Різдвяний курс іспанської мови від мовної школи Camino Barcelona

іспанська мова в іспаніїCamino Barcelona — невелика сучасна школа вивчення іспанської мови, що розташована в одному з найдивовижніших міст світу — Барселоні. Школа була заснована у 2006 році та є єдиним мовним центром в Барселоні, що пропонує проживання на кампусі в будівлі самої школи. І усе це — лише за 10 хвилин прогулянки пішки від центральної площі Барселони Plaza Cataluña та зовсім поруч з історичним районом міста. Висока якість викладання Camino Barcelona підтверджена акредитацією від Інституту Сервантеса (Instituto Cervantes). Також школа є членом Федерації шкіл з вивчення іспанської мови як іноземної (FEDELE) .

Для навчання школа пропонує 9 просторих аудиторій в приміщенні, що обладнані кондиціонерами та 3 аудиторії на подвір'ї школи. Також для вільного використання доступні комп'ютерна кімната з безкоштовним Wi-Fi інтернетом, бібліотека та відео-бібліотека, автомати з кавою та снеками. Для відпочинку між заняттями — 3 відкриті тераси на даху школи: після занять, або під час перерв студенти можуть насолодитися теплим сонцем та чудовим краєвидом на Барселону, що відкривається з терас школи.

Особливості навчання в Camino Barcelona:

  • невеликі групи (максимально 10 студентів, в середньому-7);
  • мінімальний вік студентів — 16 років;
  • тривалість заняття 50 хвилин (індивідуальні заняття — 55 хв.);
  • навчання від початкового рівня й до високого;
  • проходження письмового онлайн тесту для визначення рівня володіння мовою до прибуття в школу та складання усної частини тесту безпосередньо в школі.

Головним принципом навчання в іспанії іспанська мовапідходу до викладання мови є комунікативний. Студенти багато практикують саме свої розмовні навички на заняттях. Навіть для кращого засвоєння граматики використовується обговорення тієї чи іншої теми з викладачем та іншими студентами. Це є одним з найкращих методів вивчення мови не просто для її теоретичного знання, а перш за все для її успішного практичного використання.

У Camino Barcelona доступні такі програми: загальної іспанської (різної тривалості та інтенсивності); бізнес-іспанської; індивідуальне навчання; підготовки до складання іспиту DELE; спеціальний різдвяний курс (включає різдвяну програму активностей); вивчення іспанської + заняття танцями (фламенко/сальса).

Частка російськомовних студентів у школі складає лише 6%.

Навчальний центр Camino Barcelona пропонує 4 варіанти проживання:

  • проживання у резиденції на кампусі школи (в кімнаті на одного або двох);
  • проживання в сім'ї;
  • проживання в резиденції за межами кампуса;
  • проживання в апартменті.

Проживання за межами кампуса організовується недалеко від школи (не більше 20 хвилин на громадському транспорті).

курси іспанської мови в барселоніУ Барселоні можна знайти безліч усього цікавого, але найбільше приваблюють туристів з усього світу її сонячні пляжі та фантастична архітектура. Саме тут жив і творив відомий на увесь світ архітектор-новатор Анто́ні Ґауді́. Барселону варто відвідати хоча б для того, щоб подивитися на неймовірні та часом химерні творіння геніального архітектора. Найвідоміші серед них будинок Бальо (Casa Batlló), парк Гуе́ль (Parc Güell) та звісно неперевершений Храм спокути Святого Сімейства (Temple Expiatori de la Sagrada de Família).