Бакалавріат в Італії: вступ на І курс державних і приватних університетів, вступ на програми підготовки після закінчення школи. Початок вступної кампанії 2019-2020

бакалаврат в італіїНавчання на бакалавріаті в Італії (Laurea Triennale) триває три роки. Для вступу не передбачено вступних іспитів для студентів категорії Non-EU (з країн, які не входять до Європейського Союзу), крім таких напрямків навчання як архітектура, медицина і ветеринарія. Для вступу на деякі програми є вступне онлайн-тестування та онлайн-інтерв'ю з представником університету. Як і для вступу на магістратуру, українські кандидати мають пройти процедуру підтвердження відповідності освіти для навчання в Італії при Консульстві у Києві у відповідні строки. Зазвичай прийом документів на навчання у Консульстві Республіки Італія починається у квітні і триває до середини липня.

Індивідуальну консультацію з питань вступу у державні та приватні університети Італії на бакалавріат, а також можливостей отримати знижки і стипендію, можна отримати в офісі агенції Вивчай!, з'єднавшись з нами по телефону 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay).

Основною вимогою для вступу на бакалавріат в Італії є наявність 12 років попередньої середньої освіти. Таким чином, українські абітуєнти мають підтвердити наявність в них дванадцятого року освіти в Україні, надавши відвідну довідку про завершення І курсу в університеті чи коледжі в Україні. Іншим варіантом вступу на бакалавріат є навчання на підготовчому році при деяких державних університетах в Італії англійською або італійською мовами (залежно від наявних підготовчих програм при конкретному університеті).

Приклади підготовчих програм для вступу на бакалавріат в Італії

 • Bridge Year (підготовчий рік італійською мовою навчання), вартість навчання — 5 тис. євро, тривалість — з жовтня по серпень (10 місяців); навчальна програма передбачає вивчення італійської мови і блок спеціалізованих предметів на вибір (економіка та точні науки; гуманітарні науки; архітектура, містобудування, дизайн — залежно від подальшої бакалаврської програми). Підготовча програма розроблена для абітурієнтів, які планують вступ на бакалавріат італійською мовою викладання. Дати реєстрації на програму будуть опубліковані у найближчий час.
 • Foundation Year (підготовчий рік англійською мовою навчання), вартість навчання — 5 тис. євро, тривалість — з жовтня по червень (8 місяців); навчальна програма передбачає вивчення предметів за спеціалізацією на вибір (економіка та точні науки; гуманітарні науки та мистецтво), а також такі предмети як сучасна європейська історія, англійська мова (рівень В2) та італійська мова (рівні А1-А2). Програма розроблена для абітурієнтів, які планують вступ на бакалавріат англійською мовою викладання. Дати реєстрації на програму— до 28 червня 2019 року.

Приклади бакалаврських програм в Італії

Бакалаврські програми у приватному університеті в Мілані з вартістю навчання 8,4 тис. євро на рік, можливість отримання знижки 50% для першого року навчання і подальшим подовженням (на основі високого середнього балу або відповідних документів про дохід сім'ї, підтверджених у Консульстві Республіки Італії). Реєстрація на програми триває до кінця травня 2019 року.

бакалаврат в італії англійською мовою   вступ на бакалаврат в італії

Бакалаврські програми у державних університетах Італії:

підготовчий рік в італії   бакалаврат в державних університетах італії

 • Міжнародна програма з гуманітарних наук (перший рік навчання англійською мовою, другий і третій — італійською), вартість навчання — 3 тис. євро на рік плюс університетські збори — 0,4-2,5 тис. євро на рік. Реєстрація на програму до 3 травня 2019 року.
 • Філософія, міжнародні й економічні студії (навчання англійською мовою), вартість навчання — 1,2 тис. євро на рік. Реєстрація на програму до 19 квітня 2019 року.
 • Економіка та бізнес (навчання англійською мовою), спеціалізація з економіки та фінансів, вартість навчання — 1,2 тис. євро на рік. Реєстрація на програму до 19 квітня 2019 року.
 • Бізнес-адміністрування (навчання англійською мовою), спеціалізація в адмініструванні й менеджменті, вартість навчання — 1,2 тис. євро на рік. Реєстрація на програму до 19 квітня 2019 року.
 • Зовнішня торгівля й туризм (навчання італійською мовою), вартість навчання — 1,2 тис. євро на рік. Реєстрація на програму до 19 квітня 2019 року.
 • Економіка у сфері туризму (навчання англійською мовою), спеціалізація в менеджменті міжнародного туризму й індустрії розваг, вартість навчання — 2 тис. євро на рік. Реєстрація у 2019 році: перша хвиля реєстрації — до 10 березня; друга хвиля — 15 травня-27 червня; третя хвиля — 23 липня-28 серпня (реєстрація на третю хвилю можлива лише за умови наявності підтвердження про подачу заявки на навчання до Консульства Італії в Україні).
Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно вищої освіти за кордоном. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

Наші послуги:

 • підбір програми навчання та навчального закладу;
 • реєстрація на програми;
 • допомога у написанні резюме, мотиваційних листів, рекомендацій та в успішному відборі університетом;
 • подача освітніх документів на легалізацію (апостиль) і переклад (акредитованого перекладача на італійську мову);
 • консультаційна та організаційна підтримка в отриманні декларації про відповідність освіти — Dichiarazione di Valore (для навчання в Італії);
 • консультації щодо подачі документів на державну стипендію;
 • підбір житла;
 • повна візова підтримка для отримання студентської візи;
 • купівля медичної страховки.
ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ