Конфедерейшн КоледжConfederation College (Сonfederation College of Applied Arts and Technology, Конфедерейшн-Коледж) приймає на навчання канадців та іноземних студентів у місті Тандер-Бей (Thunder Bay) та деяких інших менших містах в північно-західній частині Онтаріо на мальовничих берегах Верхнього Озера (Lake Superior). Постійно розвиваючись ще з 1967 року, на сьогодні коледж є серед лідерів підготовки спеціалістів з авіаційної інженерії, бухгалтерського обліку, бізнесу та сфери гостинності, а також працівників медичного обслуговування на всього понад 60 програмах денної форми.

Освітня агенція Вивчай! є офіційним представником Confederation College в Україні.

Більш детальну консультацію з питань вступу до Confederation College і навчання у коледжі, а також здобуття вищої освіти в Канаді можна отримати в офісі агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay).

Confederation College — для тих, хто прагне навчатися в унікальному в Канаді місці серед відносно невеликої кількості студентів з індивідуальним підходом до потреб кожного студента. Серед майже 3,5 тис. студентів денної форми (full-time) кількість іноземних — всього трохи більше 500 на початку 2017 року. За результатами опитувань випускників коледжу 2014/15 н. р., 85% знайшли роботу протягом 6 міс. після закінчення навчання. А 96% студентів 2015/16 н. р. підтверджували високу якість освіти, яку вони отримували в Конфедерейшн.

Студент Confederation College автоматично стає членом Студентської спілки коледжу Student Union of Confederation College Inc., а значить отримує доступ до медичного страхування зі стоматологічними послугами, значних знижок на численні заходи на кампусах коледжу, проїзний на автобус, консультації щодо працевлаштування та багато іншого.

Програми коледжу

Вартість навчання, знижки

Вимоги до знань англійської, умовне зарахування

Перехід в університети

Курси англійської при коледжі

Кампуси та умови проживання

Програми навчання

Школа авіації Конфедерейшн Школа охорони здоров я КонфедерейшнШкола бізнесу гостинності і медіа Конфедерейшн

Confederation College пропонує програми рівня підготовки Foundation (1 рік навчання) диплому (3 роки навчання Advanced Diploma і 2 роки навчання Diploma), сертифікату Certificate (1 рік навчання) та післядипломного сертифікату Post Graduation Certificate (1 або 2 роки навчання).

Важливо, що на частині спеціалізацій Конфедерейшн-Коледжу навчають за інтенсивною прискореною програмою (fast-track), коли післядипломний сертифікат можна отримати за один рік (за програмою диплому в класичному темпі) або за два роки отримати два сертифікати (один з яких може бути Post-Grad). Для вступу на прискорену програму навчання абітурієнт повинен мати вже університетський ступінь та високий рівень академічних знань.

Понад 60 програм коледжу об'єднані у 3 основні школи:

  • School of Aviation, Engineering Technology & Trades (Школа авіації, інженерних технологій та прикладних спеціальностей): програми з технології авіабудування, управління польотами; цивільної інженерії з різними спеціалізаціями, інженерії у сфері електроніки та комп'ютерів, географічних інформаційних систем, індустріального машинобудування; авіаційні програми проходять в спеціальному центрі Міжнародного аеропорту Тандер-Бей (Aviation Centre of Excellence, Thunder Bay International Airport).
  • School of Business, Hospitality & Media Arts (Школа бізнесу, гостинності та медіа-мистецтв): програми з маркетингу, бізнес-адміністрування, HR, розвитку малого бізнесу, підготовка офіс-менеджерів, спеціалістів з розвитку туризму та ресторанного бізнесу, фахівців у сфері телебачення, виробництва фільмів та інтерактивних медіа.
  • School of Health & Community Services (Школа охорони здоров'я та громадських послуг): підготовка дантистів та помічників дантистів, працівників медичних лабораторій та медичних сестер, спеціалістів у сфері паліативної допомоги та парамедиків, а також фахівців у сфері соціальних послуг, роботи з дітьми й молоддю, раннього розвитку дітей та рекреаційної терапії.

Початок навчання для іноземних студентів – осінь та зима.

Більшість програм має компонент оплачуваної практики Co-Op та неоплачуваної практики Internship, тривалістю один семестр або менше.

Вартість навчання, знижки

Вартість навчання для іноземних студентів складає 14-17,5 тис. кан. дол. (2017/18 н. р.) за два семестри навчання з медичним страхуванням та деякими додатковими зборами коледжу.

Confederation College витрачає щороку близько 400 тис. кан. дол. на стипендії та одноразові знижки для своїх студентів. Міжнародні студенти, у тому числі українці, можуть отримати знижки та стипендії 0.5-1 тис. кан. дол. за високі успіхи у попередньому навчанні ще на етапі прийняття на програму та за високі досягнення у навчанні й інших проектах коледжу під час навчання в Конфедерейшн.

Вимоги до знань англійської для вступу, умовне зарахування

Для прямого зарахування на програми рівня диплому (Diploma та Advanced Diploma) і сертифікату (Certificate) вимоги до знань англійської: TOEFL iBT 79 або IELTS 6.0 (не нижче 5.5 у кожній частині).

Для прямого зарахування на програми охорони здоров'я, прискорені програми (fast-track programs), а також усі програми післядипломного сертифікату (Post-Graduate Certificate) TOEFL iBT 88 або IELTS 6.5 (не нижче 5.5 у кожній частині).

Якщо рівень англійської студента не відповідає вимогам вступу, можна вступити на академ-програму з умовним зарахуванням з попереднім навчанням на курсі English for Academic Purposes (EAP) при коледжі.

Перехід (трансфер) в університети

Українці в Конфедерейшн коледжВипускники різних програм коледжу можуть продовжити навчання на ступеневих програмах в одному з майже 30-ти університетів Канади або Австралії, з якими в Confederation College підписані угоди про зарахування і переведення кредитів. Детальніше про Аrticulation Аgreements читайте тут.

Курси англійської мови при коледжі

Confederation College пропонує дві програми з вивчення англійської мови для студентів різного рівня знань. English as a Second Language (ESL) (має два рівні) готує абітурієнтів з рівнем знання від IELTS 3.5 або iBT TOEFL 33. Програма в загальному має 3 рівні, останній — English for Academic Purposes (EAP), після закінчення якого студенти отримують безумовне зарахування на обрані програми. Кожен рівень триває 15 тижнів.

Вступити на програму ESL можна з сертифікатами IELTS 3.0, iBT TOEFL 33 або через внутрішнє тестування в коледжі. Студенти з рівнем англійської IELTS 5.5, iBT TOEFL 70 можуть вступити відразу на програму EAP.

Початок навчання на курсах англійської — січень, травень, вересень.

Вартість навчання на підготовчій програмі ESL — 5 200 кан. дол., на програмі EAP 5 400 кан. дол. за за 15 тижнів навчання.

Кампуси. Умови проживання

Confederation College розмістився на 9-ти кампусах в різних містах на північному заході провінції Онтаріо: Thunder Bay, Драйден (Dryden), Форт Франсез (Fort Frances), Джералдтаун (Geraldton), Кенора (Kenora), Марасон (Marathon), Сіоукс Локаут (Sioux Lookout), Ред Лейк (Red Lake) та Вава (Wawa)

Кампус Тандер-Бей Конфедерейшн

Кампус Тандер-Бей (Thunder Bay Campus) – головний і найбільший кампус коледжу, розташований в центрі міста Тандер-Бей на прекрасній зеленій території, величиною понад 52 га з невисокими пагорбами, неглибокою річкою та пішохідними доріжками. Кампус забезпечений достатньо великою кількістю парко-місць, а також має зручне сполучення з містом громадським транспортом. Тут навчаються у декількох навчальних корпусах, займаються спортом у фітнес-центрі, проживають у резиденціях Sibley Hall Resicence або нових Spruce and Cedar Houses, насолоджуються прекрасним в мистецькій галереї. Саме на даному кампусі працюють представники студентського центру та студентської спілки.

Неподалік від кампусу (10 хв. на громадському транспорті) — Міжнародний аеропорт Тандер-Бей, в якому навчаються за авіаційними спеціальностями студенти коледжу в Aviation Centre of Excellence.

Щодня з міжнародного аеропорту Billy Bishop Toronto City Airport (неофіційна назва — Toronto Island Airport) до Тандер-Бею здійснюється 25 авіарейсів, тривалістю всього дві години.

Інші кампуси Confederation College — набагато менші та служать в основному для місцевих громад, навчаючи на різних програмах.

Резиденція Spruce and Cedar Houces пропонує 3 варіанти повністю мебльованих кімнат на одного із загальною кухнею, ванною та пральнею. Розміщена в пішій доступності від кампусу.

Вартість проживання в резиденції на 2017-18 н. р.— 7 730 кан. дол. (одноразова оплата) за цілий рік (до початку липня), що включає в себе і комунальні платежі (600 кан. дол.).

Рездиенція Sibley Hall пропонує 5 варіантів апартаментів із загальною кухнею і вітальнею. Кімнати на одного та двох.

Ціни варіюються залежно від типу кімнати і складають 8,3-10 тис. кан. дол. за 2 семестри з різним планом харчування (що для даної резиденції є обов'язковим).

Студенти також можуть проживати в приймаючій сім'ї у окремій мебльованій кімнаті з харчуванням або орендувати квартиру самостійно. Проживання у сім'ї коштує в середньому 800 кан. дол. на місяць.