Розташування в Сан-Франциско

Будівля CISL в Сан-ФранцискоШкола займає два верхніх поверхи однієї з історичних будівель відомої Ринкової вулиці - Market Street. На даху будівлі можна споглядати казкові краєвиди Сан-Франциско, обідати чи просто розмовляти з друзями під час перерв між заняттями.

Ще з часів заснування Сан-Франциско Market Street виконувала роль транзитної артерії міста. Сьогодні по ній проходять муніципальні автобуси, тролейбуси та місцеві трамвайчики, а під вулицею дворівневий тунель метро вміщує т. зв. легку залізницю (Muni Metro) та швидкісне метро (BART). Добиратися до школи з будь-яких куточків міста швидко та зручно.

Market Street — місце торговельних центрів, кафе і ресторанів Сан-Франциско. Майже поряд знаходяться район центральних магазинів, готелів і театрів Union Square (Площа Об'єднання) і такий незвичний для європейця китайський район міста — Chinatown. Від школи всього 6 хв. пішки до San-Francisco Museum of Modern Art – SFMOMA (Музей сучасного мистецтва Сан-Франциско) та півгодини ходи до популярних історичних пам'яток і місць відпочинку мешканців міста і туристів Fisherman's Wharf (Рибацька пристань) і Pier 39 (Причал 39). А витративши 25 хв. на дорогу пішки до залізничної станції, можна сісти в один із поїздів Caltrain і поїхати насолоджуватися Силіконовою долиною.

Місце розташування школи дивіться нижче на карті. 

Школи CISL в Сан-Франциско і Сан-ДієгоConverse International School of Languages (CISL), www.cisl.edu, приймає студентів з усього світу у своїх мовних центрах у двох сонячних містах Каліфорнії — Сан-Франциско (Північна Каліфорнія) та Сан-Дієго (Південна Каліфорнія). Своїм успіхом і чудовою репутацією школа завдячує багаторічному досвідові викладання (ще з 1972 року) за власною методикою та індивідуальним підходом до кожного студента.

CISL пропонує загальні курси англійської мови для підлітків 14-17 років (Junior courses) і для дорослих 18 років і старших (Adult courses), а також курси для топ-менеджерів і спеціалістів (Premier courses) у невеликих групах. Студентські групи загальних курсів складаються з максимум 8 чоловік, а в групах програм для топ-менеджерів і спеціалістів навчаються найбільше по 4 чоловіки. Навчальна програма Converse включає вправи для покращення граматики, словникового запасу, навичок читання, писання, слухання і спілкування англійською мовою. Особлива увага приділяється підвищенню впевненості та плавності у розмовній мові.

Рівень володіння англійською студента визначається після його прибуття в школу за допомогою вступного тесту. Щоб надати студенту навантаження необхідного йому ступеня, школа пропонує заняття 10 різних рівнів складності. Після закінчення курсу, кожен студент складає випускний тест, що демонструє прогрес у його знаннях і новий досягнутий щабель у володінні англійською мовою. Останній вказується у сертифікаті про закінчення курсу.

Навчальні кімнати в CISL Сан-Франциско

Програми вивчення англійської в CISL діляться на стандартні, інтенсивні та ділової англійської. Студенти також мають можливість пройти курс з підготовки до здачі TOEFL (Test of English as a Foreign Language) та екзаменів Кембриджського університету (First Certificate of English та Certificate in Advanced English). Для тих, хто прагне відчути атмосферу навчання серед студентів американських коледжів, а також пройти практику в одній з американських компаній за рядом спеціальностей, школа запропонуєі програми Pre-University Academic Year та English Internships відповідно. Курси для топ-менеджерів та спеціалістів забезпечують максимально точне фокусування на потребах кожного студента групи (в групі 1-4 студенти), охоплюють насичену програму із щоденними презентаціями, доповідями та обговореннями.

У вільний від навчання час є чим зайнятися як у Сан-Франциско, так і в Сан-Дієго. У кожному з центрів CISL працює координатор заходів, який організовує цікаві освітні та розважальні програми від школи (екскурсійні тури і прогулянки, спортивні змагання, відвідування театрів і кінотеатрів), радить студентам, де і що їм краще подивитися самостійно чи, за вимогою студентів, замовляє екскурсії у компаній-партнерів школи.

Захід корпоративної соціальної відповідальності в CISL Сан-Дієго

Крім програм відпочинку, CISL проводить заходи корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), участь студентів у яких вітається і заохочується, але не є обов'язковою. Такі заходи КСВ передбачають залучення студентів-волонтерів до прибирання парків і пляжів, роздачі їжі у будинках для бездомних, роботи з дітьми, а також різноманітних проектів захисту навколишнього середовища. Багато студентів з радістю беруть участь у таких волонтерських заходах, адже вона дає їм можливість ще глибше зануритися в соціальну, культурну й економічну реальність Каліфорнії та зробити багато гарних вчинків протягом їхнього навчання в школі. 

Converse International School of Languages на Facebook: Facebook button

 

 

20 Зелених Фактів про Сан-Дієго   на блогові Вивчай!

Розташування в Сан-Дієго

Будівля CISL в Сан-ДієгоШкола розмістилася в центрі міста, в районі із зручною транспортною розв'язкою. Від будівлі школи 20 хв. пішки до набережної затоки Сан-Дієго (San Diego Bay), прямісінько до Причалу Коронадо-Бродвей (Coronado-Broadway Pier), звідки добре видно о. Коронадо (Coronado Island). Вздовж набережної знаходяться багато затишних ресторанів та сувенірних магазинів. Тут же можна взяти екскурсію по гавані, відвідати цікаві музеї чи просто прогулятися. Популярний в місті район шоппінгу, Horton Plaza, знаходиться всього за 10 хв. пішки від школи, а історичний Квартал Газових ЛампGaslamp Quarter – за 3 хв. пішки. Gaslamp Quarter — місце щорічних фестивалів і гулянь, кафе і ресторанів, торгових центрів і кінотеатрів Сан-Дієго. Недалеко від школи розмістилися також новий бейсбольний стадіон, всесвітньо відомий Зоопарк Сан-Дієго (San Diego Zoo) та чарівний Парк Бальбоа (Balboa Park).

Місце розташування школи дивіться зліва на карті.