Повернутися

Вплив коронавірусу на освіту за кордоном

 

Друзі,

у зв’язку із введенням карантину в Україні до 3 квітня включно через загрозу поширення коронавірусної інфекції COVID-19, ми підготували для вас короткий огляд поточної ситуації та її впливу на заплановані навчальні подорожі за кордон.

1) Ще із січня мовні школи в Європі, США та Канаді поступово призупинили прийняття на навчання студентів з регіонів, які сильно постраждали від коронавірусної інфекції. Наразі, карантин оголошено у навчальних закладах Ірландії, Італії та Мальти, проте студенти продовжують навчатися дистанційно.

2) Ми щогодинно моніторимо ситуацію і перебуваємо у постійному контакті з партнерськими освітніми закладами та авіакомпаніями. Більшість з них пропонує гнучкі умови скасування або перенесення поїздок з найменшими фінансовими втратами.

Наприклад

CISL (Converse International School of Languages), США

  • повне повернення коштів за навчання і проживання при скасуванні бронювання через захворювання студента на коронавірус або закриття транспортного сполучення.

LLE (Living Learning English), Велика Британія

  • можливість відкласти початок навчання на 12 місяців від запланованої дати у випадку офіційних обмежень на подорожі, встановлених Великою Британією або країною походження студента; опція навчання у режимі онлайн 1:1 з викладачем; повне повернення коштів у випадку, якщо жодна з двох опцій не є можливими.

Chichester College Group, Велика Британія:

  • можливість відкласти початок навчання на 12 місяців від запланованої дати у випадку офіційних обмежень на подорожі, встановлених Великою Британією або країною походження студента;
  • повне повернення коштів (з утриманням адміністративного внеску у розмірі £100) у випадку, якщо неможливо перенести дату поїздки;
  • для майбутніх бронювань застосовується опція повного повернення коштів (з утриманням адміністративного внеску у розмірі £100) при скасуванні поїздки за 2 дні до прибуття (при проживанні в резиденції) та за 10 днів до прибуття (при проживанні у сім’ї).

3) З кожним, хто планував навчальну поїздку у найближчі три тижні, ми зв’язуємося індивідуально, інформуємо про можливі зміни та допомагаємо перенести поїздку, якщо в цьому є потреба.

4) Наразі уся команда освітньої агенції Вивчай! працює у звичному режимі: понеділок – п’ятниця з 09:00 до 18:00. Ми продовжуємо оперативно відповідати на ваші звернення, обробляти запити, готувати клієнтів до поїздок та подавати документи на візу.

Зберігаймо спокій, ретельно миймо руки і будьмо відповідальними за своє здоров’я!

Коментарі
Відслідковувати URL:

No comments yet. Be the first.
Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA
RSS (Opens New Window)