Повернутися

IELTS Indicator: онлайн-версія IELTS для вступу у ВНЗ під час карантину

IELTS (International English Language Testing System), найпопулярніший у світі стандартизований тест на знання англійської мови, тепер можна здати з дому.

Через поширення COVID-19, у багатьох країнах, у тому числі і в Україні, звичайне тестування IELTS було призупинено або обмежено. Тим часом, вступна кампанія університетів і коледжів за кордоном триває. Щоб допомогти абітурієнтам в умовах карантину, організатори тесту створили тест у новому форматі, щоб його можна було здати, не виходячи з дому.

IELTS Indicator — це онлайн-тест, який дозволяє оцінити ті ж навички володіння англійською мовою, тобто читання, письмо, слухання та говоріння, що оцінює і стандартний IELTS. Цей тест відповідає змісту, формату, структурі та часовим лімітам тесту IELTS Academic. Проте, оскільки IELTS Indicator не замінює той тест IELTS який проведений у тестовому центрі, його результати приймають не всі організації. Тому, рекомендуємо перед реєстрацією на тест IELTS Indicator дізнатися, чи приймають його результати саме ті університети і коледжі, куди ви плануєте вступати.

IELTS Indicator був розроблений саме для абітурієнтів ВНЗ, а його результати не можуть бути використаними для міграційних цілей. Тест розрахований лише для дорослих від 16 років. Підлітки до 18 років, кому вже виповнилось 16 або 17 років, можуть складати IELTS Indicator, за умови надання підписаної батьками (опікунами) згоди на складання тесту та за умови, що під час частини Speaking поряд з підлітком знаходиться дорослий, віком 18+.

Тест IELTS Indicator проводиться один раз на тиждень, а для його проходження достатньо мати надійний інтернет-зв'язок та тишу протягом майже 3х годин.

Зареєструватися на тест та сплатити за нього 149 доларів США можна за посиланням.

Результати IELTS Indicator можна отримати вже через 7 днів після здачі. Тест оцінюють офіційні екзаменатори IELTS відповідно до критеріїв оцінювання IELTS. Діапазон балів для IELTS Indicator — такий самий, як і для звичайного тесту IELTS. Ви отримаєте бал для кожного з тестів (читання, письмо, говоріння, аудіювання) разом із загальним балом.

За додатковою інформацією щодо тесту IELTS Indicator та консультацією щодо вступу до вищих навчальних закладів за кордоном звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info@vyvchay.com або по скайпу. Ми на зв’язку у звичайному режимі!

Наступна
Коментарі
Відслідковувати URL:

No comments yet. Be the first.
Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA
RSS (Opens New Window)