Повернутися

Відкрий всі секрети Лондона разом із програмою Secret Cities: English plus Unique Experiences від St Giles International

Лондон – столиця Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що стоїть на березі Темзи. Нам це відомо ще з перших уроків англійської мови, але яке це місто насправді? Який у нього характер, ритм, запах, смак? Чим, окрім стандартного переліку пам’яток з путівника, може здивувати столиця Великої Британії і назавжди закохати у себе?

лондон курси англійської

Дослідити справжній, “нетуристичний” Лондон та отримати відповіді на ці питання допоможе програма “Secret Cities: English plus Unique Experiences” для студентів 18+ від мережі мовних шкіл St Giles International.

“Secret Cities” це більше, ніж звичайна програма англійська + екскурсії. Це справжній калейдоскоп пригод, завдяки якому студенти відкривають для себе всі секрети повсякденного життя британців!

Окрім 20 уроків англійської на тиждень на учасників чекатимуть:

  • екскурсії і відвідування цікавих історичних місць (Гемптон-корт, музей сера Джона Соуна, Еббі-роуд, Кінгс-крос, Ноттінг-хіл, Британська бібліотека, ринок Портобелло-роуд);
  • перегляд вистав у театрах та концерт-холах (Wilton Music Hall, Shakespeare’s Globe Theatre);
  • знайомство з традиційною британською кухнею у місцевих ресторанчиках і пабах з живою музикою;
  • кулінарні і художні майстер-класи (випікання хліба, малювання);
  • спортивні активності (йога, пілатес, медитації, веслування на байдарках, їзда на велосипедах).

*Перелік екскурсій може змінюватися і доповнюватися.

Дати початку програми:

22 червня 2020 / 29 червня 2020 / 06 липня 2020 

13 липня 2020 / 20 липня 2020 / 27 липня 2020

Вартість з проживанням в сім'ї і дворазовим харчуванням - від 663 ф.ст./тиждень

вчити англійську лондон

St Giles International — перевірений партнер освітньої агенції Вивчай!, який вже багато років поспіль доводить свою професійність і керується винятково високими стандартами у викладанні англійської. Щороку наші клієнти привозять позитивні відгуки про свій досвід навчання у школах St Giles International, а ми радіємо за їх швидкий прогрес у володінні англійською.

Будемо раді відповісти на ваші питання про програми англійської у Великій Британії, США та Канаді для дорослих, дітей і підлітків та організувати вашу навчальну подорож! Наші телефони: 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, 044 362 73 63. Email: info @ vyvchay.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Коментарі
Відслідковувати URL:

No comments yet. Be the first.
Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA
RSS (Opens New Window)