Вища освіта в Канаді

Навчання з компонентом практики в Канаді — Co-Op Professional Diploma

Нові правила отримання дозволу на навчання Study Permit (з липня 2016 року)

Мовні школи в Канаді

Ціна курсів англійської мови в Канаді — приклади

Школа майстерності обслуговування від ILAC: навчання і робота

Зимові програми для підлітків у Канаді

освіта в канадіКанада сьогодні — серед тих іноземних країн, де здобувати освіту найбільш перспективно. Даному факту сприяють наступні фактори:

  • Якість освіти у Канаді, особливо середньої та вищої, дуже висока. Історично система канадської освіти та навчальні заклади будувалися на британських цінностях і стандартах, під впливом освітніх цінностей сусідніх США. Протягом багатьох років, Канада сформувала свою унікальну систему освіти, яка славиться інноваційністю та прогресивністю, актуальністю й активною співпрацею з реальним бізнесом. Випускники канадських закладів вищої освіти можуть бути спокійними щодо можливості застосування та визнання своїх знань і дипломів не тільки у Канаді, а й по всьому світові.
  • Вартість середньої і вищої освіти у Канаді нижча, ніж аналогічної за якістю у Великобританії чи США.
  • Працевлаштування студентів вищих навчальних закладів під час навчання вітається і дозволяється. Студенти повної денної форми навчання мають право працювати відповідну кількість годин на тиждень відразу після початку навчання аж до його закінчення.
  • Лояльна іміграційна політика Канади. Уряд країни зацікавлений у привабленні на довгий період унікальних спеціалістів, яких не вистачає на ринку праці, а особливо талановитої молоді через здобуття освіти у Канаді. Після закінчення вищої освіти можна отримати дозвіл на роботу до 3 років.
  • Унікальний досвід роботи, без обмежень у кількості годин та заробітній платі, у такій економічно успішній країні як Канада, іноземні студенти можуть отримати після закінчення вищого навчального закладу.

У доповнення до всього, переліченого вище, Канада — одна з найкрасивіших країн світу з унікальною та такою різноманітною екосистемою, де час після навчання можна проводити дуже активно. Канада — одна з найбільш культурно й національно диверсифікованих країн, де представнику будь-якої нації і громадянства вчитися буде комфортно і цікаво одночасно.

навчання в канадіПонад 150 тис. іноземців приїжджають навчатися в Канаду щорічно, у тому числі й у школи вивчення англійської та французької мов. Рівень викладання на курсах мов в Канаді та ступінь задоволення студентів у мовних школах постійно перевіряються й контролюються спеціальною організацією Languages Canada. Найпопулярнішими містами вивчення англійської мови у Канаді є Торонто, Ванкувер, Монреаль, Оттава, Вістлер, Калгарі, Вінніпеґ.

Освітня агенція Вивчай! пропонує різноманітні програми навчання у Канаді, серед яких середня освіта в Канаді, академічні програми підготовки до навчання у вищих навчальних закладах, вища освіта в Канаді (програми бакалавріату, магістратури, дипломні та сертифікаційні програми), курси англійської мови, курси французької мови, програми вивчення англійської мови з елементом практики (Co-Op), спеціалізовані курси ділової англійської мови для професіоналів, мовні табори та спеціалізовані програми для дітей і підлітків.

Ми професійно проконсультуємо вас щодо вибору програми, допоможемо з підготовкою і подачею документів для вступу, в отриманні візи та здійсненні оплати навчання, з придбанням авіаквитків і медичної страховки, надамо консультації щодо перебування у Канаді.

літні канікули в канаді 2017Англійська+Кар'єрне дослідження для підлітків від 14 років у коледжі Fanshawe College у Лондоні, Канада.

Групова поїздка 2-23 липня 2017 року.

Ваші діти зрозуміють, що хочуть вивчати в майбутньому і чи хочуть отримувати вищу освіту в Канаді.

Відвідування Торонто та Ніагарського водоспаду. Незабутня програма навчання і відпочинку.

Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно особливостей та вартості навчання в Канаді. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA