Atlas Language School на Facebook: Facebook button

atlas англійська ірландіяAtlas Language School — одна з найсучасніших шкіл вивчення англійської мови в Дубліні, яка відкрила свої двері для студентів у 2003 році. Бездоганна репутація та успіх школи великою мірою ґрунтуються на запровадженні новітніх методик викладання, чітко складених навчальних програмах та винятковій мотивації викладачів. Викладачі школи в першу чергу цінують час кожного студента. Навчання в Atlas Language School завжди цікаве, динамічне та результативне.

Atlas Language School сертифікована Департаментом освіти і науки Ірландії як центр викладання англійської мови як іноземної. Школа також акредитована спеціалізованою ірландською організацією Accreditation and Co-ordination of English Language Services, ACELS (здійснює акредитацію курсів англійської мови, контролює стандарти мовних шкіл та розробляє навчальні й екзаменаційні матеріали для іноземних студентів); є членом міжнародної асоціації мовних шкіл ALTO (Assocaition of Languge Travel Organisations) та ірландської асоціації MEI (Marketing English in Ireland), яка об'єднує 53 найкращі мовні школи Ірландії.

курси англійської в ірландіїAtlas Language School розташована в історичній частині Дубліна, на набережній мальовничого каналу, у пішій доступності до музеїв, парків та шопінг-центрів. До вишуканої просторої і комфортної будівлі школи хочеться повертатися вчитися знову і знову.

У багатонаціональних групах навчається в середньому 12 чоловік (максимальна гарантована кількість — 15 осіб). Середній вік студентів — 21 рік (влітку — 19 років). Мінімальний вік студентів — 18 років.

Матеріальна база школи розрахована на студентів, які звикли отримувати найкраще. Вона пропонує:англійська в ірландії

 • просторі, зручні, світлі кімнатами, обладнані сучасними меблями;
 • бібліотеку з безкоштовними навчальними матеріалами;
 • кімнату для самостійного навчання;
 • комп'ютерний клас з сучасною технікою та доступом до Інтернету;
 • безкоштовний Wi-Fi скрізь по школі;
 • студентську вітальню та кафе, у яких можна відпочити під час перерв, поспілкуватися з друзями та смачно перекусити.

Atlas Language School пропонує ряд навчальних програм, серед яких можна легко обрати саме ту, яка найбільше відповідає потребам конкретного студента:

 • загальну англійську, інтенсивністю 20 або 25 годин на тиждень;
 • інтенсивні курси англійської, які поєднують навчання у групі та індивідуальні заняття з викладачем;
 • курси підготовки до міжнародних іспитів (Cambridge, TOEIC, IELTS);
 • курси загальної англійської + бізнес-англійської інтенсивністю 25 або 30 годин на тиждень (для студентів від 20 років і рівня англійської від Intermediate до Advanced);
 • курси для викладачів англійської мови як іноземної;
 • Academic Year Course + Atlas Study and Work Placement programme — довгострокові курси англійської мови тривалістю 8 місяців з можливістю пройти неоплачуване стажування тривалістю до 10 тижнів (виключно протягом літніх місяців). Сферою практики може бути адміністрація, комунікація та ЗМІ, фінанси та бухгалтерський облік, ІТ, маркетинг і підприємницька діяльність, туризм, логістика, електроніка та електрика, механіка тощо.

курси англійської в дублініДвічі на тиждень у школі проводять додаткові безкоштовні групові заняття, які дають студентам можливість додатково попрацювати над удосконаленням певних мовних навичок для певних професійних сфер або глибше ознайомитися з ірландською культурою. Серед них — такі як театральне мистецтво, ірландська культура, розвиток комунікативних навичок, формування правильної вимови, вивчення особливостей англійської для роботи, кар'єри або академічного навчання.

Після навчання відповідні координатори Atlas Language School організовують для студентів безліч корисних і цікавих заходів. Програма активностей передбачає і відвідування художніх галерей, виставок, театральних вистав та фестивалів; і участь у різного роду спортивних заходах (гра у футбол, велосипедні тури тощо); і участь у захоплюючих і пізнавальних місцевих екскурсіях по Дубліну та за його межами.