Розташування в Санта Моніці

Будівля школи CSL в Санта-Моніці

CEL знаходиться на території даунтауну (центру) Санта-Моніки, 15 хв. пішки до пляжу та ще ближче до знаменитого Third Street Promenade (1 хв.) - "пішохідного молу" міста та й усього округу Лос-Анлжелес. 10 хв. на велосипеді або 15 хв. на автобусі — і ви у Venice Beach Park, з його відомими на весь світ баскетбольними майданчиками, чудовими велосипедними трейлами, пляжами і атракціонами, кафе і ресторанами, магазинами. Venice Beach особливо приваблює багатьох своїми центрами бодібілдінгу, у тому числі під відкритим небом.

Від школи 30 хв. на автомобілі до центру Лос-Анджелеса (трохи більше години на автобусі). Приблизно стільки ж до м. Пасадена (Pasadena). До Сан-Дієго (San Diego2,5 год.

Місце розташування школи дивіться нижче на карті.

 

Студенти школи CSLВивчення англійської в мовних школах College of English Language (CEL) перетвориться на ще один незабутній період життя перш за все тих, хто любить гаряче сонце, пляж, серфінг і мріє відвідати найцікавіші та найзнаменитіші місця Каліфорнії і Лос-Анджелеса. Адже школи CEL розташовані в центральних районах відомих туристичних й курортних міст Сан-Дієго (San Diego) та Санта-Моніка (Santa Monica), що на заході штату Лос-Анджелес.

Навчання в CEL — це насичені програми вивчення англійської мови різних рівня навантаження та тривалості з дипломованими вчителями багаторічного досвіду викладання іноземним студентам. Школа пропонує програми як загальної англійської, так і ділової англійської мови, підготовку до екзаменів і тестів TOEFL, TOEIC, Cambridge Exam (FCE, CAE). CEL прекрасно врахувала чудові кліматичні умови регіону й організовує спеціальні курси-поєднання занять англійської мови та серфінгу, а також англійської мови та приватних уроків гри в гольф.

Студенти школи CSL

Нові студенти CEL проходять вступний тест, за допомогою якого визначається їхній рівень англійської мови, та відбувається розподіл у групи для подальшого навчання. Заняття, як правило, проходять зранку. В пікові періоди (літо-початок осені) можливі заняття і після обіду.

CEL Sanata Monica

Приміщення школи CEL знаходиться на третьому поверсі трьохповерхової сучасної будівлі з мальовничим видом на центр міста Санта-Моніка з вікон просторих класних кімнат. У школі є безкоштовний високошвидкісний Інтернет та бездротовий доступ до нього.

Пляж Санта-МонікиСанта-Моніка і сусідній Лос-Анджелес до країв наповнені цікавими і визначними місцями, куди студенти їздять дізнатися щось нове і просто відпочити як із адміністрацією школи, так і самостійно. За бажанням організовуються екскурсії і в Санта-Барбару, Сан-Дієго, Сан-Франциско та Лас-Вегас. Особливо популярними є відпочинок на пляжах і в парках Санта-Моніки, екскурсії в Голлівуд і Сан-Дієго.

CEL San Diego

Школа CEL в Сан-Дієго розмістилася в самому серці ділової частини міста. Вона займає перший поверх 8-миповерхової будівлі та має 14 просторих класних кімнати. Зовсім поруч знаходиться відомий історичний район Квартал Гасових Ламп (Gas Lamp Quarter), де проводяться різноманітні фестивалі, знаходяться заклади для відпочинку та розваг (театри, галереї, концертні зали, музеї та ін.) та вирує активне нічне життя. Школа розташована в районі з чудовим транспортним сполученням — звідси легко дістатися до різних куточків міста. Від школи лише 10 хв. пішки до набережної затоки Сан-Дієго (San Diego Bay) та лише за 1 хв. пішки від відомого центру шопінгу Horton Plaza.

CEL на Facebook  Facebook button