Бакалавріат в Італії у сфері корпоративної комунікації і зв'язків з громадськістю (PR), англійською та італійською мовами

бакалаврат в італіїФахівці у сфері корпоративної комунікації та PR-у користуються попитом на ринку праці як в Україні, так і в Європі. Компанії різних індустрій потребують спеціалістів з планування та реалізації комунікаційних стратегій, підсилення репутації компанії на місцевих та міжнародних ринках, співпраці з медіа і лідерами думок, реклами та організації заходів, а також які володіють технологіями збільшення обсягів продажу товарів та послуг, створення та розвитку брендів. Для опанування таких знань і навичок, здобуття сучасної практичної освіти з чудовими перспективами працевлаштування агенція Вивчай! рекомендує спеціальну бакалаврську програму

Corporate Communication and Public Relations в приватному спеціалізованому університеті IULM International University of Languages and Media, Мілан, Італія.

Індивідуальну консультацію з питань вступу на програму, а також можливостей отримати знижки і стипендію, можна отримати в офісі агенції Вивчай!, з'єднавшись з нами по телефону 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay).

Тривалість навчання: 3 роки.

Мова навчання: італійська або англійська. Англомовна програма запускається у 2019-2020 академічному році.

Факти про програму:

 • Перша бакалаврська програма з корпоративної комунікації в Італії була заснована саме в IULM у 1992 році.
 • З часу свого заснування має понад 11 тис. випускників. IULM зробив величезний внесок у створення генерації висококваліфікованих професіоналів у сфері комунікації.
 • На сьогодні на програмі навчається майже 2 тис. студентів. Це — найчисельніша програма у сфері корпоративної комунікації в Італії.

вступ на бакалаврат в італії   бакалаврат з журналістики італія

Приклади вакансій для випускників станом на березень 2019 року:

 • BTL Communication & Events Specialist, Magneti Marelli S.p.A.
 • Editor, Intesa Sanpaolo S.p.a.
 • Online Marketing and Communication, Veratron AG
 • District Manager, Calzedonia S.p.A.

Вартість навчання: 8 400 євро на рік.

Можливість отримання знижки та стипендії:

 • 50% знижки зможуть отримати іноземні кандидати, які мають високу академічну успішність (70/100, 70%) і успішно пройдуть інтерв'ю з представником університету (кількість місць для навчання зі знижкою обмежена);
 • 50% знижки зможуть отримати іноземні кандидати, які нададуть підтвердженні при Консульстві Італії документи про дохід сім'ї за попередній рік (якщо дохід не перевищує 23 тис. євро на рік).
 • Cтипендію регіону Ломбардії на рік навчання (відшкодування 50% вартості навчання, грант до 4 500 євро, обід у їдальні університету) можуть отримані студенти, які вже мають підтвердження про зарахування до університету і академічну успішність не менше 70/100. Для отримання стипендії потрібно подати пакет документів, підтверджених у Консульстві Італії орієнтовно до кінця вересня 2019 року.

Приклади предметів: соціологія у сфері засобів масової інформації, менеджмент, реклама, психологія споживачів та нейромаркетинг, корпоративна комунікація, інформаційні системи та сучасні цифрові тенденції, економіка, організаційна структура та управління людськими ресурсами, професійне написання текстів, іноземна мова на вибір (французька, німецька іспанська, китайська), деякі предмети на вибір (повний список предметів можна отримати в агенції Вивчай!).

бакалаврат в італії англійською мовою  вивчати звязки з громадскістью в італії

Формат занять: лекції, вивчення кейсів, практичні заняття та семінари, проектні завдання, лекції топ-менеджерів відомих компанії.

Співпраця університету з компаніями: університет має спеціальну службу, що займається підбором вакансій для стажування і працевлаштування завдяки зв'язкам з багатьма національними та міжнародними компаніями в різних сферах. Щороку на стажування влаштовуються близько 1000 студентів університету.

Проживання під час навчання: На кампусі університету розташовані два корпуси студентського гуртожитку. Умови проживання: в кімнатах на двох, кухня на декілька кімнат. Певна кількість студентів категорії Non-EU отримують пільгову вартість за проживання в гуртожитку 280 євро на місяць.

Більше деталей про навчання і умови проживання можна прочитати у відгуку нашої клієнтки Анастасії про навчання на бакалавріаті в IULM.

IULM — лідер в Італії та Європі у підготовці фахівців у таких сферах як телебачення, театр і радіо, переклад, маркетинг, журналістика, комунікація і реклама, культурна спадщина і туризм. Університет, заснований 50 років тому, славиться успішним працевлаштуванням своїх випускників у відомих компаніях у різних сферах бізнесу.

Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно вищої освіти за кордоном. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

Наші послуги:

 • підбір програми навчання та навчального закладу;
 • реєстрація на програми;
 • допомога у написанні резюме, мотиваційних листів, рекомендацій та в успішному відборі університетом;
 • подача освітніх документів на легалізацію (апостиль) і переклад (акредитованого перекладача на італійську мову);
 • консультаційна та організаційна підтримка в отриманні декларації про відповідність освіти — Dichiarazione di Valore (для навчання в Італії);
 • консультації щодо подачі документів на державну стипендію;
 • підбір житла;
 • повна візова підтримка для отримання студентської візи;
 • купівля медичної страховки.
ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ