Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно особливостей та вартості середньої освіти за кордоном. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA
 

The Stephen Perse Foundation  
The Stephen Perse Foundation — об'єднання семи незалежних приватних шкіл в британському Кембриджі для навчання дітей віком 3-18 років. В той час як початкова і середня школа орієнтована в основному на британських учнів, міжнародних студентів 15-18 років радо приймають на академічні програми IGCSE, A-level і IB у двох центрах — Stephen Perse 6th Form College і Cambridge Centre for Sixth-form Studies (CCSS).

Освітня агенція Вивчай! є офіційним представником і партнером The Stephen Perse Foundation в Україні.

Більш детальну консультацію з питань вступу та навчання в школі-пансіоні The Stephen Perse Foundation, а також здобуття середньої освіти в Британії можна отримати в офісі агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay).

Обидва центри розподіляють спільні цінності і підходи щодо виховання дітей, організації академічного і позакласного життя студентів; гарантують винятково високі академічні стандарти і якісно готують до вступу у топові університети Великобританії і інших країн світу (щороку близько 40% випускників стають студентами університетів Russel Group, а близько 20% студентів успішно вступають до Оксфордського і Кембриджського Університетів).

У коледжах немає обов'язкової шкільної форми; тут панує дружня, проте мотивуюча атмосфера, яка допомагає дітям сконцентруватись на якісному опануванні навчального матеріалу. Кожен учень також має особистого наставника-тьютора з-поміж академічного персоналу школи, завдання якого — максимально допомогти студентові в організації навчального процесу і реалізації академічних планів.

drama schoolStephen perse 6th form college

В той же час, кожен із навчальних закладів має свої унікальні риси:

 • Stephen Perse 6th Form College — більш селективний навчальний заклад, який навчає на програмах A-level і IB (входить до числа топ IB-шкіл в світі за результатами іспитів, з середнім балом 40 із 45 можливих). Для зарахування на академічну програму студент має володіти англійською як мінімум на рівні IELTS 6.5 і мати відмінні попередні оцінки в українській школі. Станом на 2019 рік 90% учнів коледжу — британці. У класах навчається в середньому до 12 студентів.
 • Cambridge Centre for Sixth-form Studies (CCSS), окрім програми A-level, навчає також на програмах IGCSE і Foundation Year за напрямком бізнес (Business) або інженерія (Engineering). Сюди можуть вступати діти з рівнем англійської від IELTS 5.0, з можливістю пройти додатковий курс Pre-Programme (тривалістю 2-3 триместри) для якісного покращення рівня англійської перед початком власне академічної програми. Станом на 2019 рік 40% учнів коледжу — британці; 60% — дівчата і хлопці з понад 25 країн світу. У класах навчається в середньому 6-8 чоловік.

Cambridge Centre for Sixth-form Studies

У 2014 році Stephen Perse 6th Form College було визнано найкращою незалежною приватною школою Британії за версією The Tes Schools Awards. Школа також отримувала нагороди в категоріях Outstanding Strategic Initiative (Найкраща стратегія розвитку) and Creative School of the Year (Креативна школа року). З 2007 року школа двічі отримувала найвищу нагороду рейтингу International Baccalaureate School of the Year за версією британського видання Sunday Times.

Професійність CCSS підтверджена членством у таких провідних британських асоціаціях незалежних приватних закладів середньої освіти як BSA (Boarding Schools' Association), CIFE (The Council for Independent Education), ISA (Independent Scholl Association).

Залежно від віку і попередньої академічної підготовки дитини, The Stephen Perse Foundation пропонує навчання на наступних академічних програмах:

Програма, тривалість Вимоги до вступу Зміст Вартість, академічний рік, з проживанням в резиденції ф.ст.

One-Year IGCSE: однорічна програма IGSCE (International General Certificate of Secondary Education; Міжнародний сертифікат про неповну середню освіту)

закінчені 9 класів української школи з високими оцінками;

IELTS 4.5;

співбесіда з директором CCSS.

 • міжнародний формат класичної британської програми GCSE (завершальний етап базової шкільної освіти в Британії), орієнтований на студентів, для яких англійська мова не є рідною;
 • інтенсивна однорічна програма (зазвичай британські школярі опановують її протягом двох років) для студентів 15-17 років, які хочуть якісно підготуватись до A-Level;
 • вивчення 5-7 академічних предметів (обов'язкові предмети: математика, англійська мова, природничі науки; предмети на вибір: іноземні мови, мистецтво і дизайн, географія, історія, основи бізнесу тощо);
 • наприкінці академічного року студенти складають іспити на отримання сертифікату IGCSE.

CCSS:
41 850

Two-Year A-Level Programme: дворічна програма A-Level

Закінчені 10-11 класів української школи з високими оцінками;

IELTS 5.0;

співбесіда з директором CCSS.

 • класична дворічна британська програма підготовки студентів віком 16-18 років до вступу в університет;
 • вивчення 3-4 академічних дисциплін зі сфери інтересів дитини, які пов'язані з напрямком подальшої вищої освіти;
 • доступні для вивчення предмети: мистецтво і дизайн, біологія, бізнес, хімія, економіка, англійська література, географія, історія, математика, вища математика, фізика, психологія, інформатика, політологія, релігієзнавство, соціологія, право, іноземні мови.

Stephen Perse 6th Form College:
38 010

CCSS: 41 850

IB (International Baccalaureate Programme)

Закінчені 10-11 класів української школи з відмінними оцінками;

IELTS 6.5;

співбесіда з директором школи.

 • міжнародна дворічна програма підготовки студентів віком 16-18 років до вступу у вищі навчальні заклади 
 • вивчення 6 академічних дисциплін з різних обов'язкових категорій (англійська мова, друга мова, людина і суспільство, природничі науки, математика, мистецтво) + проведення самостійного дослідження і презентація його результатів у формі розгорнутого есе + курс Theory of Knowledge (TOK) + курс Creativity, Action, Service (CAS).

Stephen Perse 6th Form College:
38 010

International Foundation Programme

Закінчені 11 класів української школи з високими оцінками;

IELTS 4.5;

співбесіда з директором CCSS.

 • однорічна спеціалізована програма для іноземних студентів, які отримали повну загальну середню освіту в своїй країні, проте, не можуть вступати напряму до британських університетів (як у випадку з Україною, через різну кількість років шкільної освіти) і планують продовжувати навчання в університетах за напрямком бізнес (Business) або інженерія (Engineering);
 • програма поєднує інтенсивне вивчення англійської мови (в т.ч. академічної), розвиток академічних і комунікативних навичок, основ математики, культурології з профільними предметами з напрямку бізнес (основи бізнесу, основи бухгалтерського обліку і фінансів); або інженерія (фізика, вища математика);
 • наприкінці року студенти складають іспити, які визнаються понад 60 університетами Британії, США і Австралії для зарахування на І курс бакалаврату.

CCSS:
33 960


Інфраструктура коледжу і проживання під час навчання

У своєму розпорядженні студенти The Stephen Perse Foundation мають доступ до чудово обладнаних навчальних аудиторій, бібліотек, комп'ютерних центрів і спеціалізованих лабораторій для вивчення природничих предметів. Коледжі використовують спільну спортивну інфраструктуру (спортзал і майданчики для командних ігор в рамках програми навчання). Учні також можуть за невелику додаткову плату оформити абонемент на відвідування спортзалу-партнера коледжу.

высшее образование в британииPerse rugby team

Під час навчання більшість учнів проживають у комфортних резиденціях, які є власністю The Stephen Perse Foundation. Резиденції розташовані на відстані пішки до навчальних центрів і центру міста, і пропонують розміщення в комфортних кімнатах на одного або на двох студентів з ванною в кімнаті. Щодня діти отримують якісне збалансоване триразове харчування в їдальнях резиденцій. В кожній резиденції цілодобово перебуває персонал, в т.ч. медсестра, які забезпечують високий рівень піклування про дітей.