ATC на Facebook: Facebook button

atc мовні курси ірландіяМовні школи АТС — серед найбільш професійних шкіл вивчення англійської мови в Ірландії та Британії. Розпочавши свою діяльність ще у 1973 році, школи ATC щороку приваблюють студентів зі всього світу своїми 40-річними традиціями викладання та бездоганною міжнародною репутацією.

В Ірландії школи ATC акредитовані Департаментом освіти Ірландії, визнані ACELS (організація, що здійснює акредитацію курсів англійської мови, контролює стандарти мовних шкіл та розробляє навчальні та екзаменаційні матеріали для іноземних студентів); є членом таких професійних освітніх організацій як:

  • ALTO (Assocaition of Languge Travel Organisations) — платформа для обміну досвідом, ідеями та інформацією між професіоналами у сфері освіти;
  • MEI (Marketing English in Ireland) — організація, яка займається просуванням мовних шкіл в Ірландії;
  • Quality English — асоціація приватних мовних шкіл, що надають високоякісну освіту міжнародним студентам).

Для студентів віком від 16 або 17 років школи ATC відкривають свої двері у двох містах: у чарівній столиці Ірландії місті Дублін (Dublin) та у загадковому приморському місті Брей (Bray).

Усі викладачі школи — носії мови зі спеціальною освітою і кваліфікацією викладання англійської мови як іноземної. Система викладання передбачає систематизовану ротацію викладачів, яка надає студентам можливість звикнути до різних стилів викладання та подолати мовний бар'єр. Основна увага на заняттях приділяється розвитку комунікативних навичок і відчуття мови, чому неабияк сприяє дружня мотивуюча атмосфера кожної школи ATC.

Тривалість уроку в мовних школах ATC — 60 хв. Навчальні класи розраховані максимум на 15 студентів, проте, середня кількість студентів протягом року складає 8-12 осіб.

atc ірландія курсиНа вибір для студентів наступні програми англійської мови:

  • загальної англійської мови різної інтенсивності (20 або 26 уроків на тиждень);
  • загальної + ділової англійської; підготовки до тестів IELTS (тривалість курсу – 6 тижнів, інтенсивність — 20 годин на тиждень) та Кембриджських екзаменів (тривалість курсу – 9-12 тижнів, інтенсивність — 20 годин на тиждень);
  • підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови;
  • індивідуальні заняття.

Три дні на тиждень у школах також проводяться безкоштовні додаткові заняття, на яких студенти можуть покращити та закріпити свої мовні навички, а також опанувати бізнес-англійську.

Дорослим студентам від 20 років, які планують довгострокове навчання на мовних курсах (від 6 місяців) та бажають зекономити, школа АТС пропонує обрати програму Demi Pair Programme. Умовами програми передбачене навчання у школі інтенсивністю 20 год на тиждень та безкоштовне проживання в ірландській сім'ї за умови, наприклад, догляду за дитиною або виконання легкої домашньої роботи протягом 18 годин на тиждень.

Матеріальна база та умови навчання у школах ATC — у ряді найкращих в Ірландії та Британії. Навчання проходить у світлих затишних, просторих кімнатах, обладнаних сучасною аудіо-візуальною технікою, інтерактивними дошками. Гордістю школи є ультрасучасні мультимедійні лабораторії, у яких студенти мають можливість займатися щодня після занять під наглядом досвідчених викладачів.

Крім уроків англійської мови, школою щодня організовуються певні активності: наприклад, спортивні заходи, обговорення за інтересами, боулінг, перегляд кінофільмів, вечірки; на вихідних — екскурсії. Для тих, хто любить активний відпочинок, школа регулярно організовує пішохідні походи в гори, дайвінг, рафтинг.

АТС Bray

qtc брей курсиМістечко Брей розташоване на узбережжі Ірландського моря (Атлантика) на відстані 35 хвилин (20 км) подорожі потягом від центру Дубліна.

Чотири будівлі школи вікторіанського стилю, що включають навчальні приміщення і студентські резиденції, розміщені у виключно затишній місцевості з неперевершеним видом на море.

Основне приміщення з класами — це відреставрований старовинний будинок, побудований ще у 1850 році. Заняття проходять у 22 просторих аудиторіях; студенти відпочивають у великій сучасній вітальні. Школа також обладнана бібліотекою з мультимедійною зоною, має їдальню. Родзинкою приміщення школи у м. Брей є його спеціально облаштована зона відпочинку на свіжому повітрі, де часто проводяться барбекю і літні вечірки.

Мінімальний вік навчання в ATC Bray – 17 років.

Резиденції школи розташовані поруч з навчальним корпусом та становлять дво- і трикімнатні апартменти, у яких одночасно може проживати 3-5 студентів. Кожен апартмент має спільну ванну, вітальню з телевізором і DVD, затишну кухню, обладнану всім необхідним для самостійного приготування їжі. У високий сезон школа також винаймає додаткові апартменти та будинки для розміщення студентів.

Мовну школу АТС у Брей обирають в першу чергу ті студенти, які люблять жити і навчатися біля моря, зі свіжим повітрям і неймовірної краси природою; які також люблять активний спорт на свіжому повітрі.

ATC Dublin

atc дублін курсиШкола АТС в Дубліні ідеальна для тих, хто бажає відчути усі переваги проживання в активній європейській столиці. В пішохідній доступності від школи — усі визначні культурні пам'ятки, музеї, затишні бари, кафе. Спеціальна команда школи не дасть студентам сумувати, пропонуючи щодня розваги, екскурсії та спортивні змагання.

Головна особливість приміщення школи АТС в Дубліні — його комфортність та сучасність: у 4-поверховій будівлі в самому серці ірландської столиці розміщено 16 навчальних аудиторій, бібліотека; студентська вітальня зі зручними диванами повністю займає четвертий поверх та слугує чудовим місцем для соціалізації і відпочинку; кафе, у якому можна смачно перекусити і попити запашної кави між заняттями.

Мінімальний вік навчання в ATC Dublin – 16 років.

У Дубліні АТС пропонує однаково зручні умови проживання як у приймаючих сім'ях, так і в резиденції. Як правило, приймаючі сім'ї проживають у приміській зоні, звідки до школи їдуть автобусом, міською електричкою або трамваєм. Студентська резиденція ж знаходиться неподалік від центру міста, всього 20-25 хвилин прогулянки до школи. Їх тут приймають 17 щойнозбудованих триповерхових будиночків з внутрішнім подвір'ям. Студенти проживають у одно- та двомісних кімнатах з окремою ванною. У кожному будинку є також спільна велика кухня для самостійного приготування їжі та вітальня для відпочинку.