Курси ділової англійської мови за кордоном. Англійська для бізнесу

ділова англійська за кордономАнглійська була і залишається мовою ділового світу. Сьогодні неможливо успішно просуватися по кар'єрній драбині у міжнародній компанії, ефективно працювати з іноземними партнерами, почувати себе впевнено на глобальному ринку праці без знань граматично правильної і до того ж сучасної бізнес-англійської. Не дивно, що все більше людей з усього світу — як зовсім молоді випускники університетів і спеціалісти-початківці, так і вже зрілі та досвідчені фахівці та власники бізнесу — їдуть у мовні школи англомовних країн, перш за все Англії, США, Канади і Мальти, удосконалювати саме ділову англійську мову (business English).

Мовні центри-партнери освітньої агенції Вивчай! розробили курси англійської для бізнесу різного програмного наповнення, інтенсивності та тривалості. Для конкретного клієнта ми підбираємо програму ділової англійської, беручи до уваги наступні основні умови:

 • сфера зайнятості, досвід роботи та вік студента;
 • рівень знань англійської мови;
 • бачення клієнта його потреб і цілей навчання;
 • часові рамки навчання;
 • фінансові можливості.

Основні типи курсів бізнес-англійської у мовних школах за кордоном програми бізнес-англійської за кордоном

 • Загальна англійська мова + ділова англійська мова: як правило, це 20 уроків на тиждень загальної англійської мови до обіду та 8 уроків на тиждень ділової англійської мови після обіду. Заняття з бізнес-англійської, в основному, проходять у менших групах і збирають бізнес-орієнтованих людей. Кількість уроків на тиждень у різних школах різна (24, 30, 32 тощо), так само варіюється і їхня комбінація. Перевага таких курсів у тому, що одночасно можна і підтягнути загальні знання англійської, і зануритися у ділову англійську. Студенти розподіляються по групах відповідно їхнього рівня володіння англійською.
 • Лише ділова англійська мова: заняття з лише бізнес-англійської у групах до 12-15 чоловік або у міні-групах до 5-6 чоловік. Такі курси, зазвичай, мають вищий мінімальний вік студентів, вищі вимоги до рівня англійської мови студента, дорожчі за вартістю. Такі курси, особливо інтенсивні, ідеально підійдуть для короткострокового навчання.
 • Лише ділова англійська мова конкретної індустрії — це курси для юристів, фінансистів, бізнесменів-початківців, англійська для HR-ів тощо. Заняття таких курсів дають можливість заглибитися у лексику та розвиток навичок тієї сфери діяльності, де працює студент.

Необхідний рівень знань для навчання на Business English courses — не нижче середнього, тобто Intermediate. У деяких школах вимога — англійська Upper Intermediate або Advanced. Якщо ваш рівень нижче середнього, а ви дуже хочете повчитися на курсах ділової англійської мови, вам запропонують пройти спочатку курс загальної англійської мови, а потім вже перейти на ділову.

Наповнення курсів бізнес-англійської

Програма занять часто залежить від потреб студентів конкретної групи, їхнього сукупного досвіду роботи та сфер інтересів. Для прикладу, нижче подані бізнес-навички і бізнес-ситуації використання англійської, над якими працюють на заняттях ділової англійської мови у мовних школах за кордоном:

 • ведення ділових переговорів;
 • бізнес-листування, у тому числі електронне;
 • обговорення бізнес-проектів і кейсів;
 • загальні презентаційні техніки;
 • дипломатія і діловий етикет;
 • бізнес-подорожі; теле- і відеоконференції;
 • підготовка звітів;
 • мова маркетингу і реклами;
 • мова фінансів;
 • мова торгівлі.

Вік студентів курсів бізнес-англійської за кордоном

Переважна більшість курсів розрахована на мінімальний вік студентів 18 років. Проте, є школи і програми, які висувають жорсткі вимоги до зрілості та професійного досвіду роботи студентів, збираючи у групах людей з різних країн 25-55 років.

Додаткові пропозиції вивчення бізнес-англійської за кордоном

індивідуальні уроки англійської за кордономУ більшості шкіл можна також брати індивідуальні заняття з ділової англійської мови з учителем, що вийде дорожче за вартістю, але ще ефективніше, ніж навчання у групах.

Для компаній, кадрова політика яких включає навчання своїх співробітників, ми можемо організувати курс вивчення ділової англійської мови, загальної чи спеціалізованої для конкретної галузі, для міні-групи працівників цієї компанії — в Англії, США, Канаді чи на Мальті.

Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно особливостей та вартості курсів спеціалізованої англійської мови за кордоном. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA