Розташування

Фасад будівлі школи EC BostonМовний центр EC Boston розмістився в діловому центрі міста, на площі Фанел Холл (Faneuil Hall). Саме тут знаходиться однойменна будівля, що стала одним з ключових місць становлення незалежності США. У Фанелл Холлі свого часу говорили промови такі борці за незалежність як Семюел Адамс, Джеймс Отіс та інші. Зараз будівля є частиною Шляху Свободи (Freedom Trail —  історичного пішоходного маршруту в Бостоні) та знаходиться поруч з урядовими будівлями.

Приміщення школи ЕC Boston — навпроти Фанел Холлу. Лише за п'ять хвилин прогулянки пішки від школи пролягли парки та набережна Бостонської бухти, де відбувалося відоме "Бостонське чаювання" (Boston Tea Party) у 1773 році. Поруч можна знайтиі численні кафе та розважальні центри.

Менше ніж за 5 хвилин пішки від школи знаходиться найближча станція метро. Саме на метро, менше ніж за 30 хвилин, можна дістатися до Гарвардської площі, щоб прогулятися по студмістечкові одного з найвідоміших та найкращих вузів США та світу — Гарвардського університету (Harvard University).

Після прибуття в Бостон, до школи з аеропорту можна добратися на таксі за 20 хв. або на метро за 30 хв.

Місце розташування школи дивіться нижче на карті.

EC Boston вітальняEC Boston — одна з мовних шкіл східного узбережжя США міжнародної мережі центрів вивчення англійської мови ЕС, www.ecenglish.com. Навчання у школі повністю відповідає здобутій протягом десятиліть репутації високої якості освіти Бостона, і так само наповнене яскравими подіями та незабутніми враженнями, як і проживання в самому Бостоні — неофіційній столиці регіону Нова Англія.

Мовний центр EC Boston був заснований у 1992 році. Приміщення школи розраховане на 300 студентів, має сучасні навчальні кімнати, комп'ютерний клас, безкоштовний Wi-Fi, бібліотеку, кімнату для аудіювання та студентську вітальню.Класна кімната, EC Boston

Мінімальний вік навчання на дорослих курсах ЕС Boston — 16 років, для бізнес міні-груп — 23 роки. Середня кількість студентів у групах — 12 чоловік, у бізнес-міні-групах — максимум 6 чоловік.

В перший день навчання у школі нові студенти проходять вступний тест, за результатами якого їх направляють у групу певного рівня знань студентів: Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced або Proficiency. Протягом навчання студенти проходять поточні тести, які показують, чи правильно вибрана група, і чи у правильному напрямку, покращення володіння англійською мовою, вони рухаються.

В ЕС Boston пропонують загальну англійську і бізнес-курси, інтенсивні та напівінтенсивні програми, індивідуальні заняття, в тому числі з бізнес-англійської, академічний рік чи семестр, підготовку до вступу в університети, підготовку до екзаменів TOEFL та IELTS, FCE, CAE і CPE, а також курси для викладачів англійської мови TEFL

EC Boston — офіційний центр тестування TOEFL iBT.

Комп'ютерний клас, EC BostonКрім стандартних уроків, у школі регулярно проводять різноманітні безкоштовні навчальні заходи англійською мовою. Зокрема, для покращення вимови й інтонації, студенти відвідують щотижневу Клініку вимови (Pronunciation Clinic); у Розмовну клініку (Conversation Clinic) часто запрошують цікавих гостів із Бостона, в тому числі студентів, які навчаються в місцевих університетах; раз на місяць збираються члени Читацького клубу (Reading Club), щоб обговорити черговий цікавий роман чи історію; раз на два місяці запрошується експерт певного питання, який читає лекцію і відповідає на запитання студентів.

Copley Square, Boston

 

 

Для активного відпочинку після занять та на вихідних Бостон і його околиці пропонують безліч історичних і сучасних місць. Навчаючись в EC Boston, варто прогулятися вздовж Шляху Свободи (Freedom Trail) і заглянути при цьому у 16 історичних місць-пам'яток вздовж шляху, навідатися на Гарвардську площу і відвідати Гарвардський університет, насолодитися пізнанням водного світу Акваріуму Нової Англії (New England Aquarium), дослідити вулички затишного туристичного міста Сейлем (Salem) чи мальовничого острова Martha's Vineyards.

 

Дивіться також EC Нью-Йорк

 

EC на Facebook  Facebook button