Повернутися

Вивчати англійську у сонячній Флориді. Маямі чи Маямі-Біч?

Поїздка на мовні курси за кордон влітку — це зазвичай поєднання навчання і відпочинку, дійсно корисне проведення літніх канікул чи літньої відпустки. Перед тими, хто обрав для навчальної відпустки США, постає непросте завдання: Нью-Йорк, Бостон, Маямі, Вашингтон, Сан-Франциско, Лос-Анджелес, Санта-Моніка — куди поїхати? Список популярних і таких цікавих місць та міст цієї великої країни можна ще продовжувати і продовжувати.

англійська у маямі-бічЯкщо ви і досі у пошуках правильного вибору, любите море, пляж, сонце, парки, спілкування з представниками десятків країн світу в одному місці, і не хочете перетинати Америку на її Захід, радимо розглянути та обрати навчання у Маямі чи Маямі-Біч у сонячній Флориді. І якщо ви ще не встигли дослідити цей райський куточок у Google, нижче подані цікаві факти про нього саме для вас.

 • Маямі та Маямі-Біч — два окремі міста, що простяглися зовсім поруч. Маямі знаходиться на материку, а Маямі-Біч — на 17 островах у Затоці Біскейн (Biscayne Bay). Як Маямі, так і Маямі-Біч пропонують туристу багато цікавого: Маямі — музеї, тематичні парки, величезний акваріум, зоопарк, театри тощо; Маямі-Біч — пляжі та незабутнє нічне життя. Через надзвичайну популярність серед туристів, Маямі-Біч давно називають американською Рів’єрою.

  Освітня агенція Вивчай! працює з ретельно відібраними мовними школами як у Маямі, так і у Маямі-Біч. south beach art deco
   
 • Місто Маямі-Біч прославилося своїм історичним районом Арт-Деко (Art Deco District), що становить собою найбільшу колекцію архітектури стилю Арт-Деко у світі. Готелі, будинки, інші об’єкти цього стилю були зведені тут у 1923-1943 р.р.

  Саме у районі Арт-Деко, поряд із South Beach, знаходиться мовна школа Zoni Miami Beach. английский в майами
   
 • South Beach (“Південний Пляж”) — частина Маямі-Біч, що простяглася від 1-ї (1st Street) до 23-ї (23rd Street) вулиці — є основним “гарячим” місцем Маямі. Це популярне місце пропонує все для відпочинку: кафе та ресторани, нічні клуби, готелі, магазини та бутіки, велодоріжки і, звичайно, пляжі — одні з найкращих у світі.
 • Піковий туристичний сезон у Маямі припадає на період жовтень — квітень. Самі ж американці надають перевагу відпочинку у Флориді у травні-серпні, коли тут менше туристів. Саме у цей час (період літніх канікул) у Маямі їдуть з України для вивчення англійської мови, отримуючи додаткові можливості попрактикувати мову з американцями.
 • Маямі має найчисельніше населення латиноамериканців за межами самої Латинської Америки. Більшість місцевого населення, разом з англійською мовою, розмовляє тут ще й іспанською мовою. Проте, це ніяким чином не заважає студентам мовних шкіл вивчати англійську. У мовних школах діє строге правило “English only”, а на вулицях, у кафе та ресторанах ви завжди зможете знайти англомовних друзів та легко подолати мовний бар’єр.зоопарк маямі
 • Навчаючись на мовних курсах у Маямі чи Маямі-Біч, студенти неодмінно відвідують такі місця як Зоопарк Маямі (Miami MetroZoo); один з найкращих у США та у світі акваріум Miami Seaquarium; один з найбільших і найнезвичніших у США парків — Національний парк Еверґлейдз (Everglades National Park); Музей Науки Маямі (Miami Science Museum) та багато інших цікавих місць, більше про які можна почитати тут.
 • Приїхавши у Маямі чи Маямі-Біч вивчати англійську, варто провести час максимально цікаво та різноманітно, скористатися чудовими хай-веями та забезпеченням авіа-транспортом Флориди й обов’язково відвідайти такі міста як Fort Lauderdale, Tampa, St Petersburg, Orlando. Кожне з них розповість і покаже щось цікаве про Флориду та обов’язково змусить вас закохатися у цей сонячний штат.

Інформація для блог-поста частково взята з таких онлайн ресурсів як

Коментарі
Відслідковувати URL:

No comments yet. Be the first.
Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
RSS (Opens New Window)