celtic english academyМовна школа Celtic English Academy відкрила свої двері для студентів у 2004 році. Сьогодні це — один з найкращих осередків вивчення англійської мови в самому серці міста Кардіфф, столиці Уельсу. Успіх Celtic English Academy ґрунтується на поєднанні інноваційних технологій у навчанні з індивідуальним підходом до кожного студента та створенні особливої дружньої атмосфери у школі. Остання має бездоганну репутацію, а 98% студентів рекомендують Celtic English Academy своїм друзям та рідним.

Протягом всього року Celtic English Academy приймає одночасно до 350 студентів з різних куточків світу. Високі стандарти навчального процесу відповідають вимогам акредитації Британської Ради (British Council). Celtic English Academy також є членом спеціалізованих міжнародних освітніх організацій English UK, ABLS та Learn English in Wales.

Celtic English Academy приймає дорослих студентів віком від 16 років круглий рік, а в літні місяці (липень-серпень) школа організовує спеціальні програми для молодших студентів, віком 12-17 років. Досвідчені викладачі Celtic English Academy дбають про кожного свого студента. Саме тому навчальні класи розраховані максимум на 10 осіб, а заняття завжди насичені та інтерактивні, що дозволяє кожному студенту проявити свою індивідуальність.

Школа Celtic English Academy приваблює своїми бездоганними умовами для навчання:

  • Доброзичливий персонал, завжди готовий проконсультувати з того чи іншого питання.
  • 2 будівлі на одному кампусі, у яких розміщені 21 класна кімната для групових та індивідуальних занять з інтерактивними дошками.
  • Чудові умови розміщення студентів: як у студентській резиденції, так і у приймаючих сім'ях.
  • Багата на навчальні матеріали бібліотека.
  • Студентська вітальня та обладнані місця для позакласної самоосвіти.
  • Організація заходів та екскурсій.
  • Безкоштовний Wi-Fi.
  • Безкоштовні гарячі і холодні напої у школі.

Мовний центр Celtic English Academy пропонує навчання як на загальних курсах англійської мови різної інтенсивності (15, 21, 24 або 30 годин на тиждень), так і на курсах підготовки до складання міжнародних іспитів на знання англійської мови — FCE (First Certificate of English), CAE (Certificate of Advanced English) Cambridge та IELTS. Крім того, Celtic English Academy надає можливість студентам зекономити, пропонуючи ту ж саму програму навчання, проте у другій половині дня (інтенсивністю лише 15 і 21 год. на тижеднь). Для студентів, які бажають досягнути максимальних результатів у стислі терміни, Celtic English Academy пропонує індивідуальні заняття з викладачем (One to one).

Для викладачів англійської мови школа також огранізовує курси підвищення кваліфікації, що дозволяють ознайомитися з інноваційними методиками викладання англійської мови, обмінятися досвідом з вчителями з різних країн світу та удосконалюють власні мовні навички.

Усі студенти школи мають чудову нагоду продовжити своє навчання в Celtic English Academy навіть після повернення додому з допомогою системи Celtic Online. Celtic Online — спеціально розроблений навчальний веб-ресурс, куди студенти мають доступ ще протягом трьох місяців після закінчення своєї програми у Celtic English Academy. Тут можна виконувати різноманітні завдання, слухати і практикувати розмовну мову, готуватися до іспитів тощо.

Після занять школа пропонує студентам широкий вибір активностей, серед яких спорт (верхова їзда, водні види спорту, рафтинг), розмовні клуби, книжковий клуб, вечірки, перегляд фільмів, екскурсії та поїздки, які перетворюють навчання у Celtic English Academy у незабутній період життя кожного студента — удосконалення мови, пізнання британської культури та активного і цікавого відпочинку.

Обравши програму у Celtic English Academy, кожен студент без винятку проведе незабутній час у місті Кардіфф та в Уельсі загалом. Кардіфф — місто, у якому витонченість архітектури вікторіанської епохи поєднується з шаленим ритмом сучасного життя. У 2013 році Кардіфф було визнано найкращим містом у Великій Британії для молоді (за оцінкою популярної британської газети The Independent), а в 2014 році — спортивною столицею Європи. Це — місто, що просто створене для навчання: у будні дні затишне, невелике, тихе, з прекрасними парками, мальовничою гаванню. У вихідні ж, навпаки: життя у місті вирує протягом цілої доби, місцеві жителі, студенти та туристи займаються спортом, відвідують численні культурні заходи та паби, які вважаються найкращими в Уельсі.

Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

 

Актуальні знижки на мовні курси за кордоном