Українці можуть отримати 2-3,5 тис. кан. дол. стипендії від Conestoga College. Більше про стипендії і знижки коледжу читайте тут.

Увага! Нова програма Supply Chain Management Global, Post-Grad Certificate

Нові програми Big Data Solution Architecture та Software Quality Assurance and Test Engineering початок вже у січні 2019 року.

Conestoga College

Conestoga College (Конестога-коледж, коледж Конестоґа) — серед провідних коледжів провінції Онтаріо, Канада, що особливо відомий програмами політехнічного прикладного спрямування, зокрема у сферах інформаційних технологій, комп'ютерних наук, будівництва і цивільної інженерії. Популярними серед студентів є також програмами бізнесу, маркетингу, менеджменту, особливо на післядипломному рівні.

Освітня агенція Вивчай! є офіційним представником і партнером Conestoga College в Україні.

Більш детальну консультацію з питань вступу та навчання в Conestoga College, а також здобуття вищої освіти в Канаді можна отримати в офісі агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay)

Рівень зайнятості випускників коледжу найвищий в провінції Онтаріо (станом на середину 2016 року): за опитуванням коледжа, 90,2% випускників знайшли роботу за спеціальністю протягом 4-6 міс. після закінчення програми.

Заснований у 1967 році, сьогодні коледж навчає в середньому 12 тис. студентів денної повної форми навчання на рік на декількох кампусах, найбільшими серед яких є кампуси у містах Kitchener, Cambridge, Waterloo у регіоні Waterloo Region. Серед студентів близько 1,3 тис. іноземні.

навчання в коледжі онтаріопост-гред онтаріо канадапоступити в коледж канада

Waterloo Region називають ще Технологічним трикутником Канади (Canada's Technological Triangle). Сьогодні цю назву носить організація, яка відповідає за просування регіону для створення і ведення бізнесу, а сам регіон залишається інформаційно-технологічним хабом Канади, де працюють такі компанії як Google, Intel, SAP, Netsuite, Motorola, Square, EA, BlackBerry, Christie, OpenText, Thalmic Labs, Clearpath Robotics, Desire2Learn, Kik та ін. (станом на 2016 рік). Більше про Waterloo Region читайте зліва на сторінці тут.

Conestoga College — член Polytechnics Canada, консультаційно-дослідницької та лобістської асоціації найсильніших державних політехнічних коледжів та інститутів технологій Канади, лідерів у сфері інноваційних досліджень.

Усі викладачі Конестоґа-коледжу мають практичний досвід, часто суміщають викладання в коледжі з реальними проектами, що дозволяє їм ділитися зі своїми студентами найновішими знаннями у певній сфері.

Програми, вартість навчання

Вимоги до знань англійської для вступу, умовне зарахування

Курси англійської мови при коледжі

Кампуси, можливості проживання

 

Програми, вартість навчання

Conestoga College пропонує програми рівня бакалавра (4 роки навчання), диплому (3 і 2 роки навчання), сертифікату (1 рік навчання) і післядипломного сертифікату (1 рік навчання).

Близько 50 програм мають компонент практики Co-Op, тривалістю зазвичай семестр-два. Успішне проходження практики є обов'язковою умовою успішного закінчення програми.

програма інформаційні технології канадаПрограми коледжу об'єднані у наступні основні школи:

  • School of Business and Hospitality (Школа бізнесу і гостинності): програми з бізнес-адміністрування, менеджменту, маркетингу.
  • School of Engineering and Information Technology (Школа інженерії та інформаційних технологій): програми цивільної інженерії, інженерії електроніки, комп'ютерної інженерії і комп'ютерних технологій, будівельної і архітектурної інженерії.
  • School of Health & Life Sciences and Community Services (Школа наук охорони здоров'я і громадських послуг): програми біотехнологій, менеджменту й інформаційних технологій у сфері медицини, медсестринської справи, поліцейської справи і криміналістики.
  • Language and Communications Studies (Науки мов і комунікації): курси англійської мови та програми підготовки вчителів англійської.
  • School of Liberal Studies (Школа ліберальних наук): дипломні програми авіації та загальних наук.
  • School of Trades and Apprenticeship (Школа ремесел і професійного стажування): одно-, дво- і трирічні програми з будівництва, електро-механіки, механіки двигунів та ін.

Вартість навчання за рік (2 семестри): 14-16 тис. кан. дол. (2016-2017 н. р.) разом зі зборами і медичним страхуванням.

Вимоги до знань англійської для вступу, умовне зарахування

Для прямого зарахування на програми рівня диплому (Diploma) і сертифікату (Certificate) (крім програму у сферах практичної медсправи і PR-у), вимоги до знань англійської: TOEFL iBT 80 або IELTS 6.0 (не нижче 5.5 у кожній частині).

Для прямого зарахування на програми рівня бакалавра (Bachelor Degree) і післядипломного сертифікату (Post-Graduate Certificate), у тому числі для дипломних програм Practical Nursing Diploma і Public Relations Diploma), вимоги до знань англійської: TOEFL iBT 88 або IELTS 6.5 (не нижче 6.0 у кожній частині). На деякі програми рівня Post-Graduate Certificate у сфері інженерії та комп'ютерних технологій - IELTS 6.0 (не нижче 5.5 у кожній частині) за умови попередніх оцінок апліканта не нижче 4 за українською системою оцінювання.

Якщо рівень англійської студента не відповідає вимогам вступу, можна вступити на академ-програму з умовним зарахуванням за умови навчання для підвищення свого рівня при коледжі на курсі English for Academic Studies або після успішного завершення програми Pathway мовної школи-партнера коледжу.

Курси англійської мови при коледжі

курси англійської коледж канадаПрограма англійської мови English for Academic Studies при Conestoga College має 4 рівні. Тут навчаються як з метою покращити англійську для своїх певних потреб, не пов'язаних з навчанням в коледжі, так і для безумовного зарахування на обрану академічну програму в коледжі. Програма навчання триває від 2 місяців.

Вартість навчання на програмі English for Academic Studies 2 місяці (з початком навчання у жовтні, березні, червні) — 2 920 кан. дол. (станом на 2016 рік).

Вартість навчання на програмі English for Academic Studies 4 місяці (з початком навчання у вересні, січні і травні) — 5 795 кан. дол. (станом на 2016 рік).

Кампуси, можливості проживання

Усі кампуси Conestoga College зручно розмістилися в регіоні Waterloo Region, по обидві сторони супер-хайвею Канади Highway 401, недалеко від регіонального аеропорту Waterloo International Airport з регулярними авіа-рейсами (станом на 2016 рік) в Калгарі (провінція Альберта) і Чикаго (США). Даний регіон добре сполучений з Торонто декількома рейсами автобусів і поїздів, які ходять щоденно.

Найбільші кампуси коледжу, де навчаються і міжнародні студенти — це Doon, Cambridge, Waterloo. Місцеві центри-кампуси містять навчальні класи деяких програм, а саме у містах Guelph, Brandfort, Stratford.

коледж конестога

Всі студенти мають доступ до величезної бібліотеки з он-лайн ресурсами, на всіх кампусах є безплатний Wi-Fi. На кампусах, особливо основних, є кафе, магазини канцтоварів.

Навчаючись в Conetstoga College, можна проживати у сім'ї, самостійно знімати квартиру, а можна у студентській резиденції на кампусі Doon.

Кампус Doon у м. Кітченер

Кампус Doon є найбільшим серед кампусів коледжу, де знаходяться адміністративні будівлі, проводиться багато академічних програм.

У серпні 2011 року було відкрите нове триповерхове крило, спеціально побудоване для навчання на програмах Школи наук охорони здоров'я і громадських послуг (School of Health and Life Sciences).

Саме на даному кампусі побудований сучасний спортивно-оздоровчий комплекс, площею 0.74 га, куди входять фітнес-центр, відділення для різних видів спорту, оздоровчий центр, деяка інша сучасна матеріальна база.

На кампусі Doon знаходиться студентська резиденція з кімнатами на двох. Вартість проживання у резиденції, 2 семестр (вересень-квітень 2016-17 р.р.) - 6 200-6 990 кан. дол. залежно від типу кімнати, без харчування, з прибиранням раз на два тижні.

Кампус Cambridge

Даний кампус — найновіший, відкритий у серпні 2015 року; 15 хв. пішки від кампуса Doon. Тут навчаються студенти школи School of Engineering and Information Technology, деякі студенти школи School of Trades and Apprenticeship, студенти програм Institute of Food Processing Technology.

Навчаючись на кампусі Cambridge, студенти проживають у студентській резиденції Doon або за межами кампусів.

Кампус Waterloo  

На кампусі Уотерлу (20 хв. на авто від кампусу Doon) навчаються студенти прикладний спеціальностей Школи ремесел і професійного стажування (School of Trades and Apprenticeship), відділення Кулінарного мистецтва і студенти на курсах англійської English Language Studies.

Великою перевагою даного кампусу є наявність тут першокласного ресторану bloom, яким керують і в якому готують студенти Відділення кулінарії і гостинності коледжу.