alpha college of english dublinAlpha College of English – невелика за розмірами комфортна мовна школа, розташована в серці ірландської столиці, міста Дублін. Заснована у 1989 році, школа пропонує якісні курси англійської мови за доступними цінами.

Школа акредитована Департаментом освіти і науки Ірландії; є однією з перших шкіл Ірландії, акредитованих Європейською асоціацією з питань стандартизації якості мовних послуг (EAQUALS); сертифікована державною агенцією Quality and Qualifications Ireland та є членом ірландськї асоціації MEI (Marketing English in Ireland).

курси англійської дублінAlpha College of English розмістилася в гарній історичній будівлі георгіанськго стилю, яка була повністю моденрнізована всередині для комфортного навчання. Усі класні кімнати (загалом їх 19) мають гарне технічне оснащенням (проектори, інтерактивні дошки, а також відео і аудіо обладнання). На території школи доступний безкоштовний інтернет; є комп'ютерна кімната та центр самопідготовки.У післяобідні години працює цифрова бібліотека, де зберігаються книги, відео- та аудіо-матеріали. В Alpha College of English є також затишне кафе, де можна випити філіжанку запашної кави або смачно перекусити.

Основна особливість Alpha College of English – це якісне викладання англійської мови за сертифікованими програмами, які спрямовані на розвиток основних мовних навичок: письма, читання, слухання, а головне – усного мовлення. Кожне заняття у центрі неймовірно насичене: студенти залучаються до роботи у парах та у міні-групах; дискусій, модерованих викладачем; міні-презентацій та проектів; виконання невеличких письмових завдань тощо. Заняття проводять дипломовані викладачі, які постійно удосконалюють свої навички та відвідують спеціалізовані тренінги й семінари. Значна кількість викладачів має вищу освіту у таких сферах як право, бізнес, театральне мистецтво.

Протягом всього року Alpha College of English радо приймає студентів з понад 57 країн світу (станом на 2014 рік) віком від 16 років. Середній вік студентів у мовному центрі – 24 роки, а влітку – 28 років.

мовні курси alpha college of englishКласи школи розраховані максимум на 14 студентів (в середньому протягом року у групах навчається не більше 8-10 осіб).

Alpha College of English пропонує навчання на всіх рівнях англійської від Beginner до Proficiency. Навчання проходить як в ранкові години (групові заняття загальної англійської), так і після обіду (інтенсивні та спеціалізовані курси). Тривалість одного уроку у першій половині дня – 55 хвилин; у другій – 50 хвилин із 20-хвилинними перервами між уроками. Мінімальний термін навчання – 1 тиждень.

Серед основних програм, які пропонує Alpha College of English, наступні:

  • курси загальної англійської (інтенсивністю 20, 25 та 30 уроків на тиждень);
  • курси загальної англійської + ділової англійської (20 уроків групових занять загальної англійської + 5 індивідуальних занять бізнес-англійської на тиждень);
  • rурси загальної англійської + спеціалізовані індивідуальні заняття за обраною тематикою (авіація, банківська справа, бізнес, маркетинг та продажі, право, медицина, англійська для військових, подорожі та туризм);
  • підготовка до екзаменів на знання загальної англійської мови: Кембриджські екзамени (FCE, CAE); TOEIC; тесту на знання бізнес-англійської BULAT; тесту для подальшого академічного навчання IELTS;
  • курси підвіщення кваліфікації для викладачів англійсько мови та англійської літератури;
  • рограма Travel Talk – спеціальний курс для тих, кому за 50 років, що поєднує вивчення мови з активною культурною програмою.

курси англійської у дублініПісля занять та у вихідні студенти Alpha College of English мають чудову нагоду насолодитися різноманітною культурною програмою, яку школа оновлює щотижня. Разом з новими друзями можна відвідати численні музеї та галереї Дубліна; насолодитися концертом або виставою в одному з театрів міста; відпочити та весело провести час у пабі з неймовірною атмосферою або ж відвідати сусідні містечка та природні парки, якими так пишається Ірдандія.