичай починається у вересні.

Деякі програми повністю викладаються он-лайн. Значна частина програм має компонент поєднання навчання і роботи Co-Op. Після закінчення більшості програм Algonquin College можна зробити трансфер в університет, що дозволяє отримати якісну освіту в коледжі, значно зекономивши на її вартості.

Усі програми, які пропонує коледж, дуже практичні та орієнтовані перш за все на вимоги ринку праці Канади та тенденції його розвитку. 90% випускників коледжу знаходять роботу протягом 6 місяців після закінчення програми.

algonquin collegeСучасні кампуси Algonquin College, особливо найбільший в Оттаві, забезпечують студентів чудовою новітньою матеріальною базою, яка включає

 • окремі навчальні центри та технологічні лабораторії;
 • великий сучасний фітнес-центр;
 • футбольні майданчики і спортивні зали;
 • клуби інтересів;
 • медичні центри;
 • бібліотеку та комп'ютерні лабораторії;
 • кімнати для відпочинку, їдальні, кафе.

Коледж забезпечує студентів місцями у студентській резиденції та організовує проживання у сім'ї — за бажанням студентів чи їхніх батьків.

Освітня агенція Вивчай! є офіційним представником Algonquin College в Україні.

Більш детальну консультацію з питань вступу до Algonquin College і навчання у коледжі, а також здобуття вищої освіти в Канаді можна отримати в офісі агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay).

Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно особливостей та вартості вищої освіти за кордоном. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA