Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно особливостей та вартості середньої освіти за кордоном. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

canadian college italyCanadian College Italy — незалежна канадська приватна школа-пансіон старших класів (класи 10-12), розташована у місті Ланчіано (Lanciano), провінція Абруццо (Abruzzo), у центральній частині Італії на її Адріатичному узбережжі. Школа визнана Міністерством освіти Онтаріо та входить до числа сертифікованих навчальних закладів (Overseas Schools), які діють не на території Канади, проте мають право видавати студентам диплом про середню освіту канадського зразка. Canadian College Italy є також членом Європейської Ради Незалежних Шкіл (European Council of Independent Schools, ECIS), яка здійснює контролюючі функції: регулярно перевіряє і підтверджує навчальні програми незалежних навчальних закладів по всьому світу.

Освітня агенція Вивчай! є офіційним представником і партнером Canadian College Italy в Україні.

Більш детальну консультацію з питань вступу та навчання в Canadian College Italy, а також здобуття середньої освіти в Канаді можна отримати в офісі агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay).

канадський диплом про середню освітуШкола була заснована у 1995 році та щороку приймає 80-100 студентів з країн Європи, США та Канади. За роки існування Canadian College Italy близько 1500 її випускників стали студентами провідних вищих навчальних закладів світу, в тому числі McGill University, University of Toronto, University of Alberta, University of Calgary та ін. у Канаді; Columbia University, Harvard University, Princeton University, Stanford University та ін. у США; Dublin University, Glasgow University, London City University, University of Reading, University of Barcelona, UBIS та ін. у Великій Британії та інших країнах Європи.

Основні переваги навчання у Canadian College Italy

Вимоги до віку для навчання в Canadian College Italy

Вимоги до знань англійської для вступу

Вартість навчання

Кампус і харчування школи

Основними перевагами навчання у Canadian College Italy, особливо для українців, є наступні:

 • бордингова школа італіяблизькість до батьків і домівки: навчання у топ-канадській середній школі та отримання диплому про канадську середню освіту  саме у Європі;
 • висока якість освіти: у школі викладають професійні, акредитовані вчителі з Канади (80%), США, Італії та ін. європейських країн, за сучасними методиками;
 • безпечне і цікаве середовище навчання: у країні, яка є колискою європейської культури, історії та цивілізації, у невеликому безпечному місті;
 • можливість не тільки на повну використовувати й удосконалювати англійську мову (100% навчання проходить англійською, канадська школа італіяза винятком іноземних мов), а ще й довести свої знання італійської до рівня носія мови;
 • отримання уваги до своїх індивідуальних потреб: навчання у невеликих групах, отримання допомоги у виборі вищого навчального закладу у будь-якій країні світу, розвиток творчих здібностей в інституті мистецтв Liceo Artistico, де діти малюють, займаються скульптурою, керамікою, прикладними видами мистецтва, театральною майстерністю;
 • отримання практичної освіти: програма навчання містить велику кількість практичних занять з фізики, хімії, біології у справжньому науково-дослідному центрі Mario Negri;
 • розвиток самостійності дітей у побуті, причому на кампусі з чудовими комфортними умовами проживання.

Вимоги до знань англійської для вступу

Для вступу до Canadian College Italy учень має володіти навичками усної та письмової англійської на високому рівні. Для вступників на Grade 10 достатньо володіти англійської на рівні вище середнього (Upper-Intermediate). Учні, які ж планують вступати до школи на Grade 11 та 12, обов'язково повинні володіти англійської на просунутому рівні (Advanced). Всі учні школи, для яких англійська мова не є рідною, та які бажають покращити свій рівень, можуть відвідувати додаткові заняття англійської після уроків у другу половину дня. Чудовою нагодою ближче познайомитися зі школою, викладачами, методикою викладання є програма Summer Academy, яка триває влітку протягом 4 тижнів. Взявши участь у програмі, можна не лише удосконалити свої знання англійської, а й отримати один з навчальних крЕдитів та адаптуватися до навчання у Canadian College Italy.

Вартість навчання

Вартість навчання у 2017-2018 навчальному році:

1 семестр ‒ 22 500 євро;

1 академічний рік (2 семестри) ‒ 36 000 євро.

У вартість навчання входить: навчання, проживання та харчування на кампусі; додаткові заняття англійської мови в другу половину дня — за потреби; медичне страхування; користування постільною білизною, рушниками та пральнею; програма активностей після уроків; екскурсії за шкільною програмою.

Додатково оплачуються: підручники та навчальні матеріали ‒ 300 євро; шкільна форма ‒ 100 євро; додаткові екскурсії (з ночівлею) по Італії та іншим країнах Європи ‒ 3000 євро.

Кожен учень школи може розраховувати на отримання стипендії або знижки на навчання за особливі академічні досягнення, активну участь у культурній та громадській діяльності, лідерські навички тощо. Рішення про надання таких стипендій або знижок приймається керівництвом школи окремо у кожному конкретному випадку.

Вимоги до віку для вступу та навчання

навчання в старшій школі італіяCanadian College Italy приймає студентів на навчання з 15 років і старших. Навчання проходить відповідно до стандартів північноамериканської освітньої програми для старшої школи (Grade 10-12), що відповідає 10-11 класу української загальноосвітньої школи + 1 додатковий (перехідний) рік. Українські учні можуть вступати на навчання у будь-якому віці після повних 15 років, тобто після 9-го, 10-го чи 11 класу. В Canadian College Italy можна навчатися від одного семестру до трьох академічних років (два семестри на рік). Відповідно, можна також пройти пробний семестр та отримати за результатами свого навчання сертифікат про пройдені предмети й отримані крЕдити.

Для того, щоб отримати диплом про середню освіту канадського зразка, у Canadian College Italy студент має:

 • отримати 30 навчальних кредитів (18 з обов'язкових предметів та 12 з додаткових предметів на вибір);
 • брати активну участь у громадському житті школи (не менше 40 годин на рік);
 • успішно скласти шкільні іспити з основних предметів.

Якщо студент вступає у коледж не у 10 класі, а пізніше, для отримання диплому канадського зразка, його пройдені в українській школі предмети мають бути співставлені з програмою Canadian College Italy для отримання крЕдитів.

Програма навчання: періоди і предмети

Тривалість семестрів у школі:

I семестр: кінець серпня — середина грудня;

ІІ семестр: кінець січня — початок червня.

В кінці кожного семестру учні складають письмові іспити відповідно до свого навчального плану.

В класах навчається не більше 15 студентів. Кожного дня діти відвідують 4 уроки, тривалістю по 80 хвилин кожен.

Відповідно до освітньої програми, студенти вивчають наступні обов'язкові предмети:

 • математикашкільна освіта за кордоном
 • історія цивілізації
 • хімія
 • фізика
 • біологія
 • гуманітарні науки (право, політологія, психологія, соціологія, філософія)
 • англійська
 • італійська (французька)
 • образотворче мистецтво
 • театральне мистецтво

За бажанням, учні також можуть вивчати основи економіки, антропологію, релігієзнавство, ІТ, засоби масової інформації та багато іншого.

Кампус і харчування

Студенти Canadian College Italy навчаються і проживають на території унікального кампуса в серці середньовічного Ланчіано. Головна будівля школи, побудована ще в XIV столітті, протягом свого існування встигла послугувати і резиденцією італійської знаті у середні віки, і Головним штабом канадських військових сил під час Другої світової війни. Сьогодні на трьох поверхах будівлі обладнано 12 світлих просторих і зручних класів, велика бібліотека з усіма необхідними навчальними матеріалами, комп'ютерні класи та мультимедійна студія, зали для самостійного навчання, 2 зали для занять з мистецтва та науково-дослідницька лабораторія Canadian College Italy.

Хлопці та дівчата проживають в окремих резиденціях, що знаходяться поруч.

Розміщення на двох поверхах резиденції Allegria для хлопців — у кімнатах на двох; одна велика кімната вміщує чотирьох студентів. На найвищому поверсі резиденції обладнана велика тераса з прекрасним видом на старе місто. У резиденції є спільні студентські вітальні з кухнею, зручними диванами та телевізорами, де учні можуть спілкуватися й проводити вільний час.

Дівчата у триповерховій резиденції Santa Maria Residence розміщуються у кімнатах на одного, на двох, на трьох або на чотирьох. В резиденції є також кухні для самостійного приготування їжі з усім необхідним приладдям, 9 душових кімнат та 3 спільні вітальні, де можна влаштовувати вечірки, перегляд кінофільмів або просто спілкуватися з друзями.

навчання за кордономшкола-пансіон італія

У кожній резиденції є пральня. На території кампусу є вільний доступ до Wi-Fi. У резиденціях 24 години на добу проживає персонал, який особливо ретельно доглядає за дотриманням учнями розпорядку дня, підтриманням порядку чистоти в кімнатах, за толерантними відносинами між учнями.

У школі велика увага приділяється збалансованому харчуванню: у раціоні завжди багато свіжих овочів і фруктів, які вирощуються на місцевих органічних фермерських господарствах, а також м'яса та риби, з яких щодня готуються страви середземноморської кухні. Їжа у школі завжди свіжа та подається у вигляді шведського столу. Час від часу влаштовуються дні національних кухонь, коли учні з допомогою персоналу готують національні страви та пригощають ними своїх друзів. Щоп'ятниці проводяться барбекю-вечірки, а щонеділі дітей пригощають справжньою італійською піцою.

Програма активностей, культурного та духовного розвитку

навчання англійською в італіїНа студентів Canadian College Italy чекає неймовірно насичене, цікаве та активне життя після занять. Кожен може стати членом проактивної команди шкільного самоврядування (Student Council), брати участь у міжнародних конференціях (наприклад, United Nations Youth Model), волонтерських проектах, допомагати місцевим жителям Ланчіано або відповідати за організацію культурної програми школи (дискотеки, шоу талантів, благодійні акції). Керівництво школи надає усіляку підтримку ініціативі студентів і сприяє розвитку особистості та лідерських якостей кожного.

Особлива увага приділяється фізичному та емоційному розвиткові дітей. У Canadian College Italy діє система клубів, які носять назви 4-х районів Ланчіано (Borgo, Lanciano Vecchia, Sacca, Civitanova). Останні організовують різні спортивні та культурні заходи.

європа освіта англійською мовоюКожна дитина може обрати заняття спортом відповідно до своїх інтересів: катання на лижах, дайвінг, йога, біг, баскетбол, волейбол, футбол та реґбі, заняття танцями, верховою їздою тощо. Щотижня влаштовуються спортивні змагання, за результатами яких учні заробляють для своєї команди бали. Відповідно до програми занять спортом, учні Canadian College Italy використовують спортзал та майданчики для активних ігор на свіжому повітрі, що розташовані на базі італійської загальноосвітньої школи на відстані декількох хвилин пішки від кампусу.

Зимова програма активностей включає катання на лижах двічі на тиждень на одному з двох найбільших гірськолижних курортах Італії Роккаразо (Roccaraso) та Пассо-Ланчано (Passo Lanciano).

У місті є також спортзал а фітнес-центр з усім необхідним інвентарем, який учні школи можуть відвідувати за невелику додаткову плату (близько 50 євро на місяць; не входить до загальної вартості навчання).

навчання за кордономТворчі особистості протягом року можуть займатися фотографією, грою на гітарі, займатися на курсах з прикладних мистецтв, брати участь у розмовних та дискусійних клубах тощо.

Програма навчання також включає різноманітні культурно-освітні екскурсії та подорожі на вихідних до визначних історичних пам'яток Італії, що дозволяє дітям краще дізнатися про історію мистецтва, архітектури та цивілізаційний розвиток людства в цілому.