англійська в брайтоні брайтон коледжBrighton Language College (BLC) — невелика за розмірами мовна школа у серці Брайтона, з великою відданістю її персоналу своїй роботі та студентам. Школа була заснована у 1996 році і до цього часу зберігає теплу затишну атмосферу навчання та сімейну турботу про своїх студентів. Крім високого рівня загального сервісу, коледж має і високі академічні стандарти, що підтверджуються акредитацією Британськї Ради й членством в асоціації English UK. Більше про переваги членства шкіл в English UK можна почитати за посиланням.

Сучасна будівля Brighton Language College розташована навпроти колишньої приморської резиденції британських королів Королівського Павільйону (Royal Pavilion), 2 хв. пішки від пляжу. У розпорядженні студентів – затишні класні кімнати, комп'ютерний центр, бібліотека, кімната для відпочинку.

курси англійської в брайтоніПротягом усього року центр пропонує різні типи курсів для дорослих студентів від 16 років, а в літні місяці сюди також запрошують дітей від 5 років разом з батьками. У класах до 14 чол., проте насправді багатонаціональні групи можуть містити лише 8-10, а то й 6 студентів для більшої уваги до потреб кожного. Тривалість заняття у школі — 45 хв.

Навчаючись у Brighton Language College, студент можуть обрати курси загальної англійської, підготовки до мовного тесту IELTS різної інтенсивності, а також скомбінувати названі курси із індивідуальними заняттями з вчителем або з післяобідніми заняттями й активностями — дослідженням культури й історичної спадщини Брайтона (1-тижневий курс Heritage and Culture), заздалегідь запланованими спортивними активностями (курс Activity, розрахований на 1-4 тижні) або саме водним спортом (курс Water Sports, розрахований на 1-4 тижні) влітку.

Дуже популярним є сімейне навчання у Brighton Language College, адже дітей на спеціально розроблені програми по групах приймають від 5 років. Під час навчання дитини батьки можуть або навчатися на курсах для дорослих, або займатися туризмом і шопінгом, а потім забирати дітей після занять. Додаткової соціально-туристичної програми сімейне навчання не передбачає.

Загальні курси англанглійська в брайтоні ійської Brighton Language College націлені перш за все на підвищення рівня розуміння й спілкування англійською мовою за допомогою ефективних вправ та сучасних методів навчання. Тривалість курсу – від 1 до 48 тижнів. Інтенсивність курсу – від 20 до 30 уроків на тиждень.

Курси підготовки до IELTS пропонують студентам професійну підготовку до складання іспиту для визначення рівня мови, результати якого визнає переважна більшість міжнародних організацій та вищих навчальних закладів світу. Тривалість курсу – від 1 до 48 тижнів. Інтенсивність курсу – від 20 до 30 уроків на тиждень.

Індивідуальні заняття з учителем (One to one) – це чудова можливість цілковито зануритися у вивчення мови й зосередитися на своїх власних потребах. Викладач приділяє студентові 100% своєї уваги, не відволікаючись на інших студентів, і таким чином допомагає якнайкраще засвоїти й зрозуміти новий матеріал чи пояснити давно вивчені, але складні саме для даного студента, ньюанси. Тривалість курсу – від 1 до 8 тижнів. Інтенсивність курсу – від 20 до 55 уроків на тиждень. Для навчання можна обрати лише індивідуальне навчання One to one, а можна поєднати його з груповими заняттями.

брайтон вивчення англіської в англіїНа час навчання, координатори Brighton Language College уважно підбирають для студентів сім'ї для проживання — з одноразовим чи дворазовим харчуванням, зі спільною чи власною ванною кімнатою.

Місто Брайтон приваблює своєю прекрасною архітектурою, вуличними кафе, яскравим нічним життям й королівською атмосферою. Студенти й туристи обовязково відвідують The Royal Pavilion, насолоджуються сервісом ресторанів та гуляють вздовж пірсу Brighton Pier, відкритого ще у 1899 році. Від Брайтона можна легко дістатися до історичних місць Лондона протягом всього 1,5 год. на поїзді чи автобусі.