курси іспанської на різдвоМовна школа Camino Barcelona у прекрасному місті Барселона запрошує на спеціальну різдвяну програму вивчення іспанської мови Christmas Spanish Course. Дана програма є чудовою можливістю значно покращити свою іспанську через практику спілкування та емоції іспанських традицій. Участь у програмі дозволить побачити на власні очі усі традиції та звичаї святкування католицького Різдва і Нового року в Іспанії. Новорічні свята особливо запам'ятаються надовго, адже вони завжди відкриті до спілкування — запальні й веселі іспанці не дадуть нікому сумувати.

Пакет програми Christmas Spanish Course містить в собі:

  • навчання 20 уроків на тиждень;
  • участь у різного роду різдвяних активностях: у різдвяних ярмарках, зустрічах на тему святкування Різдва в Каталонії, екскурсіях містом з викладачами, під час яких також можна попрактикувати свої мовні навички.

Тривалість програми: 1-2 тижні.

Дати початку програми: 19 та 27 грудня 2016 (школа зачинена 26 грудня 2016 року).

Мінімальний вік учасників програми: 16 років.

Вартість* програми навчання: 445 євро за 2 тижні.

*Вартість покриває навчання та програму активностей.

іспанська в іспанії

Додатково оплачуються реєстраційний збір 60 євро і підручники (вартість залежить від тривалості навчання), проживання.

Camino Barcelona — це сучасна школа вивчення іспанської мови, що розташована всього за 10 хвилин пішки від центральної площі Барселони Plaza Cataluña. Серед чималої кількості переваг школи варто виділити навчання у невеликих групах (максимум 10 студентів у групі), що забезпечує індивідуальний підхід до потреб кожного студента та гарантовану результативність навчання, а також можливість проживання в резиденції на кампусі школи.

Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно особливостей та вартості вивчення іспанської в Іспанії. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA