Сторінки із теґом американські університети .

Американські університети – безперечні лідери у китайському рейтингу вищих навчальних закладів

У рейтингу 500-а найкращих вищих навчальних закладів 2011 Academic Ranking of World Universities (ARWU), який вже дев’ятий рік поспіль готується китайським університетом Цзяотун (Shanghai Jiao Tong University), топ-позиції знову зайняли американські університети.

Зокрема, у четвірці найкращих — Harvard University, Stanford University, MIT і University of California, Berkeley. Решту місць першої десятки ділять Cambridge, Caltech, Princeton, Columbia, Chicago та Oxford.

В оцінюванні вищих навчальних закладів світу, дослідження ARWU керується шістьма об’єктивними критеріями, у тому числі такими як кількість випускників і переможців Нобелівської премії, а також премії Філдса, кількість найбільш цитованих дослідників у Thomson Scientific, кількість публікацій в журналах Nature and Science.

Незважаючи на те, що методика оцінювання рейтингу, яка фокусується на досягненнях університетів у дослідженнях, неодноразово критикувалася європейськими університетами, ARWU — у списку досліджень, яким найбільше довіряють в усьому світі.

Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
RSS (Opens New Window)