Повернутися

Навчання за кордоном. Чому влітку дорожче

Обучение за рубежомОсновний потік тих, хто їде у мовні школи вивчати англійську чи іншу мову за кордон — в США, Канаду, Великобританію, Мальту та інші країни — припадає на літо. І не дивно, адже в цю пору року переважає жарка і тепла, майже без дощів, погода; на неї припадає основна кількість відпусток, літні шкільні та університетські канікули. Та й навчання за кордоном передбачає не тільки навчання, а ще й дослідження нових країн і культур. Саме тому такий туризм називають навчальним туризмом.

В той же час, ті, хто планують навчання на мовних курсах влітку, повинні бути готовими заплатити за поїздку значно більше, ніж за навчання восени, взимку (не рахуючи різдвяний період) чи весною. Давайте дослідимо, чому.

Повна вартість поїздки за кордон на навчання включає наступні складові:

  • візові збори для відкриття візи;
  • кур’єрські послуги для отримання документів із закордону;
  • реєстраційні збори школи;
  • плата за навчання;
  • плата за проживання;
  • трансфер — за вимогою;
  • авіапереліт;
  • медична страховка на час навчання;
  • послуги агенції.

Збільшення вартості поїздки за кордон у нашому випадку відбувається за рахунок трьох складових: плати за навчання, плати за проживання та авіаперельоту. І якщо плата за навчання відрізняється влітку та в інші пори року лише в деяких школах, то плата за проживання та авіапереліт — практично завжди.

З точки зору ведення бізнесу все логічно: літній період із великим напливом студентів вимагає залучення більшої кількості адміністративного персоналу для їх обслуговування; додаткові сім’ї і студентські резиденції для розміщення студентів; додаткову кількість вчителів для викладання.

Плата за навчання. Доплата за тиждень навчання у “високий сезон” (а він у кожній школі має свої часові рамки і починається в основному в червні) в середньому — GBP 30 у Великобританії, EUR 50 на Мальті. Доплати за навчання у високий сезон у США і Канаді практично не існує.

Плата за проживання. Доплата за тиждень у високий сезон в середньому GBP 15 за проживання в сім’ї та GBP 10 за проживання у студентській резиденції у Великобританії; EUR 40 та EUR 70 за тиждень відповідно на Мальті; USD 25 за тиждень проживання у сім’ї чи резиденції в США; CAD 25 а тиждень проживання у сім’ї чи резиденції в Канаді.

Авіапереліт. У високий сезон вартість авіаперельоту в будь-яку країну вища, оскільки дуже великий попит. На перельоті в США у низькі сезони (восени і весною) можна зекономити від USD 100 до USD 800 на економ-класі; приблизно стільки ж — на перельоті в Канаду; в середньому USD 300-400 на самостійному перельоті на Мальту, не рахуючи чартерів туроператорів; USD 100-400 на перельоті в Лондон.

За що треба бути готовим доплачувати і в інші пори року: за наявність особистої ванної кімнати при проживанні в сім’ї, за дотримання особливої дієти про готуванні їжі сім’єю, у деяких сім’ях за Інтернет, за святкову вечерю на Різдво; за розміщення, а інколи і проживання неповнолітніх у сім’ях (за ними потрібен особливий нагляд).

Ось за такі послуги влітку ви платите більше, відправляючись за кордон на навчання. Тому якщо доступ до пляжного відпочинку і спорту для вас не має принципового значення під час вивчення англійської мови чи будь-якої іншої мови, якщо ви можете взяти відпустку восени чи, скажімо, весною, якщо навчальний заклад вам дозволить поїхати на навчання в інший крім літа період — чому б не скористатися нижчими цінами та отримати високу якість навчання дешевше.

А в організації навчання, у виборі правильної школи, місця проживання та інших додаткових послуг ми вам з радістю допоможемо. Звертайтеся.

З повагою,

партнер освітньої агенції Вивчай!

Юля

Коментарі
Відслідковувати URL:

No comments yet. Be the first.
RSS (Opens New Window)