canadian collegeCanadian College www.canadiancollege.com — приватний коледж у Ванкувері, провінція Британська Колумбія Канади, який розпочав свою діяльність у вересні 2008 року на території мовної школи Canadian College of English Language. Коледж пропонує академічні програми як для міжнародних студентів, так і громадян Канади.

За відносно недовгий час своєї роботи Canadian College вже зарекомендував себе як бізнес-коледж з високим рівнем теоретичної і практичної підготовки, індивідуальним підходом до кожного студента і його заявки на навчання.

Canadian College зареєстрований і акредитований PCTIA (Private Career Training Institution Agency) — урядовим агентством в Британській Колумбії, яке встановлює стандарти роботи та контролює їх дотримання приватними навчальними закладами високого рівня підготовки. Крім того, коледж акредитований державною організацією Британської Колумбії BC EQA (Educational Quality Assurance). 

вища освіта в канадіCanadian College пропонує різні нестепеневі програми рівня Diploma і Certificate. Компонентом багатьох із них є оплачуване стажування — Co-Op. Кредити, зароблені після успішного закінчення деяких програм, можна перевести в державні коледжі та університети-партнери Canadian College для продовження навчання.

Програми коледжу з компонентом оплачуваної роботи:

 • International Trade Diploma Co-op
 • Hospitality Management Diploma Co-op
 • Project management Diploma Co-op
 • Information Technologies Diploma Co-op
 • Business Management Diploma Co-op Program (1,5 роки)

Програми Diploma розраховані на 2 роки: 8 семестрів по 3 місяці кожен.

Структура програм:

 • Семестр 1 - Навчання
 • Семестр 2 - Навчання
 • Семестр 3 - Стажування
 • Семестр 4 - Стажування
 • Семестр 5 - Навчання
 • Семестр 6 - Стажування
 • Семестр 7 - Стажування
 • Семестр 8 - Навчання

Навчання можна почати в січні, квітні, липні або жовтні.

Після закінчення програми студент отримує не тільки диплом, виданий коледжем Canadian College, але й додаткові дипломи та сертифікати від асоціацій, з яким він співпрацює окремо по кожній з програм. Наприклад, диплом від FITT (Forum of International Trade Training), що прирівнюється до ліцензії з експорту / імпорту, або сертифікати від AH & LA (American Hotel & Lodging Association), сертифікати від Project Management Institute (PMI) або таких компаній як RedHat, CISCO і Microsoft — компаній, широко визнаних як у Північній Америці, так і інших країнах світу.

Середня вартість програми навчання в Canadian College — 18 тис. дол за 2 роки. Можлива посеместрова оплата.

Освітня агенція Вивчай! є офіційним представником Canadian College і Canadian College of English Language в Україні.

Більш детальну консультацію з питань вступу до Canadian College і навчання у коледжі, а також здобуття вищої освіти в Канаді можна отримати в офісі агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay).

Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно особливостей та вартості вищої освіти за кордоном. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA