10 причин вчитися на програмах Факультету менеджменту Університету Ca' Foscari у Венеції, Італія

Universitа Ca' Foscari Venezia — серед найкращих університетів Італії і Європи. Це — університет з багатьма напрямками навчання, а його Факультет менеджменту приваблює як італійців, так і іноземних студентів з усього світу для отримання практичних управлінських знань і престижного диплому. 10 причин, чому українцям варто їхати в Італію, у Венецію, навчатися у відділі менеджменту.

 1.  Інноваційна та практична освіта. Факультет менеджменту Universitа Ca' Foscari Venezia має ряд дослідницьких лабораторій, де розробляються і тестуються у тому числі різні підходи і теорії з менеджменту: Center for Automotive and Mobility Innovation; Innovation Organization and Strategy Research Lab; International Management to Asia Research Lab; Laboratory of Management of Arts and Culture, Agrifood Lab, лабораторію для роботи в системі фінансової аналітики Bloomberg Lab та ін. Майже 100 компаній (італійських і міжнародних) співпрацюють з Факультетом менеджменту: представники компаній з різних сфер бізнесу залучаються безпосередньо до викладання, розгляду бізнес-кейсів, відвідувань виробництв та офісів компаній.
 2.  Початок кар'єри під час навчання. Кожен студент може взяти участь у конкурсі на стажування у компаніях-партнерах факультету. Під час стажування багато студентів знаходять собі першу в Італії роботу.
 3.  Висока якість освіти. Факультет менеджменту був названий “Відділом Відмінності” - Department of Excellence Міністерством освіти, університетів та наукових досліджень Італії.
 4.  Можливість навчатися англійською мовою.
 5.  Подвійний диплом. Факультет пропонує програми з отриманням подвійного диплому у співпраці з партнерськими університетами Німеччини, Франції, Австрії, Бельгії, США.
 6.  Міжнародний досвід: кожен студент може взяти участь у програмах обміну — вчитися семестр або рік у партнерських університетах Австралії, Бразилії, Канади, Китаю, США або через участь у програмі Erasmus (на вибір понад 60 партнерських університетів).
 7.  Престижність освіти. У 2019 році університет Universitа Ca' Foscari Venezia увійшов у топ-300 університетів світу за напрямом соціальних наук та менеджменту (QS Word University Rankings 2019). Крім того, Факультет менеджменту перебуває у процесі отримання міжнародної акредитації EQUIS, яка надасть факультету статусу бізнес-школи.
 8.  Фінансова доступність навчання. Вартість навчання на програмах — 1 200 євро на рік (окрім програми однорічної магістратури). Іноземні студенти можуть отримати пільги для безоплатного навчання, а також стипендію до 5 000 євро на перший рік навчання.
 9.  Матеріальна база і розташування, що надихають вчитися. Будівлі факультетів менеджменту та економіки в Università Ca' Foscari Venezia знаходяться у мальовничому районі Венеції San Giobbe. Це — модерні архітектурні комплекси з новим ремонтом. Усі аудиторії оснащені сучасною лекційною технікою. Велика затишна бібліотека має місця для індивідуальної і групової роботи. А для домашнього завдання чи спілкування з друзями можна скористатися зонами відпочинку чи кафетерієм.
 10.  Професійна допомога у вступові від освітньої агенції Вивчай!. Наші клієнти вже вчаться на програмах з менеджменту в університеті Ка’ Фоскарі після надання їм якісної консультаційної допомоги у вступові та отриманні візи на навчання. Офіційно представляючи університет, ми отримуємо швидкі відповіді на наші питання, а також повідомлення про найменші зміни у процесі відбору студентів. Ми відвідали кампус університету і щиро університет рекомендуємо.

 Приклади бакалаврських програм Факультету менеджменту

Англійською мовою

 • Business Administration
 • Digital Management

Італійською мовою

 • Business Administration

Приклади магістерських програм

Англійською мовою

 • Management (три спеціалізації на вибір: Accounting and Finance, International Management, Innovation and Marketing)

Італійською мовою

 • Accounting and Finance
 • Business Administration
 • Marketing and Communication
 • Intercultural Development of Tourism Systems
 • Culture of Food and Wine, Made in Italy
 • Creative Development and Management of Cultural Activities
 • Sport Business Strategies
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

 

Освітній радник Вивчай! дослідила Університет Universita Ca' Foscari Venezia у Венеції

  

У грудні 2019 року Наталія Ауліна, освітній радник агенції Вивчай!, відвідала один з провідних університетів Італії і партнера Вивчай!, Università Ca' Foscari Venezia. Для професійної допомоги нашим клієнтам, зі вступом в університети Італії, представниця Вивчай! ще краще дослідила університет: послухала лекції, поспілкувалася з викладачами та представниками міжнародного відділу, перевірила матеріальну базу — умови і навчання, і проживання студентів даного університету у Венеції.

“Університет Ca' Foscari у Венеції — серед провідних університетів Італії, який дає сучасні затребувані знання. Крім того, він створив дуже дружню і теплу атмосферу для міжнародних студентів. Тут можна вчитися як італійською, так і англійською мовою — і на бакалавріаті, і на магістратурі. А підготовча програма Університету Ca' Foscari дозволяє українцям їхати вчитися в Італію відразу після школи, навіть неповнолітнім.

Студентська резиденція модерна і затишна: нові сучасні меблі, компактні кімнати, є тренажерна зала та окремі приміщення для групової роботи над проектами — як маленькі кімнатки для переговорів.

  

Наші клієнти вже розповідали багато позитивного про навчання в університеті. Після його відвідання самій захотілося там повчитися та і власне пожити у Венеції. Атмосфера у Венеції — неповторна: бігти на заняття “казковими” брукованими вуличками з численними містками, роздивляючись місцеві будиночки венеціанців із пришвартованими біля виходу човниками, а по дорозі зазираючи у традиційну запашну пекарню...

Університет проводить день вакансій з роботодавцями, зустрічні з видатними науковцями та культурними діячами, а також численні культурні заходи для студентів (кінофестиваль, вечори мистецтва, літературні фестивалі, Dragon Boat Races — змагання на місцевих човниках).

Як освітній радник з понад 4-річним досвідом консультування у сфері вищої освіти в Італії, дуже рекомендую Університет Ca' Foscari у Венеції для отримання якісної європейської вищої освіти рівня бакалавра чи магістра”.

ПІДІБРАТИ ПРОГРАМУ

 

Рівні англійської для прямого вступу до ВНЗ з англомовними навчальними програмами

уровень английского для учеби за границей

Перед тими, хто планує вступати до вищого навчального закладу за кордоном, неодмінно постає питання: на якому рівні необхідно володіти англійською мовою для можливості прямого вступу до обраного вишу.

Ми підсумували загальні вимоги до знання англійської та підготували коротку пам’ятку для абітурієнтів:

Канада

 • IELTS 6.0-6.5 (B2) для дипломних і бакалаврських програм
 • IELTS 6.5-7.5 (B2-C1) для програм пост-гред і магістерських

США

 • TOEFL iBT 84-102 (B2-C1) для бакалаврських і магістерських програм
 • TOEFL iBT 45-61 (B1) для програми ассоціата в ком’юниті-коледжах

Велика Британія

 • IELTS 4.5-5.0 (B1) для річних підготовчих програм (прямий вступ майже неможливий)
 • IELTS 6.0-7.5 (В2-С1) для магістерських програм

Ірландія

 • IELTS 4.5-5.0 (B1) для річних підготовчих програм (прямий вступ майже неможливий)
 • IELTS 6.0-7.5 (В2-С1) для магістерських програм

Нідерланди

 • IELTS 6.0-7.0 (B2-C1) для бакалаврських і магістерських програм, причому для отримання стипендії часто мінімум IELTS 6.5 (C1).

Бонус!

Обмежена кількість магістерських програм у Німеччині та Австрії, Іспанії та Італії також викладаються англійською мовою. Для зарахування на них потрібен наступний рівень англійської:

Німеччина та Австрія

 • IELTS 5.5-7.0 (B2-С1) для бакалаврських і магістерських програм

Іспанія та Італія

 • IELTS 5.5-7.0 (B2-С1) для бакалаврських і магістерських програм

Особливо високі вимоги до знань англійської ставлять на програми з лінгвістики, журналістики, економіки, нижчі — на інженерні та творчі спеціальності.

Освітня агенція Вивчай! надає повну консультаційну допомогу у вступі до університетів Канади, США, Англії, Ірландії, Нідерландів, Німеччини, Австрії, Іспанії та Італії у тому числі в отриманні візи з метою навчання. За додатковими деталями звертайтеся, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, 044 362 73 63.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

 

Сицилійські канікули: сонце, море та курси італійської мови!

Сицилія – острів з бурхливою історією, що сягає палеоліту та бурхливо розквітає у часи неолітичних поселень, античних колоній, Середньовіччя та доби бароко. Численні архітектурні та мистецькі скарби минулих поколінь і досі дбайливо оберігаються островом, даючи можливість доторкнутися до живої історії сицилійської культури. У поєднанні з сонячним середземноморським кліматом та численними морськими пляжами, Сицилія – ідеальне місце для ефективного вивчення італійської мови із зануренням у культурне середовище!

курси італійської в італії

Освітня агенція Вивчай! разом з професійною мовною школою The Italian Academy організовує цілорічні навчальні поїздки до Сиракузи для дорослих для вивчання італійської на Сицилії.

Можна обрати одну з мовних програм, що найбільше відповідає вашим інтересам: 

“Італійська + історія, міфи і культура”

 • 20 уроків італійської мови;
 • 3 екскурсії до об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО (некрополь Панталіка, вулкан Етна, барочне місто Ното);
 • 3 додаткових активності (дегустації вина, прогулянки). Вартість програми без проживання – 400 євро / тиждень, з проживанням у резиденції або приймаючій сім’ї – 650 євро / тиждень.

“Італійська + їжа і вино”

 • 20 уроків італійської мови; екскурсія на вуличний ринок Ортиджіа;
 • кулінарний майстер-клас;
 • екскурсія до долини Панталіка + дегустація на сицилійському ранчо;
 • дегустація вина на виноробні Валь-ді-Ното, морозива у Ното, прогулянка у заповіднику Вендікарі.
 • Вартість програми без проживання – 380 євро / тиждень, з проживанням у резиденції або приймаючій сім’ї – 630 євро / тиждень. 

“Італійська + сицилійська пригода”

 • 20 уроків італійської мови;
 • спортивні активності на вибір: трекінг вулканом Етна, верхова їзда у гірській долині Гіблей, каякінг, археологічне підводне плавання, вітрильна подорож.
 • Вартість програми без проживання – 400 євро / тиждень, з проживанням у резиденції або приймаючій сім’ї – 650 євро / тиждень. 

Також, доступна опція програми загальної італійської без додаткових компонентів. Вартість програми без проживання складає 210 євро / тиждень.

Для будь-якої програми: реєстраційний внесок, переліт та медичне страхування сплачуються додатково.

курсы итальянского в италии

The Italian Academy – перевірений партнер освітньої агенції Вивчай!, невелика затишна мовна школа в Сиракузі, яка вже 30 років поспіль приймає іноземних студентів з усього світу. Викладачі школи, носії мови, приділяють особливу увагу комунікативному методу викладання, фокусуючись на грамотності розмовних навичок.

Будемо раді відповісти на ваші питання про програми італійської в Італії для дорослих, дітей і підлітків та організувати вашу навчальну подорож! Наші телефони: 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, 044 362 73 63. Email: info @ vyvchay.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відкривай нові горизонти ділової комунікації з курсами Business & Executive English від Severnvale Academy

Щоденна усна і письмова комунікація англійською з діловими партнерами і в міжнародних компаніях стала реалією для багатьох українських менеджерів, керівників і підприємців. Знання англійської на рівні як мінімум Intermediate і розвинені навички ділової англійської є невід’ємною складовою успішної кар’єри і самореалізації. Саме тому як бізнес професіонали, так і початківці з різних країн світу все частіше обирають інтенсивні курси бізнес-англійської за кордоном, що поєднують навчання і коучинг від викладачів-практиків.

Чудовою опцією такого навчання є курси категорії Business & Executive English від мовної школи Severnvale Academy, розташованої у невеличкому середньовічному автентичному містечку Шрузбері у північно-західній частині Англії. Клієнти освітньої агенції “Вивчай!” завжди повертаються із позитивними відгуками і рекомендують школу для навчання друзям і колегам.

бізнес англійська англія курси

Ґрунтуючись на власному понад 20-річному досвіді, Severnvale Academy пропонує комплексні навчальні програми, які у різних комбінаціях поєднують компоненти з різним фокусом для максимально швидкого і дієвого результату кожного студента. Студенти навчаються з інтенсивністю 32-42 уроки на тиждень у невеликих групах по 3-4 чол. (максимальна гарантована кількість — 6 чол.в класі). Мінімальний вік студентів, які приймаються на курс — 20, проте основа студентів — це люди 30-35 років і старші, які чітко ставлять цілі навчання і досягають їх.

Компонент Приклад наповнення
20 занять загальної англійської (обов’язковий компонент) розвиток основних навичок читання і розуміння текстів, коректного вживання граматичних конструкцій, вправи на подолання мовного бар’єру і покращення комунікативних навичок в цілому тощо
10 занять модулю Essential Business Functions (обов’язковий компонент більшості програм); рівень мови — Elementary і вище цифрової інформації у бізнес-комунікації, організація/участь у зустрічах/візитах, комунікація з носіями мови, дипломатія і етикет, загальні навички презентації і виступів на публіку, мова переговорів, презентації своєї компанії/бізнесу, міжнародна бізнес культурі і протокол
5 занять модулю Skills & Departmental Functions (за бажання/потреби); рівень англійської — Intermadiate і вище Телефонні конференції, офіційні зустрічі і відео-конференції, переговори, презентація певного матеріалу/контенту/продукту, презентація графічного і візуального матеріалу, маркетинг і реклама, продажі і логістика, читання і написання звітів, зв’язки з громадськістю, фінанси, правові питання, зміни в компанії і управління, управління персоналом тощо.
5 індивідуальних занять, що фокусуються на потребах студента (за бажання/потреби) Контент заздалегідь узгоджується зі студентом на основі аналізу його ключових потреб
5 інтенсивних занять з граматики (за бажання/потреби) Поглиблене вивчення граматики з акцентом на практичне застосування правил і конструкцій
2 заняття в спеціалізованому центрі для самостійного навчання під наглядом викладача з можливістю консультацій Самостійна робота з різними типами навчальних матеріалів, що сприяє систематизації отриманих знань і навичок під час занять і розвитку навичок індивідуального навчання

 

Приклади вартості курсів, які найчастіше обирають наші клієнти:

 • Business 2 (37 уроків на тиждень: 20 уроків загальної англійської, 10 занять модулю Essential Business Functions, 5 інтенсивних занять з граматики, 2 заняття в спеціалізованому центрі для самостійного навчання) — 585 ф.ст./тиждень;
 • Business 3 (37 уроків на тиждень: 20 уроків загальної англійської, 10 занять модулю Essential Business Functions, 5 занять модулю Skills & Departmental Functions, 2 заняття в спеціалізованому центрі для самостійного навчання) — 640 ф.ст./тиждень;
 • Executive 1 (32 уроки на тиждень: 20 уроків загальної англійської, 5 занять модулю Skills & Departmental Functions, 5 індивідуальних занять з викладачем, 2 заняття в спеціалізованому центрі для самостійного навчання) — 685 ф.ст./тиждень.

Більшість студентів проживає у приймаючих сім'ях (сім'єю може бути сім'я, яка складається з декількох чоловік, найчастіше — сімейна пара, а також одинока людина). Вони ретельно відібрані, вже багато років підряд працюють зі школою та відносяться до тієї категорії сімей, які приймають студентів з метою більше дізнатися про інші культури та допомогти людям в опануванні англійської. Сім'ї в основному живуть на відстані 20-30 хв пішки або на автобусі до школи. Альтернативно школа може запропонувати проживання в готелі в центрі міста.

Будемо раді відповісти на ваші питання про програми бізнес-англійської у Великій Британії та професійно організувати вашу навчальну подорож! Наші телефони: 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, 044 362 73 63. Email: info @ vyvchay.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Німецька у Відні + стажування в австрійській компанії

Вивчаєте німецьку для кар’єри та прагнете працювати у міжнародній компанії за кордоном? Маємо для вас пропозицію, що допоможе досягти одразу двох цілей: покращити знання німецької та отримати практичний досвід роботи в австрійській компанії, який ви додасте до свого CV!

Стажування в Австрії

Як це працює?

Програма складається з 2 частин:

 1. вивчення німецької на мовних курсах у Відні протягом мінімум 4 тижнів;
 2. неоплачуване стажування від 1 до 2 місяців в одній з компаній, найбільш дотичних до вашої освіти та профілю вашого резюме.

Для кого?

Для мотивованих студентів віком від 16 до 30 років зі знаннями німецької на рівні В1 та англійської на рівні А2.

Як вивчається мова?

Вивчення німецької відбувається при мовній школі ActiLingua Academy у Відні, яка є перевіреним партнером освітньої агенції Вивчай! Курс включає: 20 (стандартний) або 30 (інтенсивний) уроків загальної німецької на тиждень.

стажировка в Вене

Як обирається компанія для стажування?

Мовна школа підбирає для вас організацію з кола своїх надійних партнерів, враховуючи ваші побажання, робочий досвід, освіту та рівень знання німецької. Стажування може проходити у Відні, Зальцбурзі або на одному з туристичних курортів в Альпах.

У компаніях яких галузей може проходити стажування?

Промисловість, IT та технології, право, івент-менеджмент та маркетинг, мистецтво, лабораторії, дизайн та архітектура, громадські організації, журналістика, економіка та фінанси, екологія, консалтинг, імпорт / експорт, деревообробне виробництво, виноробство, туризм.

Які переваги програми “німецька + стажування”?

Окрім підвищення свого рівня володіння німецькою мовою ви отримаєте якісний професійний досвід у реальній австрійській компанії і зможете додати його до свого резюме.

Вартість

 • 4 тижні (20 уроків на тиждень загальної німецької) – 789 євро;
 • 4 тижні (30 уроків на тиждень загальної німецької) – 1285 євро;

У пакет входить:

 • 5 додаткових уроків знайомства з культурою Австрії (екскурсії, уроки кулінарії, семінари та фільми про австрійську історію, культуру, мистецтво та архітектуру);
 • сертифікат мовної школи по закінченню курсу;
 • користування мультимедійною бібліотекою мовної школи;
 • знижки від мовної школи на відвідування виставок, музеїв, театрів.

Вартість організації стажування мовною школою – 420 євро.

Проживання, переліт та медичне страхування сплачуються додатково.

Будемо раді відповісти на ваші питання про програми німецької в Австрії та Німеччині для дорослих, дітей і підлітків та організувати вашу навчальну подорож! Наші телефони: 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, 044 362 73 63. Email: info @ vyvchay.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Відкрий всі секрети Лондона разом із програмою Secret Cities: English plus Unique Experiences від St Giles International

Лондон – столиця Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що стоїть на березі Темзи. Нам це відомо ще з перших уроків англійської мови, але яке це місто насправді? Який у нього характер, ритм, запах, смак? Чим, окрім стандартного переліку пам’яток з путівника, може здивувати столиця Великої Британії і назавжди закохати у себе?

лондон курси англійської

Дослідити справжній, “нетуристичний” Лондон та отримати відповіді на ці питання допоможе програма “Secret Cities: English plus Unique Experiences” для студентів 18+ від мережі мовних шкіл St Giles International.

“Secret Cities” це більше, ніж звичайна програма англійська + екскурсії. Це справжній калейдоскоп пригод, завдяки якому студенти відкривають для себе всі секрети повсякденного життя британців!

Окрім 20 уроків англійської на тиждень на учасників чекатимуть:

 • екскурсії і відвідування цікавих історичних місць (Гемптон-корт, музей сера Джона Соуна, Еббі-роуд, Кінгс-крос, Ноттінг-хіл, Британська бібліотека, ринок Портобелло-роуд);
 • перегляд вистав у театрах та концерт-холах (Wilton Music Hall, Shakespeare’s Globe Theatre);
 • знайомство з традиційною британською кухнею у місцевих ресторанчиках і пабах з живою музикою;
 • кулінарні і художні майстер-класи (випікання хліба, малювання);
 • спортивні активності (йога, пілатес, медитації, веслування на байдарках, їзда на велосипедах).

*Перелік екскурсій може змінюватися і доповнюватися.

Дати початку програми:

22 червня 2020 / 29 червня 2020 / 06 липня 2020 

13 липня 2020 / 20 липня 2020 / 27 липня 2020

Вартість з проживанням в сім'ї і дворазовим харчуванням - від 663 ф.ст./тиждень

вчити англійську лондон

St Giles International — перевірений партнер освітньої агенції Вивчай!, який вже багато років поспіль доводить свою професійність і керується винятково високими стандартами у викладанні англійської. Щороку наші клієнти привозять позитивні відгуки про свій досвід навчання у школах St Giles International, а ми радіємо за їх швидкий прогрес у володінні англійською.

Будемо раді відповісти на ваші питання про програми англійської у Великій Британії, США та Канаді для дорослих, дітей і підлітків та організувати вашу навчальну подорож! Наші телефони: 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, 044 362 73 63. Email: info @ vyvchay.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Практикуйте французьку на курорті Французької Рів’єри

Бажаєте вдосконалювати свою français на узбережі Середземного моря в одному з найбільш мальовничих місць Франції? Тоді запрошуємо на курс загальної французької або підготовки до іспиту DELF/DALF у містечку Антіб на Лазуровому березі, затишно розташованому між Ніццою та Каннами.

На вас чекає якісне навчання у школі з понад 30-літнім досвідом викладання, проживання у сучасній резиденції Castel Arabel (600 м від моря) та дослідження цікавинок Côte d'Azur, які надихають художників, поетів та письменників з усього світу.

курси французької франція

Спеціальна пропозиція від мовної школи-партнера агенції Вивчай! на навчання у періоди 05.01-27.06.2020 та 23.08-19.12.2020 + проживання у резиденції Castel Arabel.

Навчання 15 годин на тиждень і проживання у резиденції, в кімнаті на одного:

 • 5 тижнів зі знижкою 34%: 2430 1,600 євро;
 • 8 тижнів зі знижкою 28%: 3544 2,560 євро;
 • 12 тижнів зі знижкою 28%: 5316 3,840 євро.

Навчання 15 годин на тиждень і проживання у резиденції, в кімнаті на двох:

 • 5 тижнів зі знижкою 27%: 1730 1,265 євро;
 • 8 тижнів зі знижкою 16%: 2424 2,024 євро;
 • 12 тижнів зі знижкою 16%: 3636 3,036 євро.

курсы французского

Школа Centre International d'Antibes (CIA) – акредитована урядом Франції, а також європейською організацією EAQUALS. Щорічно школу обирають для навчання понад 7000 студентів з усього світу.

Будемо раді відповісти на ваші питання про програми французької у Франції для дорослих, дітей і підлітків та організувати вашу навчальну подорож! Наші телефони: 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, 044 362 73 63. Email: info @ vyvchay.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

 

Знижки на курси вивчення англійської від топової мережі мовних шкіл St Giles International

Надійний і перевірений партнер освітньої агенції Вивчай!, мережа мовних шкіл St Giles International, представлена мовними центрами для дорослих і літніми мовними таборами для дітей і підлітків в Англії, США і Канаді, вже котрий рік поспіль радує сезонними знижками до 30% на дійсно якісні і професійні курси вивчення англійської.

Щороку наші клієнти, як дорослі, так і підлітків, залишають винятково позитивні відгуки про професіоналізм викладачів і високі стандарти мережі. А ми радіємо за їх швидкий прогрес у володінні англійською.

знижки на курси англійської за кордоном

Знижки надаються за умови реєстрації на курс в період 28.12.2019-31.12.2020. Навчатись можна впродовж всього 2020 року, в т.ч. - влітку.

Розмір знижки залежить від країни та навчального центру:

 • 20% знижки: New York, Vancouver;
 • 25% знижки: Brighton, London Highgate, Eastbourne, London Central;
 • 30% знижки: Cambridge.

Для навчання зі знижкою можна обрати:

 • курси загальної англійської мови інтенсивністю 20 або 28 уроків на тиждень;
 • курси англійської для абсолютних початківців (курс має фіксовані дати початку навчання);
 • курси загальної англійської для підлітків 14-16 років інтенсивністю 28 уроків на тиждень (програма проводиться круглорічно в центрах St Giles Eastbourne, London Highgate, Cambridge);
 • курси бізнес-англійської;
 • спеціалізовані курси English for Academic Purposes/ General English plus English for Art & Design/ General English plus English for Tourism (пропозиція залежить від країни і мовного центру);
 • курси підготовки до мовних іспитів Cambridge Exams (FCE / CAE / CPE), IELTS, TOEFL.

Окрема знижка 10% надається на програму Platinum courses (“платинові курси”), орієнтовану на амбітних бізнес-професіоналів, які бажають максимально ефективно покращити свої навички володіння англійською у середовищі колег і однодумців з різних куточків світу. Програма доступна у мовних центрах St Giles New York, Vancouver, London Central, Brighton.

St Giles International — одна з найкращих мережевих шкіл англійської мови, представлена центрами в Британії, Канаді і США. Перша школа St Giles була заснована в Лондоні ще 1955 року. З того часу мережа постійно працює над своїми стандартами і якістю навчальних програм як для дітей, так і для дорослих.

Всі мовні центи St Giles пропонують винятково гарні умови для навчання, індивідуальний підхід до потреб кожного студента. Своїм студентам St Giles International пропонує навчання за винятково якісними і перевіреними методиками, що ґрунтуються на 65-літньому досвіді викладання англійської для іноземних студентів. І хоча кожна школа обладнана сучасним аудіо-візуальним обладнанням, в центрі навчального процесу залишаються висококваліфіковані викладачі з багаторічним досвідом викладання і вмінням знаходити підхід до кожного студента.

За детальною інформацією щодо реєстрації на програми англійської у Британії, Канаді, США для дорослих, дітей і підлітків звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info @ vyvchay. com або по скайпу.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Готуємось зустрічати весну в Лондоні з якісним навчанням всією сім’єю

Після довгого осінньо-зимового періоду, з притаманною йому сірістю, дощами і снігами, так приємно опинитись у квітучому Лондоні, що радує своїх відвідувачів розкішними сакурами і магноліями, соковитою зеленню парків і різноманіттям квітів!

Саме тому в квітні 2020 року наш перевірений партнер, мовна школа St Giles London Central, організовує весняну сімейну програму для сімей з дітками 5-15 років, що поєднує інтерактивні уроки англійської з цікавими і пізнавальними екскурсіями Лондоном. Це чудова можливість насолодитись спільним відпочинком, ефективно провести час разом, дізнатись багато цікавого і корисного про Лондон і Великобританію, знайти друзів серед сімей з різних куточків світу і вдосконалити навички міжнародної комунікації.

весняні канікули англія

Українським студентам школою надається знижка 5%. Знижка врахована у прорахунках нижче.

Пакет весняної програми містить:

 • навчання для дитини: 20 уроків (16.7 годин) навчання на тиждень, всі навчальні матеріали, проживання в приймаючій сім'ї в кімнаті на двох зі сніданком, легкий запакований ланч в будні дні, програма активностей в другу половину дня (3 активності на півдня і 1 екскурсія на цілий день на тиждень);
 • мовні курси для дорослих (за бажання): 20 уроків ( 16.7 годин) навчання на тиждень, проживання в приймаючій сім'ї в кімнаті на двох зі сніданком, легкий запакований ланч в будні дні, програма активностей в другу половину дня (3 активності на півдня і 1 екскурсія на цілий день на тиждень);
 • дорослий, який не навчається, долучається до програми активностей в другу половину дня (3 активності на півдня і 1 екскурсія на цілий день на тиждень);
 • реєстраційний збір.

мовні курси лондонВартість пакету зі знижкою:

 • якщо навчається дорослий і дитина, з проживанням в приймаючій сім’ї і екскурсійною програмою: 1220 ф.ст./тиждень.
 • якщо навчається лише дитина, дорослий супроводжує, з проживанням в приймаючій сім’ї і екскурсійною програмою: 904 ф.ст./тиждень.

Приклад наповнення програми:

курси англійської з дитиною сім'єю

За детальною інформацією щодо реєстрації на програми англійської у Британії для дорослих, дітей і підлітків звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info @ vyvchay. com або по скайпу.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Знижка 15% на навчання на магістратурі у LUISS Business School у Римі, Італія

LUISS Business School (школа бізнесу та менеджменту при LUISS Guido Carli University) (Рим, Італія) дарує знижку 15% на навчання на магістерських програмах англійською мовою за умови подачі документів до 15 травня 2020 року.

магістратура в італії

Знижка актуальна для навчання на програмах однорічної магістратури (Master Universitario di I livello) у 2020/2021 академічному році.

Можливі програми навчання:

Master in International Management:

 • Major in International Management
 • Major in Global Energy Management

Master in Financial Management:

 • Major in Risk and Insurance Management
 • Major in Corporate Finance

Master in Management and Technology:

 • Major in Business Transformation

Master of Luxury, Fashion and Tourism:

 • Major in Fashion Management
 • Major in Luxury Management
 • Major in Tourism Management

Master in Big Data and Management
Master in Business Administration (MBA)

Вартість навчання зі знижкою: 16 000 - 15% = 13 600 євро.

Структура програм передбачає аудиторне вивчення предметів протягом 8 місяців з подальшою реалізацією власного дипломного проекту (стажування у одній з компаній партнерові-університету) протягом 3-4 місяців.

Однорічна магістратура буде цікава

 • студентам, які бажають отримати спеціалізовані професійні навички та пройти стажування у провідних компаніях своєї галузі; 
 • професіоналам з досвідом, які прагнуть удосконалити свої знання і навички у конкретній сфері менеджменту та бізнесу.

Завдяки партнерству університету з компаніями та забезпечення стажування — випускники мають кращі та більші можливості для працевлаштування. Доказом є успішні історії працевлаштування випускників Master in Fashion Management в офісах таких відомих брендів як Louis Vuitton, Prada, Bulgari.

Університет LUISS входить у топ-200 університетів світу з викладання у сфері бізнесу й менеджменту (за даними QS Word University Ratings 2019).

Університет LUISS має престижні акредитації: EQUIS, Project Management Institute, член AACSB International – The Association to Advance Collegiate Schools of Business та GBSN — Global Business School Network.

Корпоративні партнери LUISS Business School: CISCO, IBM, EY, Hertz, Land Rover, Jaguar, Johson&Johson, United Colors of Beneton, Tempur+Sealy та ін.

Більше про однорічну магістратуру в Італії

Більше про магістерську програму Luxury Management

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

 

Долучайся до Black Friday Sale: вивчай англійську та інвестуй у власний розвиток із пропозиціями від мовних шкіл в Англії, США, Мальти, Канади

Неймовірні знижки на чорну п'ятницю

Професійна мовна школа Globe English Centre1) Професійна мовна школа Globe English Centre, що у м. Ексетер, запрошує на круглорічні курси англійської мови і дарує знижку 20% для навчання в осінньо-зимовий період. Школа ідеально підійде дорослим для самостійного навчання або ж сім’ям з дітьми від 6 років для проведення корисних сімейних канікул з вивченням англійської. В рамках сімейних програм батьки можуть навчатися на курсах для дорослих або ж насолоджуватися відпочинком в Ексетері, поки діти навчаються в групах з однолітками.

Пропозиція розповсюджується на наступні типи курсів:

 • загальна англійська для дорослих (18+) інтенсивністю 20 або 28 уроків на тиждень;
 • курс англійської і активностей для дітей Explorer (6-10 років);
 • курс англійської і активностей для підлітків Discovery ( 11-17 років).

Знижка діє лише за умови завершення курсу до 1 березня 2020 року.

Приклад економії:

 • курс загальної англійська для дорослих інтенсивністю 20 уроків на тиждень та проживання у приймаючій сім’ї, 2 тижні: 1050 902 ф.ст.
 • навчання дитини за програмою Discovery (11-17 років), курс загальної англійської для дорослого, реєстраційний збір та проживання у приймаючій сім’ї з дворазовим харчуванням, 2 тижні: 2295 1980 ф.ст. 
 • навчання дитини за програмою Explorer (6-10 років), курс загальної англійської для дорослого, реєстраційний збір та проживання у приймаючій сім’ї, 2 тижні: 2440 2096 ф.ст.

Мовна школа LSI2) Мережа мовних шкіл Language Studies International (LSI) з понад 50-річним досвідом викладання і представлена мовними центрами в більш ніж 15 країнах світу, дарує шалену знижку 50% на навчання в Англії, Канаді або США.
Знижка надається за умови бронювання курсу навчання тривалістю від 4 тижнів (бронюєте 4 тижні, сплачується лише за 2 тижні навчання). Курс необхідно забронювати до 2 грудня 2019 року, з початком навчання не пізніше 9 червня 2020 року. 

Знижка діє на програми:

 • загальної англійської різної інтенсивності (умови залежать від країни і центру) 
 • бізнес-англійської • підготовки до складання мовних іспитів TOEFL, IELTS, Cambridge

Приклади економії:

 • мовний центр LSI у Торонто: курс інтенсивністю 20 уроків на тиждень та проживання у приймаючій сім’ї, реєстраційний збір: 4 тижні: 2265 1775 кан. дол.;
 • мовний центр LSI у Брайтоні: курс інтенсивністю 20 уроків на тиждень та проживання у приймаючій сім’ї, реєстраційний збір: 4 тижні: 1600 1200 ф.ст.;
 • мовний центр LSI у Нью-Йорку: курс інтенсивністю 20 уроків на тиждень та проживання у приймаючій сім’ї, реєстраційний збір: 4 тижні: 2670 2150 дол. США.

Навчання у АСЕ на Мальті

3) Школа Ace English Malta, що розташована в центральній частині м.Сент-Джуліанс, запрошує на сонячну і теплу, навіть взимку, Мальту і пропонує 50% знижку на курс загальної англійської інтенсивністю від 20 до 30 уроків на тиждень. 
Курс необхідно забронювати до 29 листопада 2019 року. Навчання можна розпочати в будь-який зручний час протягом 2020 року.

Приклади економії:

 • курс інтенсивністю 20 уроків на тиждень, проживання у резиденції, реєстраційний збір та трансфер: 2 тижні: 850 690 євро
 • курс курс інтенсивністю 30 уроків на тиждень та проживання у резиденції, реєстраційний збір та трансфер: 2 тижні: 1010 770 євро

За детальною інформацією щодо реєстрації на програми англійської у Британії, Канаді, США або Мальті для дорослих, дітей і підлітків звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info @ vyvchay. com або по скайпу.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

 

Зимові канікули в Англії з вивченням англійської: захоплююча пригода для всієї сім’ї

Зустрінь новорічні свята з "Вивчай!"

 

Час, проведений з сім’єю, — такий цінний і дарує так багато позитивних емоцій. А корисно проведені зимові канікули в Англії всією сім’єю — це ще й чудовий старт нового року і практична інвестиція у власний особистісний розвиток і розвиток дитини.

Пориньте у вир захоплюючих новорічних пригод у загадковому Лондоні або чарівному Екстері, поєднавши сімейний відпочинок із якісним навчанням у професійних і перевірених мовних школах, партнерах освітньої агенції Вивчай!, Globe English Centre і Frances King, скориставшись сезонними знижками на навчання до 20%.

1) Професійна приватна мовна школа Globe English Centre, що у затишному, історичному Ексетері, запрошує на програми сім’ї з дітьми від 6 років.

Школа круглорічно проводить окремі групові курси для різних вікових категорії:

 • діти 6-10 років долучаються до програми Explorer: 20 уроків (15 годин) навчання на тиждень (з використанням ігор, виконанням міні-проектів в групах), програма активностей в другу половину дня (5 днів на тиждень), екскурсія на цілий день в суботу;
 • підлітки 11-17 років навчаються за програмою Discovery: 20 уроків (15 годин) навчання на тиждень (в т.ч. - проектна робота, розвиток навичок лідерства), всі навчальні матеріали, програма активностей в другу половину дня (5 днів на тиждень), екскурсія на цілий день в суботу;
 • батьки можуть долучитися до курсів загальної англійської для дорослих або просто відпочивати, насолоджуючись шопінгом або дослідженням Ексетера.

Проживання організовується, як правило, в місцевих приймаючих сім’ях-партнерах мовної школи, проте за бажання можливе розміщення в апартментах або готелі поблизу школи.

Вартість пакету (навчається 1 дорослий та 1 дитина), зі знижкою 20%:

 •  навчання дитини за програмою Discovery (11-17 років), курс загальної англійської для дорослого, реєстраційний збір та проживання у приймаючій сім’ї з дворазовим харчуванням, 2 тижні: 1980 ф.ст.
 •  навчання дитини за програмою Explorer (6-10 років), курс загальної англійської для дорослого, реєстраційний збір та проживання у приймаючій сім’ї, 2 тижні: 2096 ф.ст.

* Діти 6 років мають супроводжуватися батьками на всі активності

Знижка діє лише за умови завершення курсу до 1 березня 2020 року.

Новорічні свята з сім'єю

2) Зимова сімейна програма від мовної школи Frances King із затишним центром у центрі Лондона — чудова нагода поєднати інтерактивні уроки англійської з цікавою програмою активностей. На дорослих і дітей від 6 років тут чекає калейдоскоп британських різдвяних традицій, святкування Нового Року в компанії друзів та весела атмосфера різдвяного Лондона.

Програма триває 23 грудня — 31 січня, саме в період, коли Лондон одягається у пишні святкові шати і відкриває свої таємниці своїм гостям. Разом з викладачами школи учасники сімейної програми відвідають тематичний парк зимових розваг у Hyde Park, відчують себе частинкою магічного світу “Гаррі Поттера” під час тематичних піших екскурсій, запалять святкові вогні на ялинці і долучаться до новорічного параду в центрі міста тощо. Навчання інтенсивністю 20 уроків (16 год 40 хв) на тиждень проходить в міжнародних класах до 15 студентів; групи формуються залежно від віку і рівня англійської студентів.

Проживання організовується, як правило, в місцевих приймаючих сім’ях-партнерах мовної школи, проте за бажання можливе розміщення в резиденції, апартментах або готелі поблизу школи.

Вартість пакету (навчається 1 дорослий та 1 дитина):

 •  навчання для дитини, навчання для дорослого, реєстраційний збір, проживання у приймаючій сім’ї з дворазовим харчуванням, 2 тижні: 2397 ф.ст.
 

За детальною інформацією щодо реєстрації на програми англійської у Британії для дорослих, дітей і підлітків звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info @ vyvchay. com або по скайпу.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

 

Проведи незабутні різдвяно-новорічні канікули в Лондоні разом зі школою Frances King

Christmas Time... Зазвичай динамічний і діловий Лондон поступово сповільнює темп і одягається в казкові новорічні шати. Якщо різдвяно-новорічні канікули в Англії — ваша давня мрія, пропонуємо звернути увагу на чудовий тематичний курс Christmas and New Year in London від наших партнерів, мовної школи Frances King. Це — гарантовані нові знання і прокачана англійська, цікаві знайомства зі студентами з різних куточків світу, дослідження британських різдвяних традицій і можливість стати частинкою грандіозних новорічних святкувань в самому серці величної Англії.

Новорічні свята у Лондоні

 • Вік студентів: від 18 років
 • Можливі дати початку курсу: 23.12.2019 або 30.12.2019 (школа не працює в наступні дні: 25-26 грудня, 1 січня)
 • Тривалість навчання: 1 або 2 тижні (можна поєднати з додатковими тижнями навчання до або після тематичного курсу)
 • Інтенсивність навчання: тиждень з початком 23.12.2019 - 12 уроків (10 годин) на тиждень; тиждень з початком 30.12.2019 - 16 уроків (13 годин 20 хв) на тиждень 
 • Проживання: резиденція, на відстані 10-20 хв. від школи на метро (залежно від наявності місць на момент бронювання).
 • насичена програма активностей, серед яких: відвідання музею Natural History Museum, прогулянка центральним районом Лондона Covent Garden, Piccadilly Circus, Lower Regent Street, Pall Mall, Trafalgar Square and Whitehall, піший тур до Westminster Abbey, Houses of Parliament, South Bank, чаювання у Crown Plaza, екскурсія до Greenwich на човні, участь у традиційному новорічному параді та святкових фестивалях.

Вартість:

 • тиждень 1 (23.12.-27.12), проживання у резиденції: від 436 ф.ст.;
 • тиждень 2 (30.12.-03.01), проживання у резиденції: від 555 ф.ст.;
 • 2 тижні (23.12.-03.01), проживання у резиденції: від 991 ф.ст.

Навчання у Frances King

Мовний центр Frances King в Лондоні вже понад 45 років допомагає студентам від 18 років опановувати англійську мову у справжньому, живому середовищі. Тут завжди панує дуже динамічна, позитивна атмосфера, а викладачі максимально використовують найсучасніші методики викладання англійської для швидкого прогресу студентів. Школа має чудову матеріальну базу: класи з сучасною аудіо-візуальною технікою і інтерактивними дошками; комфортні студентські вітальні для спілкування студентів; кафе із запашною кавою тощо.

За детальною інформацією щодо реєстрації на програми англійської у Британії для дорослих, дітей і підлітків звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info @ vyvchay. com або по скайпу.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ready, steady, go… за якісним навчанням зі знижками від мережі шкіл St Giles International

Знижка на вивчення англійської

 

Мережа шкіл St Giles InternationalРаді повідомити про додаткові знижки до 40% з нагоди “чорної п'ятниці” на курси англійської від наших перевірених партнерів — мережі мовних шкіл St Giles International, представленої мовними центрами в Англії, США і Канаді. Якісне навчання за передовими методиками і індивідуальний підхід гарантуємо. Поспішіть забронювати, дешевше вже не буде!

Знижка діє лише за умови реєстрації на курс в період 22.11.2019-22.12.2019. Навчатись можна впродовж 2019-2020 років.

Розмір знижки залежить від країни та навчального центру:

 • 35% знижки: New York, London Central, Vancouver, Cambridge;
 • 30% знижки: Brighton, London Highgate, Eastbourne

Для навчання зі знижкою можна обрати:

 • курси загальної англійської мови інтенсивністю 20 або 28 уроків на тиждень; 
 •  курси англійської для абсолютних початківців (курс має фіксовані дати початку навчання); 
 • курси загальної англійської для підлітків 14-16 років інтенсивністю 28 уроків на тиждень (програма проводиться круглорічно в центрах St Giles Eastbourne, London Highgate, Cambridge);
 • курси бізнес-англійської;
 • спеціалізовані курси English for Academic Purposes/ General English plus English for Art & Design/ General English plus English for Tourism (пропозиція залежить від країни і мовного центру); 
 • курси підготовки до мовних іспитів Cambridge Exams (FCE / CAE / CPE), IELTS, TOEFL.

Окрема знижка 10% надається на наступні програми:

 • “платинові курси” для бізнес-професіоналів у St Giles New York, Vancouver, London Central, Brighton;
 • унікальний у сфері вивчення англійської за кордоном курс Secret Cities (Таємничі міста) з чудовим екскурсійним наповненням в будні дні і на вихідних для дорослих студентів (18+) у навчальних центрах Brighton, New York, London Central та підлітків 14-17 років у мовному центрі London Highgate;
 • захоплюючий однотижневий курс The St Giles School of English and Wizardry (англійська і світ чарівників) для підлітків 12-17 років, що поєднує у собі уроки англійської мови та тематичні активності за мотивами книг “Гаррі Поттер”, у мовному центрі London Highgate та мовному таборі St Giles у Оксфорді.

Протягом дії спеціальної пропозиції є також можливість також забронювати місце на літній програмі у мовному таборі St Giles у Los Angeles.

Окрема знижка 40% надається на будь-який короткий курс вивчення англійської у St Giles San Francisco, за умови завершення курсу до 20.12.2019

знижки у St Giles International

St Giles International надійний і перевірений партнер освітньої агенції Вивчай!, який вже багато років поспіль доводить свою професійність і керується винятково високими стандартами у викладанні англійської для міжнародних студентів. Щороку наші клієнти від 14 років з дорослих мовних шкіл і віком 7-16 років з дитячих мовних центрів St Giles привозять позитивні відгуки про свій досвід навчання у школах St Giles International, а ми радіємо за їх швидкий прогрес у володінні англійською.

За детальною інформацією щодо реєстрації на програми англійської у Британії, США та Канаді для дорослих, дітей і підлітків звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info @ vyvchay. com або по скайпу.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

 

Сезонні знижки на навчання та проживання в осінньо-зимовий період на Мальті

Сезонні знижки на навчання на Мальті

Професійна мовна школа Gateway School of English запрошує на навчання до популярного курортного містечка Сент-Джуліанс (St Julian's) та пропонує студентам сезонні знижки на навчання та проживання в період з листопада 2019 по лютий 2020 року:

 • безкоштовний апґрейд курсу загальної англійської з 20 до 30 уроків на тиждень (20 уроків на тиждень в групах + 10 уроків розмовної англійської);
 • знижку 20% на проживання у резиденції GSE (доступні кімнати на одного, двох або трьох чол. зі сніданком) за умови бронювання до 31.12.2019;
 • знижку 10% на проживання у резиденції GSE (доступні кімнати на одного, двох або трьох чол. зі сніданком) за умови бронювання з 1.01.2020.

Приклад економії (зі знижкою 20% на проживання):

 • навчання інтенсивністю 30 уроків на тиждень і проживання в резиденції GSE, в кімнаті на одного зі сніданком, 2 тижні: 1040 790 євро.

Додатково оплачуються: авіапереліт, трансфер, послуги агенцї.

Мовна школа Gateway School of English – була заснована у 2002 році та має репутацію однієї з найкращих мовних шкіл на Мальті. GSE займає дуже затишне приміщення в спокійному житловому районі міста Сент-Джуліанс, на відстані 20-30 хв. пішки до пляжів і набережної. Студенти навчаються в сучасних просторих класах з інтерактивними дошками; мають доступ до комп'ютерної лабораторії, бібліотеки, зони відпочинку на даху. Однією з переваг школи є розташування навчального блоку поруч із чудово обладнаною резиденцією, тож студентам не потрібно витрачати більше однієї хвилини, щоб дістатись навчальних класів вранці.

Мовні курси на Мальті

За детальною інформацією щодо реєстрації на програми англійської на Мальті для дорослих, дітей і підлітків звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info @ vyvchay. com або по скайпу.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

 

Гарячі знижки на навчання в Канаді, що зігріють навіть в холодну осінню пору

Провідні канадські мовні школи, надійні партнери освітньої агенції Вивчай! не перестають радувати своїми щедрими знижками на курси англійської мови у Торонто, Ванкувері і Монреалі:

1) Невеличкий професійний мовний центр Access Engish, з унікальною затишною атмосферою і сімейними цінностями у самому серці жвавого Торонто, пропонує безкоштовні тижні навчання на курсі загальної англійської інтенсивністю 20 або 30 уроків на тиждень:

 • за умови бронювання курсу тривалістю 4-7 тижнів, отримуйте 1 додатковий тиждень навчання в подарунок;
 • за умови бронювання курсу тривалістю 8-19 тижнів, отримуйте 2 додаткових тижнів навчання в подарунок; 
 • за умови бронювання курсу тривалістю від 20 тижнів, отримуйте 4 додаткових тижні навчання в подарунок;

Пропозиція діє лише за умови бронювання курсу з 01.11.2019 по 31.12.2019 року. Розпочати навчання можна протягом 6-ти місяців після бронювання.

Приклад економії:

 • навчання інтенсивністю 20 уроків на тиждень і проживання в приймаючій сім'ї: 
  4+1 тижні: 1,885 1,545 кан.дол;
  13+2 тижнів: 5,085 4,445 кан.дол;
  20+4 тижнів: 7,815 6,775 кан.дол.

Додатково оплачуються: проживання + реєстраційний збір, авіапереліт до Торонто, візовий збір, послуги агенції.

Мовна школа Access Engish — одна з небагатьох мовних шкіл Канади, яка була заснована як сімейний бізнес вже майже 20 років керується сім'єю. Особливий підхід власників до організації навчання створює у школі дуже позитивну атмосферу. Викладачі школи завжди уважно аналізують потреби студентів і адаптують навчальну програму під них для досягнення найкращих результатів.

Навчання у Канаді зі знижкою

2) Амбітна мережа мовних шкіл ЕС з сучасними мовними центрами запрошує вивчати загальну англійську або готуватись до мовних іспитів у Ванкувері, Торонто і Монреалі зі щедрими знижками:

 • за умови бронювання курсу тривалістю до 12 тижнів, отримуйте знижку 20%;
 • за умови бронювання курсу тривалістю від 12 тижнів - отримайте знижку 30% та безкоштовний трансфер з аеропорту.

Пропозиція діє лише за умови бронювання курсу з 31.12.2019 року.  Розпочати курс можна у будь-який зручний час протягом 2019-2020 року.

Міжнародна мережа мовних шкіл ЕС має мовні центри у США, Канаді, Британія, Мальті, Ірландії, Новій Зеландії, Австралії, ПАР. Школа має власну методику викладання та пишається своїми висококваліфікованими викладачами. Школи мережі — серед найкращих шкіл вивчення англійської мови як з точки зору якості викладання, так і матеріального забезпечення та турботи про студентів. EC — завжди на крок попереду.

Знижка на навчання в Канаді

За детальною інформацією щодо реєстрації на програми англійської в Канаді для дорослих, дітей і підлітків звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info @ vyvchay. com або по скайпу.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

 

Плануйте літо заздалегідь та отримуйте щедрі знижки на літні програми для дітей та підлітків в Англії

Провідна школа англійської мови Anglo-Continental, що у затишному курортному Борнмуті (Bourmemouth, південне узбережжя Англії), запрошує дітей, підлітків і молодь, у період з 1 червня по 22 серпня 2020 року, на насичені літні програми вивчення англійської і надає наступні знижки: 

Діти і підлітки 10-16 років (окремі групи 10-13 і 14-16 років): 4 тижні навчання на курсах інтенсивністю 20 уроків на тиждень + повна програма активностей після обіду і на вихідних та безкоштовнийза ціною 3-х тижнів. 

Вивчення англійської зі знижкою

Приклад пакету і економії: 

 • діти 10-13 років: 4 тижні навчання інтенсивністю 20 уроків на тиждень, повна програма активностей після обіду і на вихідних, проживання в приймаючій сім'ї, щоденний супровід дитини сім'єю з/до навчального центру, індивідуальний трансфер в день прильоту та відльоту* — 2967 ф.ст(економія 740 ф.ст.) 
 • підлітки 14-16 років: 4 тижні навчання інтенсивністю 20 уроків на тиждень, повна програма активностей після обіду і на вихідних, проживання в приймаючій сім'ї, індивідуальний трансфер в день прильоту та відльоту* — 2655 ф.ст. (економія 740 ф.ст.)

*безкоштовний трансфер надається за умови відльоту у п’ятницю з аеропорту Хітроу.

Пропозиція дійсна за умови бронювання до 01.04.2020. 

Додатково оплачуються: трансфер з аеропорту в день приїзду, трансфер в день від'їзду (окрім зазначених опцій в пропозиції), щоденний супровід дитини сім'єю з/до навчального центу (за бажання, для дітей 14-16 років), візовий збір, авіапереліт, послуга супроводження представником авіакомпанії за потреби, страховка, послуги освітньої агенції Вивчай!.

Англійська влітку

Anglo-Continental — мовна школа, що була заснована у 1950 році і до цього часу керується сім'єю. Школа пропонує якісні курси загальної і спеціалізованої англійської, курси підготовки до мовних іспитів для студентів від 16 років; а влітку запрошує дітей і підлітків 10-16 років у мовний табір. Anglo-Continental особливо піклується про якість навчальних програм, індивідуально підходить до академічних потреб кожного студента.

За детальною інформацією щодо реєстрації на програми англійської в Англії для дорослих, дітей і підлітків звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info @ vyvchay. com або по скайпу.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Приємні знижки від мовних шкіл сонячної Мальти

1) Любите планувати заздалегідь? Зробіть це вигідно разом із пропозицією від надійного партнера освітньої агенції Вивчай!, мовної школи GV Malta, що у мальовничому містечку St Paul’s Bay, на самісінькому лазуровому узбережжі Мальти.

Навчання англійської на Мальті

GV Malta – мовна школа, яка керується сім'єю і має неймовірно затишну, теплу і сімейну атмосферу. Єдина школа на Мальті, акредитована міжнародною організацією Quality English (контролює академічні навчальні програми і стандарти викладання в мовних школах по всьому світу). Протягом року школа приймає на навчання дорослих студентів від 18 років на курси вивчення загальної і бізнес-англійської, підготовки до мовних іспитів, а також організовує сімейні програми для всієї родини, навіть з найменшими дітьми від 6 місяців.

Лише за умови бронювання до 6 грудня 2019 року школа надає знижку 10% на курс загальної англійської інтенсивністю 20 або 30 уроків на тиждень і проживання у резиденції із самообслуговуванням, або у приймаючій сім’ї з дворазовим харчуванням. Навчатись зі знижкою можно протягом усього 2020 року, навіть влітку.

Приклад економії:

 • навчання інтенсивністю 20 уроків на тиждень і проживання в резиденції Hortensia, в кімнаті на одного (період - зима): 4 тижні 1,600 1,440 євро.
 • навчання інтенсивністю 20 уроків на тиждень і проживання в приймаючій сім’ї, в кімнаті на одного (період - літо): 4 тижні 2,400 2,160 євро.

Максимальна тривалість навчання зі знижкою — 8 тижнів.

2 ) Сучасна мовна школа Ace English Maltaу курортному місті Сент-Джуліанс (St Julian's), надає спеціальні пропозиції:

Вивчення англійської у школі ACE English Malta

Для студентів, які зацікавлені у короткострокових курсах загальної англійської інтенсивністю 20 або 30 уроків на тиждень тривалістю 2-7 тижнів: 

 • 15% знижки на бронювання лише курсу англійської мови;
 • 25% знижки на бронювання курсу англійської та проживання від школи (знижка розповсюджується лише на курс навчання).

Для студентів, які зацікавлені у довгострокових курсах (від 8-ми тижнів):  

 • безкоштовний апґрейд інтенсивності курсу загальної англійської від 20 уроків до 30 уроків на тиждень на половині тривалості курсу (наприклад, за умови реєстрації на курс тривалістю 8 тижнів, студент отримує 4 тижні навчання інтенсивністю 20 уроків на тиждень + 4 тижні навчання інтенсивністю 30 уроків на тиждень).

Пропозиція дійсна за умови бронювання до 31.12.2019. Навчання необхідно розпочати в будь-який період до 31.03.2020.

За детальною інформацією щодо реєстрації на програми англійської на Мальті для дорослих, дітей і підлітків звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info @ vyvchay. com або по скайпу.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Щедрі знижки на курси німецької в Німеччині

Більшість наших клієнтів вибирає літній період для навчання в мовних школах та літніх таборах Німеччини. Проте, протягом року є чудова можливість провести канікули як школярам, так і студентам, вивчаючи німецьку мову зі значними знижками та у менших групах слухачів, що дозволить викладачам більше уваги приділяти кожному студенту.

курси німецької в Німеччині

Професійна і досвідчена мовна школа BWS Germanlingua з відділеннями в Берліні, Мюнхені та Кельні, партнер освітньої агенції Вивчай!, надає знижки на вартість навчання на стандартному та інтенсивному курсах німецької мови для дорослих (від 16 років, як виняток можуть взяти і студента 15 років) за умови бронювання курсу до 31 грудня 2019 року.

Навчатися можна будь-коли, і навіть влітку, до кінця 2020 року.

Знижка 25% від вартості навчання у м. Берлін. Приклади вартості курсів:

 • 2 тижні стандартних курсів (20 уроків німецької на тиждень) — 480 євро, 360 євро;
 • 2 тижні інтенсивних курсів (25 уроків німецької на тиждень) — 580 євро, 435 євро.

Знижка 15% від вартості у м. Кельн та м. Мюнхені. Приклади вартості курсів:

 • 2 тижні стандартних курсів (20 уроків німецької на тиждень) — 480 євро, 408 євро;
 • 2 тижні інтенсивних курсів (25 уроків німецької на тиждень) — 580 євро, 493 євро.

изучать немецкий в германии

Під час навчання, мовна школа BWS Germanlingua пропонує проживання у приймаючих сім’ях та апартаментах. Школа приділяє достатню увагу удосконаленню як розмовної, так і писемної мови, а також пропонує безкоштовні активності та екскурсії після занять.

За подальшими деталями про курси німецької мови в Австрії та Німеччині звертайтесь, будь ласка, до агенції  Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

 

Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
RSS (Opens New Window)