Літня он-лайн школа для старшокласників при університеті в Мілані, Італія

Освітня агенція Вивчай! і наш партнер, Міжнародний університет мов і медіа IULM, що у Мілані, Італія, запрошуємо старшокласників, учнів 10-11 класів і студентів першого курсу університетів, взяти участь у літній школі університету.

 • Навчання у школі безкоштовне. Для участі потрібно заповнити заяву на нашому сайті.
 • Мова навчання: англійська або італійська.
 • Дати проведення навчання: 29 червня - 3 липня 2020 року.

Учасники літньої школи будуть вивчати основи наступних дисциплін

англійською мовою:

 • корпоративні комунікації;

італійською мовою:

 • лінгвістична медіація (викладається частково англійською);
 • серійність у ЗМІ;
 • корпоративні комунікації;
 • мистецтво;
 • туризм;
 • мода.

Кількість місць обмежена, реєстрація обов’язкова через форму на сайті освітньої агенції Вивчай!

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ ДЛЯ УЧАСТІ

 

Міжнародний університет мов та медіа IULM (Libera Università di Lingue e Comunicazione IULM) — це спеціалізований університет, відомий в Італії і Європі як найкращий європейський університет у підготовці фахівців у таких сферах як телебачення, театр і радіо, переклад, маркетинг, комунікація і реклама, культурна спадщина. IULM, заснований 50 років тому, славиться успішним працевлаштуванням своїх випускників у відомих компаніях, серед яких BBC, Amazon, Calzedonia Group, Microsoft, Giorgio Armani та ін. Студентам IULM надається багато можливостей участі у програмі обміну студентів Erasmus+, а студенти з високою успішністю мають всі шанси отримати знижки або стипендію.

IELTS Indicator: онлайн-версія IELTS для вступу у ВНЗ під час карантину

IELTS (International English Language Testing System), найпопулярніший у світі стандартизований тест на знання англійської мови, тепер можна здати з дому.

Через поширення COVID-19, у багатьох країнах, у тому числі і в Україні, звичайне тестування IELTS було призупинено або обмежено. Тим часом, вступна кампанія університетів і коледжів за кордоном триває. Щоб допомогти абітурієнтам в умовах карантину, організатори тесту створили тест у новому форматі, щоб його можна було здати, не виходячи з дому.

IELTS Indicator — це онлайн-тест, який дозволяє оцінити ті ж навички володіння англійською мовою, тобто читання, письмо, слухання та говоріння, що оцінює і стандартний IELTS. Цей тест відповідає змісту, формату, структурі та часовим лімітам тесту IELTS Academic. Проте, оскільки IELTS Indicator не замінює той тест IELTS який проведений у тестовому центрі, його результати приймають не всі організації. Тому, рекомендуємо перед реєстрацією на тест IELTS Indicator дізнатися, чи приймають його результати саме ті університети і коледжі, куди ви плануєте вступати.

IELTS Indicator був розроблений саме для абітурієнтів ВНЗ, а його результати не можуть бути використаними для міграційних цілей. Тест розрахований лише для дорослих від 16 років. Підлітки до 18 років, кому вже виповнилось 16 або 17 років, можуть складати IELTS Indicator, за умови надання підписаної батьками (опікунами) згоди на складання тесту та за умови, що під час частини Speaking поряд з підлітком знаходиться дорослий, віком 18+.

Тест IELTS Indicator проводиться один раз на тиждень, а для його проходження достатньо мати надійний інтернет-зв'язок та тишу протягом майже 3х годин.

Зареєструватися на тест та сплатити за нього 149 доларів США можна за посиланням.

Результати IELTS Indicator можна отримати вже через 7 днів після здачі. Тест оцінюють офіційні екзаменатори IELTS відповідно до критеріїв оцінювання IELTS. Діапазон балів для IELTS Indicator — такий самий, як і для звичайного тесту IELTS. Ви отримаєте бал для кожного з тестів (читання, письмо, говоріння, аудіювання) разом із загальним балом.

За додатковою інформацією щодо тесту IELTS Indicator та консультацією щодо вступу до вищих навчальних закладів за кордоном звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info@vyvchay.com або по скайпу. Ми на зв’язку у звичайному режимі!

Знижки на навчання і проживання в гуртожитку від університету IULM у Мілані, Італія

IULM International University of Media and Languages надає знижку 50% на навчання для студентів з високою академічною успішністю. Знижка може бути застосована до повної вартості першого року навчання на бакалаврській програмі за умови середнього балу у шкільному атестаті не нижче 70/100 та до першого року навчання на магістерській програмі за умови середнього балу в дипломі бакалавра не нижче 80/110.

Також, зараховані студенти можуть отримати знижку на вартість проживання у гуртожитку при університеті — 280 євро на місць за умови наявності вільних місць (повна вартість — 480 євро на місяць). Кількість зарезервованих місць за пільговою ціною для студентів Non-EU — 5 місць для студентів бакалавріату і 5 місць для студентів магістратури для проживання під час першого року навчання.

вища освіта італія iulm

Для отримання знижки на навчання і місця у гуртожитку за зниженою ціною необхідно подати документи до університету на розгляд до 31 травня 2020 року.

Приклади програм бакалавріату і магістратури в IULM:

Бакалавріат італійською мовою:

 • Переклад й комунікація
 • Комунікація та зв'язки з громадськістю
 • Комунікація, засоби масової інформації та реклама
 • Корпоративна комунікація та зв'язки з громадськістю
 • Управління у сфері мистецтва й культури
 • Управління у сфері моди та креативних індустрій
 • Менеджмент в туризмі

Бакалавріат англійською мовою:

Магістратура італійською мовою:

 • Спеціалізований переклад та переклад конференцій
 • Маркетинг та комунікація
 • Телебачення, кіно та нові медіа
 • Управління у сфері мистецтва і креативних індустрій

Магістратура англійською мовою:

 • Стратегічна комунікація
 • Управління у сфері гостинності й туризму

Вартість навчання у 2020-21 н.р.:

 • на бакалавріаті — 8 400 євро, зі знижкою — 4 200 євро.
 • на магістратурі — 9 800 євро, зі знижкою — 4 900 євро.

IULM — найсильніший університет в Італії та один з найкращих у Європі у підготовці фахівців з кінорежисури, управління у сфері телебачення, створення нових цифрових продуктів, перекладу, реклами та маркетингу, PR, туризму й гостинності, управління у сфері мистецтва й культури.

Всі програми передбачають теоретичні заняття, а також велику кількість практичних занять та активностей для розвитку професійних навичок студентів. Для проведення практичних занять залучаються партнерські компанії та представники бізнесу з різних країн світу.

Партнерські компанії університету регулярно проводять воркшопи, презентації та майстер-класи для студентів. На цих заходах студенти мають можливість спілкуватися з професіоналами у різних сферах, представниками відомих компаній.

 
ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

St Giles Junior Live: корисні онлайн-курси для дітей 7-17 років

Запрошуємо усіх креативних, допитливих, кмітливих дітей 7-17 років долучитись до онлайн-програми вивчення англійської мови з британськими викладачами, що проводиться перевіреними партнерами освітньої агенції Вивчай! St Giles International.

Англійська для дітей онлайн

Адаптовані до віку і рівня англійської заняття в групах однолітків з різних куточків світу принесуть багато позитивних емоцій і спілкування із активним вивченням лексики, практикою граматичних конструкцій, розвитком творчих навичок. Діти дізнаються багато цікавих і захоплюючих фактів про культуру, традиції і історію Великобританії та відвідають найбільш визначні міста і музеї Англії в ході віртуальних екскурсій.

Вік учасників: 7-17 років

Дати проведення курсу:

 • весняний курс (1-4 тижні): 13 квітня — 8 травня
 • літній курс (1-8 тижнів): 22 червня — 14 серпня

Час проведення занять: пн-пт, 10:00 — 14:00 (за Києвом)

Вартість пакету, за умови реєстрації до 30 квітня 2020 року: 180 ф.ст. на тиждень

Вартість пакету містить:

 • 20 тематичних уроків на тиждень; тривалість одного уроку — 40 хв.;
 • інтерактивні заняття з мистецтва;
 • дебат-клуби з обговоренням актуальних для дітей і підлітків тем;
 • книжковий клуб, ігри і вікторини;
 • віртуальні екскурсії до Лондона, Оксфорду, Кембриджу, Брайтона і британських музеїв із “супроводом” англомовних викладачів;
 • ранкова йога і медитації.

Онлайн курси для дітей

ЗАБРОНЮВАТИ КУРС

 

За додатковою інформацією і з питань реєстрації на курс звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info@vyvchay.com або по скайпу. Ми на зв’язку у звичайному режимі!

Тести TOEFL iBT і GRE тепер онлайн з дому. Швидший вступ у ВНЗ за кордон під час карантину

Вже з кінця березня компанія ETS, провайдер тесту з англійської TOEFL iBT та тесту GRE General для вступу на магістерські програми і у бізнес-школи, організувала здачу тестів онлайн з дому (Special Home Edition Test). Дане рішення полегшить і пришвидшить процес вступу в університети і коледжі за кордон для тисяч студентів з усього світу, у тому числі українців, які змушені залишатися вдома в умовах карантину.

TOEFL GRE онлайн

“Домашні” тести однакові за вмістом, форматом, досвідом здачі перед екраном комп’ютера, оцінюванням та цінами, як і тести TOEFL iBT та General GRE Test, пройдені у тестовому центрі. Перш ніж здавати тест, студент має перевірити, чи його комп’ютер, вбудована у нього камера, навушники і мікрофон, розміщення стола і навіть зовнішній вигляд студента відповідають вимогам ETS для допущення до здачі тесту та зарахування його результатів. Увесь процес здачі тесту записується на камеру. Більше інформації про вимоги можна отримати, переглянувши відео:

Результати TOEFL iBT можна отримати вже через 6-10 днів, а GRE — через 10-15 днів після здачі тесту у спокійній домашній обстановці. Ці результати можна відправити онлайн в обрані університети і коледжі за відповідною процедурою кожного тесту.

Нагадаємо, що результати тесту TOEFL приймаються у понад 11 000 вищий навчальних закладах у 150 країнах світу, у тому числі в США, Канаді, Великій Британії, Австралії і Новій Зеландії, країнах Європи й Азії. GRE тестує мовленнєві, аналітичні та математичні здібності студента для вступу на магістерські та інші післядипломні програми ВНЗ, у тому числі бізнес-шкіл і юридичних шкіл у різних куточках світу.

За додатковою інформацією щодо тестів TOEFL і GRE та консультацією щодо вступу до вищих навчальних закладів за кордоном звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info@vyvchay.com або по скайпу. Ми на зв’язку у звичайному режимі!

Якісні онлайн-курси англійської від Gateway School of English (GSE)

GSE онлайнПровідна мальтійська мовна школа Gateway School of English (GSE), що регулярно отримує позитивні відгуки клієнтів освітньої агенції Вивчай!, пропонує широкий вибір опцій онлайн курсів вивчення англійської на період карантину і заходів, що обмежують можливість студентів подорожувати.

Більше того, студентам, які не встигнуть завершити свій онлайн-курс до відновлення роботи школи (карантин на Мальті оголошено до кінця червня), GSE гарантує можливість продовжити навчання онлайн або приїхати на Мальту і навчатись у школі очно за цінами онлайн програми до закінчення заброньованої кількості тижнів навчання.

Обрати курси можна серед наступних опцій:

Тип курсу Деталі курсу Вартість
Групові заняття загальної англійської
 • інтенсивність 20 уроків на тиждень;
 • тривалість одного уроку — 45 хв;
 • максимальна кількість студентів в групі — 10.
 • 1-4 тижні — 90 євро / тиждень;
 • 5-8 тижнів — 80 євро / тиждень;
 • 9+ тижнів — 75 євро / тиждень.
Групові заняття бізнес-англійської
 • інтенсивність 20 уроків на тиждень;
 • тривалість одного уроку — 45 хв;
 • максимальна кількість студентів в групі — 10.
120 євро / тиждень
Розмовний клуб
 • інтенсивність 10 уроків на тиждень;
 • тривалість одного уроку — 45 хв;
 • максимальна кількість студентів в групі — 6.
40 євро / тиждень
Індивідуальні заняття
 • інтенсивність занять обирається студентом;
 • тривалість одного уроку — 45 хв;
 • тематика занять узгоджується з викладачем індивідуально;
 • можливість занять у парі з двох студентів.
 • 1:1 — 25 євро / заняття; 
 • 2:1 — 18 євро / заняття з особи

 

Заняття стартують щопонеділка. Встигніть приєднатись!

За додатковою інформацією і з питань реєстрації на курс звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info@vyvchay.com або по скайпу. Ми на зв’язку у звичайному режимі!

ЗАБРОНЮВАТИ КУРС

 

Тест Duolingo для вступу в університети і коледжі за кордон під час карантину

Плануєте вступ у вищі навчальні заклади за кордоном цього року, але через карантин мовні іспити IELTS, TOEFL і Cambridge Exams перенесли або відмінили? Не засмучуйтесь і мерщій перевірте, чи обраний вами вищий навчальний заклад приймає результати тесту з англійської мови Duolingo. Таких навчальних закладів вже понад 1000 у США, Канаді, Великобританії, Ірландії, Нідерландах, Італії, Іспанії та інших популярних для навчання країнах.

Онлайн тест Duolingo

В чому основні переваги тесту:

 • можливість його скласти онлайн, не виходячи з дому;
 • тривалість тесту — всього 60 хв.;
 • результат надходить на електронну адресу протягом 48 годин;
 • вартість всього 49 дол. США, порівняно із стандартними 150-200 дол. США за тест IELTS або TOEFL.

Тест містить наступні компоненти:

 • відео-інструкцію з поясненням правил складання і перевіркою технічних характеристик, тривалістю 5 хв;
 • адаптивний тест на оцінку навичок читання, письма, говоріння і аудіювання, тривалістю 45 хв;
 • відео-інтерв’ю у форматі запису відповідей на відкриті запитання.

Тест оцінюється за шкалою від 0 до 160 балів. Як правило, для зарахування на бакалаврські і магістерські програми необхідно отримати результат у 105-130 балів.

Приклади навчальних закладів-партнерів освітньої агенції Вивчай!, які приймають результати тесту Duolingo з можливістю почати навчання на омріяній програмі вже з вересня 2020 року:

Великобританія:

University College London (UCL)

University of Birmingham

University of Bristol

University of Southampton

Ірландія:

Dublin City University

Institute of Technology Sligo

Maynooth University

Technological University Dublin

Німеччина:

IUBH University of Applied Sciences

Jacobs University Bremen

Австрія:

Modul University

Італія:

Università Cattolica del Sacro Cuore

Нідерланди:

University of Twente

Канада:

Algonquin College

Confederation College

Conestoga College

Fanshawe College

Manitoba Institute of Trades and Technology

Niagara College Canada

Red River College

University of Winnipeg

University of Saskatchewan

University of Manitoba

Vancouver Island University

США (результати тести приймають найбільше серед країн кількість університетів, ось лише деякі з них):

Georgetown University

University of Dayton

The University of Chicago

University of Mississippi

University of New Hampshire

За додатковою інформацією щодо тесту Duolingo і консультацією щодо вступу до вищих навчальних закладів за кордоном звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info@vyvchay.com або по скайпу. Ми на зв’язку у звичайному режимі!

#залишайтесьвдома і здивуйте всіх своєю класною англійською після карантину

Три тижні карантину вже позаду: більшість онлайн-лекцій переглянуто; аудіо-книжок прослухано; фітнес-марафонів пройдено? Ми у освітній агенції Вивчай! не втомлюємось підкидати нові ідеї топ-справ, які ще необхідно встигнути зробити вдома.

Як щодо інтенсивних курсів англійської онлайн від двох професійних мереж St Giles International і International House? Якість навчання підтверджена відгуками десятків наших клієнтів: багатьом вдалось значно покращити рівень володіння англійською всього за 4-6 тижнів навчання.

Програми онлайн-курсів з британськими викладачами гарантовано містять наступне:

 • заняття загальної англійської/підготовки до мовних іспитів у міжнародних групах відповідно до вашого рівня англійської;
 • групові проекти з обговореннями і презентаціями;
 • доступ до сучасної онлайн платформи з безліччю корисних матеріалів і додаткових вправ;
 • веселу програму активностей з вікторинами, караоке і навіть йогою не виходячи з дому.

Усі викладачі, які проводять онлайн-програми, атестовані на рівні професійних сертифікатів CELTA/DELTA і використовують найбільш сучасні методики викладання англійської.

ЗАБРОНЮВАТИ КУРС

 

Онлайн навчання в Британії

St Giles International Live

Тип курсів:

 • загальна англійська;
 • підготовка до мовних іспитів IELTS / Cambridge Exams;
 • платинові курси для бізнес-професіоналів (містять елементи бізнес-англійської).

Інтенсивність курсу: 20 або 28 уроків на тиждень (тривалість одного уроку — 50 хв.).

Мінімальний вік:

 • 14 років;
 • 21 рік для платинових курсів.

Необхідний рівень англійської: A1-С2.

Тривалість курсу: 1-11 тижнів.

Час проведення занять (по Києву):

 • 11:00-15:00 (курс 20 уроків);
 • 11:00-17:00 (курс 28 уроків).

Онлайн програма активностей: квізи, вікторини, перегляд кінофільмів з обговоренням, йога і багато іншого.

Вартість зі знижкою, за умови бронювання до 22.04.2020:

 • 20 уроків: 180 ф.ст. на тиждень;
 • 28 уроків: 234 ф.ст. на тиждень;
 • платинові курси: 360 ф.ст. на тиждень.

International House Online Course

Тип курсів:

 • загальна англійська;
 • підготовка до мовного іспиту IELTS.

Інтенсивність курсу: 15 або 20 уроків на тиждень (тривалість одного уроку — 45 хв.).

Мінімальний вік: 16 років.

Необхідний рівень англійської: A2-С1.

Тривалість курсу: від 1 тижня.

Час проведення занять (по Києву):

 • 11:00-14:00 (курс 15 уроків);
 • 15:00-16:00 (курс 20 уроків).

Онлайн програма активностей: квізи, вікторини, розмовні клуби, перегляд кінофільмів з обговоренням, онлайн караоке і багато іншого.

Вартість, зі знижкою 20%:

 • 15 уроків: 156 ф.ст. на тиждень;
 • 20 уроків: 200 ф.ст. на тиждень.

При бронюванні 4-тижневого курсу інтенсивністю 20 уроків на тиждень отримуй можливість скласти LanguageCert Speaking Exam безкоштовно.

За додатковою інформацією і з питань реєстрації на курс звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info@vyvchay.com або по скайпу. Ми на зв’язку у звичайному режимі!

ЗАБРОНЮВАТИ КУРС

 

Знижки від мовної школи ISI Dublin

Мовна школа ISI Dublin, трикратний володар нагороди Star Awards у номінації “Найкраща мовна школа Європи” за версією професійного видання ST Magazine, запрошує на курси вивчення англійської до Дубліна і пропонує українським студентам спеціальні знижки і лояльні умови бронювання за умови реєстрації до 31 травня 2020 року:

 • можливість розпочати навчання в будь-який період з 4 травня 2020 до 31 грудня 2021 року;
 • жодних оплат до завершення карантину урядом Ірландії;
 • можливість перенести початок курсу в будь-який момент без додаткових оплат чи штрафів.

ISI Dublin знижки карантин

Для короткострокових курсів тривалістю до 12 тижнів діють наступні знижки:

Назва курсу Звичайна вартість, за 1 тиждень Вартість зі знижкою, за 1 тиждень
General English 15 (morning) 180 150
General English 15 (afternoon) 144 120
General English 20 (morning) 240 190
General English 20 (afternoon) 192 150

 

Для довгострокового курсу Academic Year тривалістю 25 тижнів, з можливістю працювати 20 годин на тиждень під час навчального року і 40 годин на тижень під час канікул в січні і червні-серпні, діє наступна пропозиція:

Назва курсу Звичайна вартість Вартість зі знижкою
Academic Year 15 (morning) 2960 2760
Academic Year15 (afternoon) 2368 2250
Academic Year 20 (morning) 3965 3500
Academic Year 20 (afternoon) 3172 2900

 

А на період карантину є чудова можливість почати практикувати і покращувати англійську на онлайн-курсах з носіями мови за бюджетними цінами і гнучким графіком:

 • 15 уроків англійської на тиждень у групі — 60 євро/ тиждень;
 • 20 уроків англійської на тиждень у групі — 80 євро/ тиждень.

Онлайн-заняття доступні як в першу половину дня, в період 11:00 — 14:20 (за Києвом), так і після обіду, в період 15.30 — 18.50 (за Києвом).

За додатковою консультацією щодо навчання на мовних курсах в Ірландії і з питань реєстрації на програми мовної школи ISI Dublin звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info@vyvchay.com або по скайпу. Ми на зв’язку у звичайному режимі!

ЗАБРОНЮВАТИ КУРС

 

Вивчати німецьку онлайн на карантині

Партнери освітньої агенції Вивчай підготували велику кількість цікавих пропозицій з вивчення німецької мови онлайн під час перебування на карантині.

 німецька онлайн на карантині

1) Мовна школа did-deutsch institut пропонує знижку 25% на цілий ряд курсів для дорослих (16+) при бронювання з 23 березня до 1 травня 2020.

Вартість занять, євро:

Групові заняття 1 тиждень 2 тижні 3 тижні 4 тижні
Стандартний курс (20 уроків/на тиждень) 200 150 380 285 560 420 740 555
Інтенсивний курс (24 уроки/тиждень) 250 188 460 345 670 503 880 660
Преміум курс (28 уроків/тиждень) 300 225 580 435 860 645 1140 855

 

Індивідуальні заняття 1 заняття 2 заняття 5 занять 10 занять
1 заняття - 45 хв 50 37,50 100 75 250 187,50 500 375

 

2) Мовна школа GLS в Берліні пропонує 20% знижки на свої мовні курси при реєстрації на онлайн-курс з 20 березня до 1 травня 2020 року. А також по середах можна пройти безкоштовний пробний урок, щоб зрозуміти, що ця школа справді для Вас!

Вартість занять, євро:

Групові заняття 1 тиждень 2 тижні 3 тижні 4 тижні
Стандартний курс (20 уроків/на тиждень) 205 164 340 272 510 408 680 544
Інтенсивний курс (30 уроків/тиждень) 330 264 600 480 900 720 1200 960

 

3) Мовна школа Humboldt Institut пропонує вивчення німецької онлайн в зручних для Вас опціях:

 • інтесивні курси (30 уроків/тиждень, з понеділка до п’ятниці) – 305 євро/тиждень;
 • суботні курси (5 уроків/день, по суботах) – 50 євро/тиждень;
 • вечірні курси (6 уроків/тиждень, по вівторках і четвергах) – 60 євро/тиждень.

Почати заняття у всіх мовних школах можна з кожного понеділка, тому не зволікайте!

Будемо раді відповісти на ваші питання про програми німецької в Австрії та Німеччині для дорослих, дітей і підлітків та організувати вашу навчальну подорож! Наші телефони: 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, 044 362 73 63. Email: info @ vyvchay.

ЗАБРОНЮВАТИ КУРС

 

Онлайн-курси вивчення англійської з професійними британськими викладачами

Відстані, пандемії і навіть тимчасове припинення авіа-сполучення між країнами не становлять перешкоди для тих, хто має на меті підвищити свій рівень англійської, якісно підготуватись до мовних іспитів чи нарешті зрозуміти ось те граматичне правило, яке ніяк не піддається.

Перевірте інтернет-з’єднання, влаштовуйтесь зручніше... і починайте свій онлайн-урок індивідуально чи у групі з досвідченим викладачем однієї з топових британських шкіл вивчення англійської.

Наші партнери підготували спеціальні пропозиції для дистанційного навчання:

1) Компанія InTuition Languages пропонує онлайн курси для дорослих і дітей від 10 років. Вивчати можна як загальну англійську, так і готуватись до мовних іспитів, розвивати навички бізнес-комунікації або спеціалізованої англійської: для юристів, економістів, медиків, тощо.

Заняття проводяться як індивідуально, так і в міні-групах до 4 студентів. Завдяки зручній і прогресивній онлайн-платформі всі студенти можуть долучитись до заняття зі зручного для них місця.

Вартість занять (тривалість заняття — 60 хв):

 • індивідуальне заняття: 36 ф.ст. за годину;
 • міні-група з двох студентів: 24 ф.ст. за годину з особи;
 • міні-група з чотирьох студентів: 12 ф.ст. за годину з особи.

Мінімальна кількість годин для бронювання — 5.

2) Wimbledon School of English, найкраща британська мовна школа за рейтингом British Council, запрошує на онлайн-курси загальної англійської у міжнародних групах до 15 студентів.

Заняття аналогічні тим, що проводяться викладачами школи в класах, з можливістю групових обговорень, виконання групових міні-проектів і доступом до інтерактивної платформи школи протягом трьох місяців після завершення курсу.

 • Інтенсивність курсу: 10 або 20 уроків на тиждень (тривалість одного уроку — 50 хв.)
 • Мінімальний вік: 16 років
 • Необхідний рівень англійської: В1-С2
 • Тривалість курсу: від 1 до 50 тижнів
 • Час проведення занять (по Києву): 11.15-12.55 і/або 15.55-17:35
 • Вартість: 10 уроків: 80 ф.ст. на тиждень; 20 уроків: 160 ф.ст. на тиждень

Школа також організовує спеціалізований курс Young Leaders Easter Programme, спрямований на розвиток навичок майбутніх лідерів, в т.ч. — роботи в команді, тайм-менеджменту, критичного мислення, знаходження раціональних методів вирішення проблемних ситуацій, публічних виступів тощо.

 • Дати проведення курсу: 6-17 квітня (заняття 4 дні на тиждень)
 • Інтенсивність курсу: 8 уроків на тиждень (тривалість одного уроку — 50 хв.)
 • Мінімальний вік: 14 років
 • Необхідний рівень англійської: В2-С2
 • Час проведення занять (по Києву): 11.15-12.55 або 15.55-17:35
 • Вартість: 128 ф.ст. за 2 тижні

3) Часу до підготовки до мовного іспиту IELTS або Cambridge Exams (FCE, CAE) зовсім мало, а хотілося б отримати максимальний результат? Тоді пропонуємо звернути увагу на дистанційні заняття від Lewis School of Englsh. Викладачі, які часто самі є екзаменаторами на іспитах, поділяться секретами успішного складання тестів і допоможуть максимально розвинути навички виконання типових завдань.

Також школа пропонує онлайн-заняття із загальної і бізнес-англійської індивідуально або у міні-групі до двох студентів.

Вартість занять (тривалість заняття — 60 хв):

 • підготовка до мовних іспитів: 35 ф.ст. за годину;
 • загальна англійська: 33 ф.ст. за годину;
 • бізнес-англійська: 33 ф.ст. за годину;
 • заняття в міні-групі до 2 студентів - 19 ф.ст. за годину з особи.

Студенти, які забронюють від 10 занять, отримають знижку 10%.

Будемо раді надати детальну інформацію, зареєструвати на онлайн-курс і підібрати чудового вчителя для дорослих, дітей і підлітків. Звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info @ vyvchay. com або по скайпу. Ми на зв’язку у звичайному режимі!

Бережіть здоров’я, цінуйте свій час і вивчайте англійську :)

Вплив коронавірусу на освіту за кордоном

 

Друзі,

у зв’язку із введенням карантину в Україні до 3 квітня включно через загрозу поширення коронавірусної інфекції COVID-19, ми підготували для вас короткий огляд поточної ситуації та її впливу на заплановані навчальні подорожі за кордон.

1) Ще із січня мовні школи в Європі, США та Канаді поступово призупинили прийняття на навчання студентів з регіонів, які сильно постраждали від коронавірусної інфекції. Наразі, карантин оголошено у навчальних закладах Ірландії, Італії та Мальти, проте студенти продовжують навчатися дистанційно.

2) Ми щогодинно моніторимо ситуацію і перебуваємо у постійному контакті з партнерськими освітніми закладами та авіакомпаніями. Більшість з них пропонує гнучкі умови скасування або перенесення поїздок з найменшими фінансовими втратами.

Наприклад

CISL (Converse International School of Languages), США

 • повне повернення коштів за навчання і проживання при скасуванні бронювання через захворювання студента на коронавірус або закриття транспортного сполучення.

LLE (Living Learning English), Велика Британія

 • можливість відкласти початок навчання на 12 місяців від запланованої дати у випадку офіційних обмежень на подорожі, встановлених Великою Британією або країною походження студента; опція навчання у режимі онлайн 1:1 з викладачем; повне повернення коштів у випадку, якщо жодна з двох опцій не є можливими.

Chichester College Group, Велика Британія:

 • можливість відкласти початок навчання на 12 місяців від запланованої дати у випадку офіційних обмежень на подорожі, встановлених Великою Британією або країною походження студента;
 • повне повернення коштів (з утриманням адміністративного внеску у розмірі £100) у випадку, якщо неможливо перенести дату поїздки;
 • для майбутніх бронювань застосовується опція повного повернення коштів (з утриманням адміністративного внеску у розмірі £100) при скасуванні поїздки за 2 дні до прибуття (при проживанні в резиденції) та за 10 днів до прибуття (при проживанні у сім’ї).

3) З кожним, хто планував навчальну поїздку у найближчі три тижні, ми зв’язуємося індивідуально, інформуємо про можливі зміни та допомагаємо перенести поїздку, якщо в цьому є потреба.

4) Наразі уся команда освітньої агенції Вивчай! працює у звичному режимі: понеділок – п’ятниця з 09:00 до 18:00. Ми продовжуємо оперативно відповідати на ваші звернення, обробляти запити, готувати клієнтів до поїздок та подавати документи на візу.

Зберігаймо спокій, ретельно миймо руки і будьмо відповідальними за своє здоров’я!

Коли починати організацію вивчення англійської мови за кордоном

У тих, хто планує поїхати на курси англійської мови за кордон, часто виникає питання, скільки часу потрібно мати для організації усієї поїздки?

Відповідь однозначна: як мінімум — 2 місяці.

Саме стільки часу потрібно для якісного виконання усіх етапів підготовки навчальної поїздки:

 • обрати школу, чия навчальна програма якнайкраще відповідає цілям студента, серед десятків можливих варіантів;
 • зареєструвати студента на навчання і проживання;
 • відкрити візу (збір документів, заповнення візових анкет, замовлення співбесіди);
 • оплатити навчання, проживання та інші збори;
 • завчасно купити авіаквитки та туристичну медичну страховку;
 • організувати трансфер;
 • інфомаційно підготувати студента до його поїздки та проживання в іноземній країні.

курси іноземної мови 16+ за кордоном

Ще декілька важливих обставин, на які варто зважати при плануванні навчання за кордоном.

По-перше, якщо поїздка запланована на гарячий літній період, коли навчатися їде значна кількість людей, студент може не встигнути відкрити візу до початку навчання через надмірну завантаженість посольств і відсутність можливості замовити співбесіду на потрібну дату.

Тому, наприклад, Посольство США в Україні просить відкривати туристичну візу чим раніше, як тільки плани поїздки сформовані, а студентську візу може видати за 120 днів до початку навчання. Посольство Великобританії в Україні дозволяє подавати документи на візу не раніше, ніж за 3 місяці до початку навчання.

По-друге, потрібен деякий час на отримання документів від навчального закладу із закордону. Бувають ситуації, що у певному документі(-ах) була зроблена помилка і чекати на документи доводиться знову. Так, доставка приватною кур’єрською службою досить оперативна, проте за наявності часу, і хвилювань, і ризиків менше.

По-третє, наявність достатньої кількості часу — економія для самого студента:

 • документи можна отримати авіапоштою без доплати за послуги приватної кур’єрської служби;
 • візу отримати за стандартною схемою без доплати за пришвидшений розгляд документів;
 • квитки на літак купувати не в останній момент за тією ціною, яка лишилася тощо.

Звичайно, менеджери освітньої агенції тверезо оцінять наявний час та максимально оперативно організують поїздку, роблячи все від них можливе, щоб навчання розпочалося у бажаний для студента період. Проте, щоб знизити ризики “не встигаємо”, максимально ретельно підібрати школу та програму навчання, зібрати всі необхідні документи та спокійно пройти співбесіду в посольстві, подавайте заявки на навчання заздалегідь.

Плануєте навчання на травень-червень — давайте починати організацію поїздки вже сьогодні!

Плануйте літо заздалегідь та отримуйте щедрі знижки на літні програми для дітей та підлітків в Англії

Провідна школа англійської мови Anglo-Continental, що у затишному курортному Борнмуті (Bourmemouth, південне узбережжя Англії), запрошує дітей, підлітків і молодь, у період з 1 червня по 22 серпня 2020 року, на насичені літні програми вивчення англійської і надає наступні знижки: 

Діти і підлітки 10-16 років (окремі групи 10-13 і 14-16 років): 4 тижні навчання на курсах інтенсивністю 20 уроків на тиждень + повна програма активностей після обіду і на вихідних та безкоштовний за ціною 3-х тижнів. 

Вивчення англійської зі знижкою

Приклад пакету і економії: 

 • діти 10-13 років: 4 тижні навчання інтенсивністю 20 уроків на тиждень, повна програма активностей після обіду і на вихідних, проживання в приймаючій сім'ї, щоденний супровід дитини сім'єю з/до навчального центру, індивідуальний трансфер в день прильоту та відльоту* — 2967 ф.ст(економія 740 ф.ст.) 
 • підлітки 14-16 років: 4 тижні навчання інтенсивністю 20 уроків на тиждень, повна програма активностей після обіду і на вихідних, проживання в приймаючій сім'ї, індивідуальний трансфер в день прильоту та відльоту* — 2655 ф.ст. (економія 740 ф.ст.)

*безкоштовний трансфер надається за умови відльоту у п’ятницю з аеропорту Хітроу.

Пропозиція дійсна за умови бронювання до 01.04.2020. 

Додатково оплачуються: трансфер з аеропорту в день приїзду, трансфер в день від'їзду (окрім зазначених опцій в пропозиції), щоденний супровід дитини сім'єю з/до навчального центу (за бажання, для дітей 14-16 років), візовий збір, авіапереліт, послуга супроводження представником авіакомпанії за потреби, страховка, послуги освітньої агенції Вивчай!.

Англійська влітку

Anglo-Continental — мовна школа, що була заснована у 1950 році і до цього часу керується сім'єю. Школа пропонує якісні курси загальної і спеціалізованої англійської, курси підготовки до мовних іспитів для студентів від 16 років; а влітку запрошує дітей і підлітків 10-16 років у мовний табір. Anglo-Continental особливо піклується про якість навчальних програм, індивідуально підходить до академічних потреб кожного студента.

За детальною інформацією щодо реєстрації на програми англійської в Англії для дорослих, дітей і підлітків звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info @ vyvchay. com або по скайпу.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Весняні знижки на курси вивчення англійської у США і Великобританії від мережі професійних мовних шкіл Kings English

Мережа шкіл вивчення англійської мови Kings English, представлена навчальними центрами у США і Великобританії, надає знижку на курси вивчення англійської мови за умови реєстрації на курс до 30 квітня 2020 року. Навчатись можна впродовж всього 2020 року, в т.ч. - влітку. Мінімальна тривалість навчання – від 2 тижнів, мінімальний вік студентів – від 16 років.

Розмір знижки залежить від країни та міста навчання:

 • 25% знижки: Boston, Los Angeles, New York, London, Brighton, Oxford.
 • 30% знижки: Bournemouth.

Для навчання зі знижкою можна обрати наступні програми:

 • курс загальної англійської мови, інтенсивністю 20 або 28 уроків на тиждень;
 • комбінований курс EnglishPlus, який містить 20 уроків загальної англійської + 8 спеціалізованих занять, наприклад: англійська для юристів, бізнес-англійська, англійська у сфері мистецтва та дизайну / кіно / міжнародного бізнесу / маркетингу); мінімальний рівень знання мови – Lower Intermediate;
 • програму підготовки до складання мовних іспитів IELTS, TOEFL, Cambridge exams;
 • програму Vacation Course, яка містить 20 уроків загальної англійської на тиждень та програму активностей; ідеально підійде для студентів, які хотіли б поєднати навчання з відпочинком та дослідженням автентичності міста, де проходить навчання.

Щороку у навчальних центрах Kings навчаються студенти з понад 100 країн світу. Методика викладання, яку використовують висококваліфіковані викладачі мережі, дозволяє студентам швидко долати мовний бар'єр, а сучасна матеріальна база мовних центрів робить навчання максимально комфортним. Під час навчання проживати можна у приймаючих сім’ях, а також у резиденціях, часто на кампусі самої школи (залежить від місця навчання).

Щоб правильно обрати курс навчання та знижку, отримати індивідуальну консультацію щодо особливостей отримання візи для навчання у Великобританії або США і якісної підготовки необхідних документів, звертайтесь, будь ласка, до освітньої агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або на електронну пошту info@vyvchay.com.

10 причин вчитися на програмах Факультету менеджменту Університету Ca' Foscari у Венеції, Італія

Universitа Ca' Foscari Venezia — серед найкращих університетів Італії і Європи. Це — університет з багатьма напрямками навчання, а його Факультет менеджменту приваблює як італійців, так і іноземних студентів з усього світу для отримання практичних управлінських знань і престижного диплому. 10 причин, чому українцям варто їхати в Італію, у Венецію, навчатися у відділі менеджменту.

 1.  Інноваційна та практична освіта. Факультет менеджменту Universitа Ca' Foscari Venezia має ряд дослідницьких лабораторій, де розробляються і тестуються у тому числі різні підходи і теорії з менеджменту: Center for Automotive and Mobility Innovation; Innovation Organization and Strategy Research Lab; International Management to Asia Research Lab; Laboratory of Management of Arts and Culture, Agrifood Lab, лабораторію для роботи в системі фінансової аналітики Bloomberg Lab та ін. Майже 100 компаній (італійських і міжнародних) співпрацюють з Факультетом менеджменту: представники компаній з різних сфер бізнесу залучаються безпосередньо до викладання, розгляду бізнес-кейсів, відвідувань виробництв та офісів компаній.
 2.  Початок кар'єри під час навчання. Кожен студент може взяти участь у конкурсі на стажування у компаніях-партнерах факультету. Під час стажування багато студентів знаходять собі першу в Італії роботу.
 3.  Висока якість освіти. Факультет менеджменту був названий “Відділом Відмінності” - Department of Excellence Міністерством освіти, університетів та наукових досліджень Італії.
 4.  Можливість навчатися англійською мовою.
 5.  Подвійний диплом. Факультет пропонує програми з отриманням подвійного диплому у співпраці з партнерськими університетами Німеччини, Франції, Австрії, Бельгії, США.
 6.  Міжнародний досвід: кожен студент може взяти участь у програмах обміну — вчитися семестр або рік у партнерських університетах Австралії, Бразилії, Канади, Китаю, США або через участь у програмі Erasmus (на вибір понад 60 партнерських університетів).
 7.  Престижність освіти. У 2019 році університет Universitа Ca' Foscari Venezia увійшов у топ-300 університетів світу за напрямом соціальних наук та менеджменту (QS Word University Rankings 2019). Крім того, Факультет менеджменту перебуває у процесі отримання міжнародної акредитації EQUIS, яка надасть факультету статусу бізнес-школи.
 8.  Фінансова доступність навчання. Вартість навчання на програмах — 1 200 євро на рік (окрім програми однорічної магістратури). Іноземні студенти можуть отримати пільги для безоплатного навчання, а також стипендію до 5 000 євро на перший рік навчання.
 9.  Матеріальна база і розташування, що надихають вчитися. Будівлі факультетів менеджменту та економіки в Università Ca' Foscari Venezia знаходяться у мальовничому районі Венеції San Giobbe. Це — модерні архітектурні комплекси з новим ремонтом. Усі аудиторії оснащені сучасною лекційною технікою. Велика затишна бібліотека має місця для індивідуальної і групової роботи. А для домашнього завдання чи спілкування з друзями можна скористатися зонами відпочинку чи кафетерієм.
 10.  Професійна допомога у вступові від освітньої агенції Вивчай!. Наші клієнти вже вчаться на програмах з менеджменту в університеті Ка’ Фоскарі після надання їм якісної консультаційної допомоги у вступові та отриманні візи на навчання. Офіційно представляючи університет, ми отримуємо швидкі відповіді на наші питання, а також повідомлення про найменші зміни у процесі відбору студентів. Ми відвідали кампус університету і щиро університет рекомендуємо.

 Приклади бакалаврських програм Факультету менеджменту

Англійською мовою

 • Business Administration
 • Digital Management

Італійською мовою

 • Business Administration

Приклади магістерських програм

Англійською мовою

 • Management (три спеціалізації на вибір: Accounting and Finance, International Management, Innovation and Marketing)

Італійською мовою

 • Accounting and Finance
 • Business Administration
 • Marketing and Communication
 • Intercultural Development of Tourism Systems
 • Culture of Food and Wine, Made in Italy
 • Creative Development and Management of Cultural Activities
 • Sport Business Strategies
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

 

Освітній радник Вивчай! дослідила Університет Universita Ca' Foscari Venezia у Венеції

  

У грудні 2019 року Наталія Ауліна, освітній радник агенції Вивчай!, відвідала один з провідних університетів Італії і партнера Вивчай!, Università Ca' Foscari Venezia. Для професійної допомоги нашим клієнтам, зі вступом в університети Італії, представниця Вивчай! ще краще дослідила університет: послухала лекції, поспілкувалася з викладачами та представниками міжнародного відділу, перевірила матеріальну базу — умови і навчання, і проживання студентів даного університету у Венеції.

“Університет Ca' Foscari у Венеції — серед провідних університетів Італії, який дає сучасні затребувані знання. Крім того, він створив дуже дружню і теплу атмосферу для міжнародних студентів. Тут можна вчитися як італійською, так і англійською мовою — і на бакалавріаті, і на магістратурі. А підготовча програма Університету Ca' Foscari дозволяє українцям їхати вчитися в Італію відразу після школи, навіть неповнолітнім.

Студентська резиденція модерна і затишна: нові сучасні меблі, компактні кімнати, є тренажерна зала та окремі приміщення для групової роботи над проектами — як маленькі кімнатки для переговорів.

  

Наші клієнти вже розповідали багато позитивного про навчання в університеті. Після його відвідання самій захотілося там повчитися та і власне пожити у Венеції. Атмосфера у Венеції — неповторна: бігти на заняття “казковими” брукованими вуличками з численними містками, роздивляючись місцеві будиночки венеціанців із пришвартованими біля виходу човниками, а по дорозі зазираючи у традиційну запашну пекарню...

Університет проводить день вакансій з роботодавцями, зустрічні з видатними науковцями та культурними діячами, а також численні культурні заходи для студентів (кінофестиваль, вечори мистецтва, літературні фестивалі, Dragon Boat Races — змагання на місцевих човниках).

Як освітній радник з понад 4-річним досвідом консультування у сфері вищої освіти в Італії, дуже рекомендую Університет Ca' Foscari у Венеції для отримання якісної європейської вищої освіти рівня бакалавра чи магістра”.

ПІДІБРАТИ ПРОГРАМУ

 

Сицилійські канікули: сонце, море та курси італійської мови!

Сицилія – острів з бурхливою історією, що сягає палеоліту та бурхливо розквітає у часи неолітичних поселень, античних колоній, Середньовіччя та доби бароко. Численні архітектурні та мистецькі скарби минулих поколінь і досі дбайливо оберігаються островом, даючи можливість доторкнутися до живої історії сицилійської культури. У поєднанні з сонячним середземноморським кліматом та численними морськими пляжами, Сицилія – ідеальне місце для ефективного вивчення італійської мови із зануренням у культурне середовище!

курси італійської в італії

Освітня агенція Вивчай! разом з професійною мовною школою The Italian Academy організовує цілорічні навчальні поїздки до Сиракузи для дорослих для вивчання італійської на Сицилії.

Можна обрати одну з мовних програм, що найбільше відповідає вашим інтересам: 

“Італійська + історія, міфи і культура”

 • 20 уроків італійської мови;
 • 3 екскурсії до об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО (некрополь Панталіка, вулкан Етна, барочне місто Ното);
 • 3 додаткових активності (дегустації вина, прогулянки). Вартість програми без проживання – 400 євро / тиждень, з проживанням у резиденції або приймаючій сім’ї – 650 євро / тиждень.

“Італійська + їжа і вино”

 • 20 уроків італійської мови; екскурсія на вуличний ринок Ортиджіа;
 • кулінарний майстер-клас;
 • екскурсія до долини Панталіка + дегустація на сицилійському ранчо;
 • дегустація вина на виноробні Валь-ді-Ното, морозива у Ното, прогулянка у заповіднику Вендікарі.
 • Вартість програми без проживання – 380 євро / тиждень, з проживанням у резиденції або приймаючій сім’ї – 630 євро / тиждень. 

“Італійська + сицилійська пригода”

 • 20 уроків італійської мови;
 • спортивні активності на вибір: трекінг вулканом Етна, верхова їзда у гірській долині Гіблей, каякінг, археологічне підводне плавання, вітрильна подорож.
 • Вартість програми без проживання – 400 євро / тиждень, з проживанням у резиденції або приймаючій сім’ї – 650 євро / тиждень. 

Також, доступна опція програми загальної італійської без додаткових компонентів. Вартість програми без проживання складає 210 євро / тиждень.

Для будь-якої програми: реєстраційний внесок, переліт та медичне страхування сплачуються додатково.

курсы итальянского в италии

The Italian Academy – перевірений партнер освітньої агенції Вивчай!, невелика затишна мовна школа в Сиракузі, яка вже 30 років поспіль приймає іноземних студентів з усього світу. Викладачі школи, носії мови, приділяють особливу увагу комунікативному методу викладання, фокусуючись на грамотності розмовних навичок.

Будемо раді відповісти на ваші питання про програми італійської в Італії для дорослих, дітей і підлітків та організувати вашу навчальну подорож! Наші телефони: 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, 044 362 73 63. Email: info @ vyvchay.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відкривай нові горизонти ділової комунікації з курсами Business & Executive English від Severnvale Academy

Щоденна усна і письмова комунікація англійською з діловими партнерами і в міжнародних компаніях стала реалією для багатьох українських менеджерів, керівників і підприємців. Знання англійської на рівні як мінімум Intermediate і розвинені навички ділової англійської є невід’ємною складовою успішної кар’єри і самореалізації. Саме тому як бізнес професіонали, так і початківці з різних країн світу все частіше обирають інтенсивні курси бізнес-англійської за кордоном, що поєднують навчання і коучинг від викладачів-практиків.

Чудовою опцією такого навчання є курси категорії Business & Executive English від мовної школи Severnvale Academy, розташованої у невеличкому середньовічному автентичному містечку Шрузбері у північно-західній частині Англії. Клієнти освітньої агенції “Вивчай!” завжди повертаються із позитивними відгуками і рекомендують школу для навчання друзям і колегам.

бізнес англійська англія курси

Ґрунтуючись на власному понад 20-річному досвіді, Severnvale Academy пропонує комплексні навчальні програми, які у різних комбінаціях поєднують компоненти з різним фокусом для максимально швидкого і дієвого результату кожного студента. Студенти навчаються з інтенсивністю 32-42 уроки на тиждень у невеликих групах по 3-4 чол. (максимальна гарантована кількість — 6 чол.в класі). Мінімальний вік студентів, які приймаються на курс — 20, проте основа студентів — це люди 30-35 років і старші, які чітко ставлять цілі навчання і досягають їх.

Компонент Приклад наповнення
20 занять загальної англійської (обов’язковий компонент) розвиток основних навичок читання і розуміння текстів, коректного вживання граматичних конструкцій, вправи на подолання мовного бар’єру і покращення комунікативних навичок в цілому тощо
10 занять модулю Essential Business Functions (обов’язковий компонент більшості програм); рівень мови — Elementary і вище цифрової інформації у бізнес-комунікації, організація/участь у зустрічах/візитах, комунікація з носіями мови, дипломатія і етикет, загальні навички презентації і виступів на публіку, мова переговорів, презентації своєї компанії/бізнесу, міжнародна бізнес культурі і протокол
5 занять модулю Skills & Departmental Functions (за бажання/потреби); рівень англійської — Intermadiate і вище Телефонні конференції, офіційні зустрічі і відео-конференції, переговори, презентація певного матеріалу/контенту/продукту, презентація графічного і візуального матеріалу, маркетинг і реклама, продажі і логістика, читання і написання звітів, зв’язки з громадськістю, фінанси, правові питання, зміни в компанії і управління, управління персоналом тощо.
5 індивідуальних занять, що фокусуються на потребах студента (за бажання/потреби) Контент заздалегідь узгоджується зі студентом на основі аналізу його ключових потреб
5 інтенсивних занять з граматики (за бажання/потреби) Поглиблене вивчення граматики з акцентом на практичне застосування правил і конструкцій
2 заняття в спеціалізованому центрі для самостійного навчання під наглядом викладача з можливістю консультацій Самостійна робота з різними типами навчальних матеріалів, що сприяє систематизації отриманих знань і навичок під час занять і розвитку навичок індивідуального навчання

 

Приклади вартості курсів, які найчастіше обирають наші клієнти:

 • Business 2 (37 уроків на тиждень: 20 уроків загальної англійської, 10 занять модулю Essential Business Functions, 5 інтенсивних занять з граматики, 2 заняття в спеціалізованому центрі для самостійного навчання) — 585 ф.ст./тиждень;
 • Business 3 (37 уроків на тиждень: 20 уроків загальної англійської, 10 занять модулю Essential Business Functions, 5 занять модулю Skills & Departmental Functions, 2 заняття в спеціалізованому центрі для самостійного навчання) — 640 ф.ст./тиждень;
 • Executive 1 (32 уроки на тиждень: 20 уроків загальної англійської, 5 занять модулю Skills & Departmental Functions, 5 індивідуальних занять з викладачем, 2 заняття в спеціалізованому центрі для самостійного навчання) — 685 ф.ст./тиждень.

Більшість студентів проживає у приймаючих сім'ях (сім'єю може бути сім'я, яка складається з декількох чоловік, найчастіше — сімейна пара, а також одинока людина). Вони ретельно відібрані, вже багато років підряд працюють зі школою та відносяться до тієї категорії сімей, які приймають студентів з метою більше дізнатися про інші культури та допомогти людям в опануванні англійської. Сім'ї в основному живуть на відстані 20-30 хв пішки або на автобусі до школи. Альтернативно школа може запропонувати проживання в готелі в центрі міста.

Будемо раді відповісти на ваші питання про програми бізнес-англійської у Великій Британії та професійно організувати вашу навчальну подорож! Наші телефони: 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, 044 362 73 63. Email: info @ vyvchay.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Німецька у Відні + стажування в австрійській компанії

Вивчаєте німецьку для кар’єри та прагнете працювати у міжнародній компанії за кордоном? Маємо для вас пропозицію, що допоможе досягти одразу двох цілей: покращити знання німецької та отримати практичний досвід роботи в австрійській компанії, який ви додасте до свого CV!

Стажування в Австрії

Як це працює?

Програма складається з 2 частин:

 1. вивчення німецької на мовних курсах у Відні протягом мінімум 4 тижнів;
 2. неоплачуване стажування від 1 до 2 місяців в одній з компаній, найбільш дотичних до вашої освіти та профілю вашого резюме.

Для кого?

Для мотивованих студентів віком від 16 до 30 років зі знаннями німецької на рівні В1 та англійської на рівні А2.

Як вивчається мова?

Вивчення німецької відбувається при мовній школі ActiLingua Academy у Відні, яка є перевіреним партнером освітньої агенції Вивчай! Курс включає: 20 (стандартний) або 30 (інтенсивний) уроків загальної німецької на тиждень.

стажировка в Вене

Як обирається компанія для стажування?

Мовна школа підбирає для вас організацію з кола своїх надійних партнерів, враховуючи ваші побажання, робочий досвід, освіту та рівень знання німецької. Стажування може проходити у Відні, Зальцбурзі або на одному з туристичних курортів в Альпах.

У компаніях яких галузей може проходити стажування?

Промисловість, IT та технології, право, івент-менеджмент та маркетинг, мистецтво, лабораторії, дизайн та архітектура, громадські організації, журналістика, економіка та фінанси, екологія, консалтинг, імпорт / експорт, деревообробне виробництво, виноробство, туризм.

Які переваги програми “німецька + стажування”?

Окрім підвищення свого рівня володіння німецькою мовою ви отримаєте якісний професійний досвід у реальній австрійській компанії і зможете додати його до свого резюме.

Вартість

 • 4 тижні (20 уроків на тиждень загальної німецької) – 789 євро;
 • 4 тижні (30 уроків на тиждень загальної німецької) – 1285 євро;

У пакет входить:

 • 5 додаткових уроків знайомства з культурою Австрії (екскурсії, уроки кулінарії, семінари та фільми про австрійську історію, культуру, мистецтво та архітектуру);
 • сертифікат мовної школи по закінченню курсу;
 • користування мультимедійною бібліотекою мовної школи;
 • знижки від мовної школи на відвідування виставок, музеїв, театрів.

Вартість організації стажування мовною школою – 420 євро.

Проживання, переліт та медичне страхування сплачуються додатково.

Будемо раді відповісти на ваші питання про програми німецької в Австрії та Німеччині для дорослих, дітей і підлітків та організувати вашу навчальну подорож! Наші телефони: 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, 044 362 73 63. Email: info @ vyvchay.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA
RSS (Opens New Window)