Сторінки із теґом обучение в америке .

Common Application — надійна онлайн-платформа для вступу в університети США

поступить в университет сша

При вступі в університети США, абітурієнти — американці та іноземці — подають свої документи онлайн (дуже рідко паперово) — або напряму через спеціальну аплікаційну систему самого університету, або через спеціально розроблену зовнішню аплікаційну систему. Найбільше придатною такою системою для іноземців сьогодні є Common Application (Common App скорочено).

The Common Application — це неприбуткова членська організація, ціллю роботи якої є зробити процес вступу в університети доступним, справедливим та цілісним (про що можна почитати на сайті даної організації). Сьогодні членами даної організації є понад 800 університетів і коледжів з 20 країн світу, проте в основному з США. Якщо якийсь університет не входить у дану організацію, тоді подавати документи до нього треба окремо.

подача документів у виш США

З технічної точки зору, Common App — це спеціально розроблений аплікаційний онлайн-сервіс, єдина платформа для вступу на програми бакалавріату і подачі документів одночасно у декілька університетів, що робить саму процедуру більше зрозумілою і економить час не лише абітурієнтам, але і шкільним радникам і вчителям, які подають рекомендації і транскрипти (оцінки) для абітурієнта один раз для всіх університетів, які вибрав аплікант. Не дарма платформою сьогодні користуються понад 1 млн. абітурієнтів.

Платформа Common Application дозволяє заповнити громіздку анкету про себе — одну для всіх університетів-членів організації, зробити набір коледжів за певними критеріями, дати запити на рекомендації, вказати результати тестів, подати особистого есе Common Application Personal Essay, відповісти на окремі запитання кожного з університетів, оплатити реєстраційний збір кожного з університетів або вибрати опцію-запиту на дозвіл не платити такий реєстраційний збір (application fee waiver).

Анкета, зокрема, просить контактну і особисту (наприклад, громадянство) інформацію апліканта, дані про його/її сім’ю, освіту, академічні досягнення, позакласні заходи, результати тестів тощо Важливо, що в системі чітко видно усі кінцеві терміни (дедлайни) подачі документів, завершення повного аплікаційного пакету кожного окремого університету. Система також містить поради та надає посилання до інформації щодо отримання фінансової допомоги і стипендій, грантів.

На сайті можна проглянути корисні відео-інструкції не лише про користування самою системою, але і про планування вступу у ВНЗ, написання есе personal essay — від віртуальних радників. До віртуального радника можна звернутися з певним питання і зсередини свого профайлу Common App.

Отже, якщо студент готовий боротися за місце у декількох університетах США, причому хоча би частина з них має доступ до Common Application, тоді дійсно варто зареєструватися і подавати документи саме через цю платформу. Для деяких університетів це є єдиною можливою опцією.

Освітня агенція Вивчай! надає повну консультаційну допомогу у вступі до університетів і ком’юниті-коледжів США, у тому числі на підготовчі програми, та у тому числі в отриманні студентської візи F1. Ми також консультуємо у правильному поданні пакетів Common Application та у підготовці есе. За додатковими деталями звертайтеся, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30.

О проживании в семье в Санта-Монике — из первых рук

Одна из наших клиентов вот первую неделю обучается в языковой школе CSL в Санта-Монике, возле Лос-Анджелеса в Калифорнии. Кроме обучения, Ольга много путешествует, а также регулярно пишет очень интересные записки о ее пребывании в США.

Так как многих студентов, а также их родителей всегда волнует вопрос места и условий проживания в Америке во время обучения, мы решили воспользоваться тем, что Ольга все так интересно описывает, и попросили написать немного и об условиях ее проживания в семье в Санта-Монике (проживание с завтраком и ужином). И вот, информация из первых рук из Санта-Моники:

«Написала Записки, решила лечь еще поспать, но не спалось. Решила зря время не тратить, пошла в душ и столкнулась с Беверли (прим.: хозяйка дома), которая тоже встает очень рано. Мы еще со вчерашнего дня договорились, что я завтракаю яичницей, чем я ей очень обязана. Без яичницы на завтрак мне не жить!...

Кстати, про дом и комнаты. Домик одноэтажный, но очень уютный. При входе налево комната без двери, что-то типа гостиной, справа тоже комната с кучей надувных матрацев, я так поняла, что там спят Дэриел и Маркус (прим.: гостят у Беверли до среды). Оказывается Маркус, это друг внука Беверли, он просто повсюду ездит с этой семьей. В среду они все на Гавайи улетают, круто! Дальше опять комната налево... Направо от нее кухня. За кухней душ и туалет, а дальше прямо моя комната. Средняя и очень милая. Наверное, немного больше моей киевской. С огромным плазменным экраном... (Смотрите фото комнаты Ольги неже)

По названиям улиц в этом районе совсем не сложно ориентироваться. Беверли живет на 19ой. А далее идут 18ая, 17ая, ну и ниже. Я дошла аж до 9й, что в принципе далеко. Так Беверли сказала. А у меня просто было желание пройтись и лишние два часа. Все домики ухоженные и одноэтажные. Люди приветливые. Хулиганов не видела.

...Обнаружила, что мой нетбук сдох, а переходника-то нет, вот ужас. Дочка Беверли, Тина, принялась быстро искать по интернету мне переходник и звонить по магазинам. Где-то нашли, и мы с Беверли вскочили в машину и помчались. Еле успели к закрытию, оставалось пару минут. Пока я покупала, Беверли случайно припарковалась не там, везде странные таблички, об этом и Джеки (прим.: сотрудница школы CSL) говорила, чтобы мы внимательно смотрели. Например «парковка только с 12 до 6», вот на такую мы и попались! А штрафы по 500 долларов!!! Но офицер попался добрый, отпустил нас, уж точно не украинский гаишник. Просто Беверли его попросила и объяснила ситуацию, да и мальчик-продавец вышел и сказал, что мы не специально, а только в магазин заехали... А Беверли реально такой прекрасный человек, ну кто бы меня еще в машине по городу за переходником возил?..

...Когда приехали, я получила отличный ужин, спагетти с фаршем и салат из помидоров, черри и листьев капусты. Мне хотели еще добавки дать, но я решила не переедать на ночь, хотя и походила я сегодня прилично, и утром, и вечером, в поиске остановки, вот смехота!!!». 

Спасибо, Ольга, за такое яркое изложение. Будем ждать от тебя еще новостей.

Юля

Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
RSS (Opens New Window)