Мовна школа Frances King в Лондоні запрошує студентів віком від 16 років зустріти Різдво та Новий рік і значно покращити свою англійську в незабутній святковій атмосфері!

Від 435 ф.ст. за тиждень навчання і проживання у комфортній резиденції у зоні 1 Лондона.

На учасників спеціальної програми Christmas and New Year in London чекають інтерактивні уроки англійської, незабутні святкові активності, знайомство з британськими різдвяними традиціям в компанії друзів з різних куточків світу.

У період програми діють також вигідні пакети навчання + проживання.

В очікуванні Різдва та Нового року Лондон з гамірного багатомільйонного мегаполісу перетворюється на справжнє казкове місто з безліччю яскравих вогників і щирих посмішок місцевих жителів. Святкову атмосферу підсилюють вуличні ярмарки, на яких продають сувеніри та смачні різдвяні страви, а також яскраво прикрашені вітрини магазинів, які радують покупців різдвяними знижками.

Тривалість програми: 1-2 тижні.

Дати початку різдвяної програми: 19 або 28 грудня 2016 (школа не працює 26 і 27 грудня).

Мінімальний вік учасників програми: 16 років.

Вартість програми, 1 тиждень: 250 ф.ст.

Вартість програми, 2 тижні: 429 ф.ст.

Перед різдвяною програмою або після неї можна додати додаткову кількість тижнів навчання.

Пакет програми Christmas and New Year in London містить:

  • навчання: протягом першого тижня – 20 уроків; другого – 12 уроків (тривалість одного уроку – 50 хв.);
  • вступний мовний тест і сертифікат про участь у програмі;
  • участь у різного роду різдвяних активностях: різдвяних ярмарках, традиційній різдвяній вечері, новорічній вечірці у школі, прогулянці на човні до Грінвіча, пішохідних прогулянках визначними місцями Лондона (район Кесінгтон, Вестмінстер) у супроводі кваліфікованих викладачів, під час яких також можна попрактикувати свої мовні навички.

Додатково оплачуються: реєстраційний збір, підручники, участь в деяких активностях і проживання обраного типу.

В новорічний період мовна школа Frances King пропонує вигідні пакети навчання та проживання для учасників програми Christmas and New Year in London. Студенти можуть обрати серед наступних опцій з економією від 185 до 391 ф.ст. за період навчання:

  • Курс навчання + проживання в студентській резиденції Mansion Chelsea (зона 1; 10 хв. пішки до школи), в кімнаті на двох, з окремою ванною — 435 ф. ст. за тиждень; 795 ф.ст. за 2 тижні.
  • Курс навчання + проживання в резиденції Mansion Chelsea (зона 1; 10 хв. пішки до школи) в кімнаті-студіо на одного з окремою ванною — 560 ф. ст. за тиждень; 1045 ф.ст. за 2 тижні.
  • Курс навчання + проживання в резиденції Pure Hammersmith (зона 2; 15 хв. на громадському транспорті до школи) в кімнаті-студіо на одного — 969 ф. ст. за 2 тижні.
Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно особливостей та вартості курсів спеціалізованої англійської мови за кордоном. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA