Сторінки із теґом юридична англійська .

Знижки на курси для зрілих професіоналів від мовної школи Anglo-Continental

 школа на мальті

Провідна школа англійської мови Anglo-Continental, що зручно розташувалася на морському узбережжі у затишному Борнмуті (Bourmemouth, південне узбережжя Англії) надає спеціальні пропозиції на навчання у 2019 році:

  • 4 тижні навчання на курсі Business and Specialised Course за ціною 3-х (економія 440 ф.ст.);
  • 3 тижні навчання на курсах Young Learner або Vacation Course за ціною 2-х (економія 335 ф.ст.);

Business and Specialised Course - це комбінований курс, що поєднує вивчення загальної (20 уроків на тиждень) та спеціалізованої* англійської (10 уроків на тиждень), доступний для студентів від 18 років і зрілих професіоналів, які володіють мовою на рівні Intermediate і вище.

*Спеціалізацію можна обрати серед наступних опцій:

  • English for Business/ Finance/ Management/ Marketing & Sales;
  • English for Medical Professionals/ Medical Students;
  • English for Law;
  • English for Health & Safety;
  • English for Oil & Gas Industry.

Заняття з загальної англійської проходять у групах не більше 15 чол., а під час уроків спеціалізації - не більше 5. Тривалість уроку - 45 хв.

Пропозиція дійсна протягом 7 січня - 29 березня та 2 вересня - 20 грудня 2019 року.англійська для дорослих

Young Learner Course  це курси вивчення англійської мови для дітей і підлітків 10-16 років інтенсивністю 20 уроків на тиждень + повна програма активностей після обіду і на вихідних. 

Приклад пакету:

  • 3 тижні навчання інтенсивністю 20 уроків на тиждень (діти 10-13 років), повна програма активностей після обіду і на вихідних, проживання в приймаючій сім'ї (full board: сніданок, обід  і гаряча вечеря кожного дня) — 1712 ф.ст.
  • 3 тижні навчання інтенсивністю 20 уроків на тиждень (підлітки 14-16 років), повна програма активностей після обіду і на вихідних, проживання в приймаючій сім'ї (full board: сніданок, обід  і гаряча вечеря кожного дня) — 1478 ф.ст. 

Додатково оплачуються: реєстраційні внески, трансфери з та до аеропорту, візовий збір, авіапереліт, послуга супроводження представником авіакомпанії за потреби, страховка, послуги освітньої агенції Вивчай!.

Навчатись можна у період з 7 січня по 9 лютого та з 1 по 27 квітня 2019 року.

англійська мова діти і молодь

Vacation Course програма для молоді 16-20 років інтенсивністю 20 уроків на тиждень + повна програма активностей після обіду і на вихідних.

Приклад пакету:

  • 3 тижні навчання інтенсивністю 20 уроків на тиждень, повна програма активностей після обіду і на вихідних, проживання в приймаючій сім'ї (full board: сніданок, обід  і гаряча вечеря кожного дня) — 1478 ф.ст.

Додатково оплачуються: реєстраційні внески, трансфери з та до аеропорту, візовий збір, авіапереліт, послуга супроводження представником авіакомпанії за потреби, страховка, послуги освітньої агенції Вивчай!.

Навчатись можна у період з 7 січня по 9 лютого 2019 року.

Anglo-Continental — мовна школа, що була заснована у 1950 році і до цього часу керується сім'єю. Школа пропонує якісні курси загальної і спеціалізованої англійської, курси підготовки до мовних іспитів для студентів від 16 років; а влітку запрошує дітей і підлітків 10-15 років у мовний табір. Anglo-Continental особливо піклується про якість навчальних програм, індивідуально підходить до академічних потреб кожного студента.

За подальшими деталями щодо навчання у Великій Британії, звертайтесь, будь ласка, до агенції Вивчай! за тел. 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30.

RSS (Opens New Window)