Atlas Language School на Facebook: Facebook button

Мовна школа Atlas Language School 

Atlas курси англійської

  • Мова для вивчення: англійська.
  • Місце розташування: Ірландія, м. Дублін.
  • Види мовних курсів: загальна англійська, академічна англійська, підготовка до мовних іспитів Cambridge Exams (FCE/CAE), IELTS, TOEIC, програма Work&Learn, курси для вчителів англійської мови.
  • Вікова категорія: від 18 років.
  • Тривалість уроку: 50 хв.
  • Розмір груп: до 15 студентів.
  • Акредитація: ACELS (спеціалізована ірландська організація з акредитації і координації діяльності мовних шкіл); член міжнародної асоціації мовних шкіл ALTO (Assocaition of Languge Travel Organisations) та ірландської асоціації MEI (Marketing English in Ireland); екзаменаційний центр для складання іспитів Cambridge English, TOEIC, Trinity College London.
  • Тип проживання: приймаючі сім'ї, резиденії, апартаменти.

Місце розташування та матеріальна база

Atlas Language School розмістилась у вишуканій будівлі в історичній частині Дубліна, на набережній мальовничого каналу. У пішій доступності — центр міста з розвиненою інфраструктурою, музеями, парками та шопінг-центрами.

Матеріальна база школи розрахована на студентів, які звикли отримувати найкраще. Для зручності студентів у школі облаштовані просторі та зручні класи; бібліотека з безкоштовними навчальними матеріалами; кімната для самостійного навчання; комп'ютерний клас; студентська вітальня та кафе, у яких можна відпочити під час перерв, поспілкуватися з друзями та смачно перекусити.

Вивчення англійської в Atlas

Унікальність школи

Atlas Language School — одна з найсучасніших шкіл вивчення англійської мови в Дубліні, яка відкрила свої двері для студентів у 2003 році. Бездоганна репутація та успіх школи великою мірою ґрунтуються на запровадженні новітніх методик викладання, чітко складених навчальних програмах та винятковій мотивації викладачів. Вже двічі, у 2017 і 2019 роках школа отримувала нагороду Star Awards в номінації "Найкраща мовна школа Європи" за версією професійного видання ST Magazine.

Щотижня у школі проводять додаткові безкоштовні групові заняття, які дають студентам можливість додатково попрацювати над удосконаленням мовних навичок для певних професійних сфер або глибше ознайомитися з ірландською культурою. Серед них — такі як театральне мистецтво, ірландська культура, розвиток комунікативних навичок, формування правильної вимови, вивчення особливостей англійської для роботи, кар'єри або академічного навчання.