Сторінки із теґом мовний табір для підлітків .

Плануйте літо заздалегідь та отримуйте щедрі знижки на літні програми для дітей та підлітків в Англії

Провідна школа англійської мови Anglo-Continental, що у затишному курортному Борнмуті (Bourmemouth, південне узбережжя Англії), запрошує дітей, підлітків і молодь, у період з 1 червня по 22 серпня 2020 року, на насичені літні програми вивчення англійської і надає наступні знижки: 

Діти і підлітки 10-16 років (окремі групи 10-13 і 14-16 років): 4 тижні навчання на курсах інтенсивністю 20 уроків на тиждень + повна програма активностей після обіду і на вихідних та безкоштовний за ціною 3-х тижнів. 

Вивчення англійської зі знижкою

Приклад пакету і економії: 

 • діти 10-13 років: 4 тижні навчання інтенсивністю 20 уроків на тиждень, повна програма активностей після обіду і на вихідних, проживання в приймаючій сім'ї, щоденний супровід дитини сім'єю з/до навчального центру, індивідуальний трансфер в день прильоту та відльоту* — 2967 ф.ст(економія 740 ф.ст.) 
 • підлітки 14-16 років: 4 тижні навчання інтенсивністю 20 уроків на тиждень, повна програма активностей після обіду і на вихідних, проживання в приймаючій сім'ї, індивідуальний трансфер в день прильоту та відльоту* — 2655 ф.ст. (економія 740 ф.ст.)

*безкоштовний трансфер надається за умови відльоту у п’ятницю з аеропорту Хітроу.

Пропозиція дійсна за умови бронювання до 01.04.2020. 

Додатково оплачуються: трансфер з аеропорту в день приїзду, трансфер в день від'їзду (окрім зазначених опцій в пропозиції), щоденний супровід дитини сім'єю з/до навчального центу (за бажання, для дітей 14-16 років), візовий збір, авіапереліт, послуга супроводження представником авіакомпанії за потреби, страховка, послуги освітньої агенції Вивчай!.

Англійська влітку

Anglo-Continental — мовна школа, що була заснована у 1950 році і до цього часу керується сім'єю. Школа пропонує якісні курси загальної і спеціалізованої англійської, курси підготовки до мовних іспитів для студентів від 16 років; а влітку запрошує дітей і підлітків 10-16 років у мовний табір. Anglo-Continental особливо піклується про якість навчальних програм, індивідуально підходить до академічних потреб кожного студента.

За детальною інформацією щодо реєстрації на програми англійської в Англії для дорослих, дітей і підлітків звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30, на електронну адресу info @ vyvchay. com або по скайпу.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Корисні осінні канікули на Мальті разом з мовною школою BELS

осінній табір мальтаПрофесійна мовна школа BELS з понад 15-річним досвідом навчання англійській мові дітей і дорослих, запрошує підлітків 11-17 років провести незабутні осінні канікули у сонячній Мальті. Осінній мовний табір організовується в містечку Сент-Полс-Бей (St Paul's Bay) у період з 20 жовтня по 3 листопада 2018 року.

Переваги навчання на Мальті саме восени:

 • менша наповненість мовних центрів, а отже - вищий рівень увагу з боку викладачів і персоналу до потреб кожної дтини;
 • менший потік студентів з Росії і України, що забезпечує кращу практику саме англійської в міжнародном середовищі;
 • чудова, тепла погода (20-24 C) з великою кількістю сонячних бездощових днів;
 • поєднання програми навчання з цікавими екскурсіями і активностями;
 • відсутність потреби оформлювати візу за наявності біометричного паспорту.

канікули на мальті для дітей

 
Вік, роки Опис програми (що включено) Тривалість програми Вартість
11-17
 • 20 уроків загальної англійської на тиждень (заняття проходять блоками по 90 хв.);
 • проживання: в приймаючій сім’ї, в кімнатах на двох, ванна ділиться з сім'єю; або в 3-зірковому готелі (кімната на 2-3 студентів з власною ванною);
 • full-board: сніданок, обід, вечеря щодня;
 • навчальні матеріали;
 • 4 післяобідні екскурсійні тури протягом тижня (наприклад, Валетта, Мдіна, Сент-Джуліанс та ін.);
 • екскурсійний тур на човні до о.Коміно (на півдня у суботу);
 • вечірні активності 5-6 днів на тиждень (ігри, квести, ночі кіно, вечірки та ін..);
 • трансфер з і до аеропорту;
 • цілодобовий нагляд за дітьми.

1-2 тижні

20 жовтня - 3 листопада 2018 року


475 євро за тиждень (проживання в сім'ї)

525 євро за тиждень (проживання в резиденції)

Додатково оплачуються: авіаквитки, послуга супроводу дитини представником авіакомпанії (за потреби), послуги агенції.

табір мальтамовний табір на мальті

Школа BELS, завдяки своєму зручному розташуванню у місті Сент-Полс-Бей, неподалік від Бугібби і Валетти, дає можливість насолодитися усіма перевагами цих курортних міст, що славляться поєднанням історичних пам'яток, модних бутиків та ресторанів. У розпорядженні школи 15 просторих аудиторій з сучасним обладнанням. Тут викладають справжні професіонали своєї справи, які цінують комфортну і дружню атмосферу під час навчання. Школа завжди готова забезпечити 24-годинну підтримку і допомогу для кожного студента.

Нагадуємо, що за наявності біометричного паспорту, українські студенти можуть подорожувати і навчатись на Мальті протягом 90 днів без відкриття окремої візи.

За подальшими деталями щодо англомовних таборів для дітей і підлітків на Мальті, звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30

Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA
RSS (Opens New Window)