LSC / EC на Facebook: Facebook button

Більше фото LSC / EC на : Facebook button

мовні школи EC EC Canada, відома раніше як  Language Studies Canada (LSC) — мовна школа в Канаді, де викладають англійську та французьку мови, і яка має найбільший у країні досвід у цій сфері, оскільки була заснована найпершою ще 1962 року. Не дивно, що слоган школи — First In Canada. First For You (Перші в Канаді. Перші для тебе.).

Вивчати мови можна у різних мовних центрах EC на вибір: у двомовному Монреалі, діловому Торонто чи контрастному Ванкувері.

EC пропонує навчання на курсах англійської та французької мови для дорослих віком від 16 років. В той же час, у школі комфортно навчатися і більш старшим студентам, оскільки 80% студентів школи — віку 21-28 років; близько 15% складають дорослі 30 років і більше. Типовий вік студента EC Canada — 26 років.

Для молодших студентів (13-17 років) школа пропонує літні мовні табори в Монреалі й Торонто. Для сімейного навчання влітку — поєднання мовного табору для дітей і курсів для дорослих для батьків.

Крім курсів загальної англійської та французької мови інтенсивністю 20, 24 або 30 уроків на тиждень, ділової англійської та французької мови, програм підготовки до екзаменів і тестів: FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, TOEIC, а також DELF/ DALF, школа пропонує навчання за програмою English for Work (20 уроків загальної англійської + 10 уроків бізнес-англійської на тиждень) та International Semester/ Year. Окремо необхідно виділити програми підготовки до вступу в коледжі й університети Канади. Університети та коледжі, з якими співпрацює EC: Niagara College Canada, Vancouver Premier College, George Brown College, Alconquin College, Fanshawe College, Centennial College, Fraser International College, The Art Institute of Vancouver, Thompson Rivers University, Mount Royal University, Vancouver Island University, University of Guelph. Список коледжів і університетів-партнерів школи постійно поповнюється. Цікавими є також програми English Plus, які поєднуєть вивчення англійської з волонтерською (благодійною) діяльністю, курсами кулінарії або проживанням на справжній канадській фермі.

Навчання у мовній школі EC розділене на декілька сесій тривалістю 4 тижні. Хоча почати вчитися можна в будь-який понеділок (крім початківців), найкраще починати з початку сесії. Середня кількість студентів у групах протягом року  — 10-12 чоловік (гарантована максимальна кількість — 15 чоловік).

Студенти, які приїжджають додому після навчання в EC, не втомлюються розповідати про численні місцеві екскурсії, поїздки у сусідні міста і провінції на вихідних, спортивні ігри, вечірки, відвідування музеїв і виставок і ще безліч заходів відпочинку, які проводить кожна без винятку школа EC.

Міцна репутація лідера на ринку вивчення англійської і французької мов у Канаді EC формувалася протягом багатьох років, а сьогодні ще більше посилюється і підтверджується позитивними відгуками студентів про навчання у школі.

EC Language Studies Canada — для тих, хто хоче відчутно покращити англійську мову, якісно підготуватися до мовного тесту чи екзамену, успішно вступити до вищого навчального закладу Канади, отримати досвід роботи у престижній канадській компанії, а також пізнати канадську культуру, закохатися у красу канадської природи і гостинність мешканців Канади.

EC Монреаль

Вивчення англійської в Канаді. LSC МонреальМовна школа в Монреалі підійде найкраще, звичайно, тим, хто вже вчить чи бажає вивчити дві іноземні мови одночасно — англійську та французьку. І не тільки тому, що Монреаль — найбільше в світі двомовне місто, а ще й тому, що в школі викладають обидві мови. Студенти можуть вчити англійську та французьку одночасно.

Монреаль, найбільше місто провінції Квебек, часто називають культурним центром Канади, відомим своїми центрами мистецтва, моди, кіноіндустрії та вишуканої кухні. Місто має своє унікальне культурне обличчя як наслідок змішання двох типів культури і традицій — французького та англійського.

У місті часто проводять фестивалі, які обожнюють відвідувати студенти EC. Серед найвідоміших — найбільший у світі фестиваль комедії Just for Laughs (кожного липня), міжнародний джазовий фестиваль Montreal International Jazz Festival (червень — липень), кінофестиваль Montreal World Film Festival (друга половина серпня) та ін. Школа часто організовує поїздки із Монреаля в Місто Квебек, Оттаву, Торонто, а також у Нью-Йорк і Бостон в США.

EC Торонто

Мовна школа EC у найбільшому місті Канади та її фінансовому центрі, найбільш міжкультурному місті світу — Торонто, вибрала зручне місце розташування у центрі міста близько до станції метро та інших транспортних розв'язок. Навчання в КанадіСвітлі класні кімнати, велика кількість комп'ютерів, простора кімната для відпочинку.

Лише в EC Торонто проводять курси підвищення кваліфікації для вчителів TEFL. Студенти з різних країн тут також готуються до вступу у вищі навчальні заклади Канади на програмі University Skills Preparation.

Навчаючись у Торонто, просто не можливо не відкривати щось нове кожного дня, а адміністрація школи в цьому всіляко допомагає: організовує поїздки в Місто Квебек, Монреаль і Оттаву, до Ніагарського Водоспаду, в Нью-Йорк, Бостон і Чікаго; поїздки на поромі до Toronto Island, відвідування центру розваг Canada's Wonderland, Royal Ontario Museum, Ontario Science Center та безліч інших місць.

Toronto International Film Festival — одна з найвизначніших подій кіноіндустрії світу (проходить кожного року у вересні).

EC Ванкувер

Мовна школа в Канаді. LSCМовна школа у Ванкувері знаходиться у центрі міста і приймає студентів у світлих, з великими вікнами, класних кімнатах, у сучасній комп'ютерній мовній лабораторії, у кімнаті відпочинку з великим акваріумом.

Оточене Тихим океаном і береговими хребтами (Coastal Mountain Ranges), Ванкувер — одне з найтепліших у Канаді міст. Тут лише в середньому 11 днів на рік випадає сніг. Літо — дуже тепле і сухе. В решту під року випадає багато дощів.

Саме тому студенти школи мають можливість як позасмагати на пляжах, так і насолодитися прохолодною лісів і парків міста, серед яких — один із найвідоміших в усьому світі Stanley Park прямо у центрі міста. У Ванкувері адміністрація школи організовує численні екскурсії і прогулянки по яскравих, контрастних районах Ванкувера (Gastown, Chinatown, Granville Island), спортивні заходи (тури на велосипедах, хайкінг, сплав по річках, круїзи на кораблях, катання на яхтах і каякінг), поїздки в Сіетл (США) і сусіднє місто Вікторія.

Ванкувер — третій найбільший центр кіноіндустрії в Північній Америці після Лос-Анджелеса і Нью-Йорка. А кінофестиваль Vancouver International Film Festival - одне з найулюбленіших заходів студентів, хто вчиться у школі у вересні-жовтні.

EC Ванкувер — для тих, хто хоче відчути ритм потужного ділового та культурного центру й одного з найбільших у світі морських портів, не віддаляючись при цьому від природи, сповна насолоджуючись помірним кліматом, океаном, лісами і парками.