Повернутися

Знижки на вивчення загальної англійської у Лондоні до кінця 2016 року

Вивчати англійську мову в самому центрі Лондона за 90 ф.ст. на тиждень плати за навчання відтепер реально завдяки спеціальній пропозиції від провідної британської мовної школи OHC London-Oxford Street, нашого давно перевіреного партнера.

Всі студенти, які зареєструються на курс загальної англійської мови інтенсивністю 15 годин на тиждень в другу половину дня (15:30 — 18:30)* та розпочнуть навчання у період з 1 серпня до 31 грудня, гарантовано отримають економію на навчання 45 ф.ст. на тиждень (стандартна вартість такого типу курсів — 125 ф.ст. на тиждень). *Вчитися можна і в першу половину дня, але дорожче, за стандартною ціною.

General English Course (загальна англійська) в ОНС London-Oxford Street це:

  • міжнародні групи до 18 чол. (в середньому — 12-15) з порівняно низьким відсотком російськомовних студентів;
  • уроки по 45 хв. (проходять блоками по 90 хв.);
  • мінімальний вік студентів — 16 років.

Навчаючись, проживати можна як у приймаючій сім'ї (кімната на одного, ванна ділиться з сім'єю), так і в одній з резиденцій школи у кімнаті на одного або на двох, з власною або спільною ванною. Залежно від зони проживання приймаючої сім'ї, дорога до школи становитиме в20-50 хв. громадським транспортом; резиденції розташовані на відстані 15-20 хв. до школи на метро.

Мовний центр у Лондоні знаходиться у центрі міста недалеко від Oxford Street та всесвітньо відомих історичних пам'яток і фешенебельних магазинів. Школа займає п'ятиповерхову будівлю з 22-ма класними кімнатами та відмінною матеріальною базою. У центрі наявні простора сучасна бібліотека, студентське кафе з виходом на терасу, комп'ютерні кімнати, місця для самостійного навчання. У школі є вільний доступ до Wi-Fi зв'язку. В другу половину дня і на вихідних організовуються спеціальні заходи (походи в музеї, театри; спільна вечеря в ресторані; екскурсії).

Для реєстрації на навчання та більш детальної інформації про мовні школи OHC в Британії, Канаді та США звертайтесь до агенції.

Коментарі
Відслідковувати URL:

No comments yet. Be the first.
RSS (Opens New Window)