Повернутися

Тести TOEFL iBT і GRE тепер онлайн з дому. Швидший вступ у ВНЗ за кордон під час карантину

Вже з кінця березня компанія ETS, провайдер тесту з англійської TOEFL iBT та тесту GRE General для вступу на магістерські програми і у бізнес-школи, організувала здачу тестів онлайн з дому (Special Home Edition Test). Дане рішення полегшить і пришвидшить процес вступу в університети і коледжі за кордон для тисяч студентів з усього світу, у тому числі українців, які змушені залишатися вдома в умовах карантину.

TOEFL GRE онлайн

“Домашні” тести однакові за вмістом, форматом, досвідом здачі перед екраном комп’ютера, оцінюванням та цінами, як і тести TOEFL iBT та General GRE Test, пройдені у тестовому центрі. Перш ніж здавати тест, студент має перевірити, чи його комп’ютер, вбудована у нього камера, навушники і мікрофон, розміщення стола і навіть зовнішній вигляд студента відповідають вимогам ETS для допущення до здачі тесту та зарахування його результатів. Увесь процес здачі тесту записується на камеру. Більше інформації про вимоги можна отримати, переглянувши відео:

Результати TOEFL iBT можна отримати вже через 6-10 днів, а GRE — через 10-15 днів після здачі тесту у спокійній домашній обстановці. Ці результати можна відправити онлайн в обрані університети і коледжі за відповідною процедурою кожного тесту.

Нагадаємо, що результати тесту TOEFL приймаються у понад 11 000 вищий навчальних закладах у 150 країнах світу, у тому числі в США, Канаді, Великій Британії, Австралії і Новій Зеландії, країнах Європи й Азії. GRE тестує мовленнєві, аналітичні та математичні здібності студента для вступу на магістерські та інші післядипломні програми ВНЗ, у тому числі бізнес-шкіл і юридичних шкіл у різних куточках світу.

За додатковою інформацією щодо тестів TOEFL і GRE та консультацією щодо вступу до вищих навчальних закладів за кордоном звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info@vyvchay.com або по скайпу. Ми на зв’язку у звичайному режимі!

Коментарі
Відслідковувати URL:

No comments yet. Be the first.
Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA
RSS (Opens New Window)