Мовні школи ATC в Ірландії 

ATC англійська Ірландія

  • Мова для вивчення: англійська.
  • Місце розташування: Ірландія, міста Дублін та Брей.
  • Види мовних курсів: загальна англійська, ділова англійська, індивідуальні заняття, підготовка до мовних іспитів IELTS, курси для вчителів англійської мови.
  • Вікова категорія: Дублін — від 17 років; Брей — від 16 років.
  • Тривалість уроку: 60 хв.
  • Розмір груп: до 15 студентів.
  • Акредитація: ACELS (спеціалізована ірландська організація з акредитації і координації діяльності мовних шкіл); EAQUALS (міжнародна організація з акредитації і оцінки якості послуг мовних шкіл); визнана Департаментов освіти Ірландії; член міжнародної асоціації мовних шкіл ALTO (Assocaition of Languge Travel Organisations) та ірландської асоціації MEI (Marketing English in Ireland); Quality English (асоціація приватних мовних шкіл, що надають високоякісну освіту міжнародним студентам).
  • Тип проживання: приймаюча сім'я, студентська резиденція, готель.

Місце розташування та матеріальна база

ATC Language Schools представлені двома сучасними мовними центрами:

Школа АТС в Дубліні розташована в самому центрі міста, неподалік від парку St Stephen's Green та відомого Trinity College Dublin. У комфортній 4-поверховій будівлі обладнані 16 навчальних аудиторій з сучасним ремонтом і аудіо-візуальною тезнікою; студенти мають доступ до бібліотеки і центру для самостійного навчання; цілий поверх центру займає студентська вітальня зі зручними диванами і кухнею самоообслуговування, що слугує чудовим простором для соціалізації і відпочинку студентів: тут також влаштовують вечори кінопереглядів, студентські вечірки тощо. На відстані пішки від школи знаходяться визначні культурні пам'ятки міста, музеї, затишні бари, кафе.

Школа АТС в м. Брей розташована у центрі затишного курортного містечка на самісінькому узбережжі Атлантики. У чотирьох будівлях вікторіанського стилю, що розташовані поруч, розміщені 23 просторі аудиторії; бібліотека з мультимедійною зоною; сучасні студентські вітальні для соціалізації і відпочинку; їдальня та спеціально облаштована зона відпочинку на свіжому повітрі, де часто проводяться барбекю і літні вечірки. Одна з будівель — студентська резиденція для проживання. Всі приймаючі сім'ї розташовані на відстані пішої прогулянки до школи. Навчаючись у Брей дуже легко дістатись центру Дубліна: столиця розташована на відстані лише 35 хвилин (20 км) подорожі потягом.

ATC мовна школа Ірландія

Унікальність школи

Мовні школи АТС — серед найбільш професійних шкіл вивчення англійської мови в Ірландії та Британії. Щороку студенти зі всього світу покращують свою англійську завдяки професійності викладачів, основаній на понад 45-річній бездоганній репутації школи.

Усі викладачі шкіл ATC — носії мови зі спеціальною освітою для викладання англійської мови як іноземної. За кожною навчальною групою закріплені як мінімум двоє викладачів, що дає студентам можливість звикнути до різних стилів викладання та швидше подолати мовний бар'єр. Основна увага на заняттях приділяється розвитку комунікативних навичок і відчуття мови, чому неабияк сприяє дружня мотивуюча атмосфера кожної школи ATC. Усі студенти школи додатково до обраного курсу можуть відвідувати три безкоштовні заняття на тиждень, що присвячені вдосконаленню навичок говоріння і сприйняття на слух, покращенню вимови або ж розвитку навичок бізнес-англійської.

Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

 

Актуальні знижки на мовні курси за кордоном