Повернутися

Нижча плата за навчання в Університеті Оттави, Канада — як для канадців

Українці можуть навчатися в одному з найкращих університетів Канади — University of Ottawa, м. Оттава, Онтаріо, на програмах бакалавріату і магістратури за ціною навчання для канадців. За умови навчання саме французькою мовою.

Необхідний рівень знання французької для вступу: B2-C2, залежно від певного тесту. 

учиться в университет оттавы

98% програм в Університеті Оттави викладаються і французькою, і англійською. Університет пропонує понад 450 програм рівня undergraduate і graduate. Ті іноземні студенти, які навчаються в основному французькою, а саме беруть мінімум 6 з 10 предметів на рік французькою на бакалаврських програмах, і ті, які навчаються лише французькою на магістерських і докторських програмах, отримують звільнення від особливих доплат для іноземців, тобто платять стільки, скільки канадські студенти.

Вартість навчання залежить від конкретної програми і становить при цьому 8-11 тис. кан. дол. у порівнянні з вартістю навчання для іноземців англійською мовою 32,5-42 тис. кан. дол..

University of Ottawa — найбільший у світі двомовний університет з найбільшою у Канаді школою юриспруденції. У 2019 році університет посів 176-у сходинку у світовому рейтингу World University Rankings. Тут навчається понад 40 тис. студентів (18% з яких іноземні) на програмах з Мистецтва, Освіти, Інженерії, Наук охорони здоров’я, Медицини, Точних наук, Бізнесу, Права та ін.

За додатковими деталями, а також допомогою у виборі програм навчання, вступі та отриманні дозволу на навчання Study Permit звертайтеся до освітніх радників Вивчай!, за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 та по скайпу vyvchay.

Коментарі
Відслідковувати URL:

No comments yet. Be the first.
Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
RSS (Opens New Window)